Şimdi Ara

ikinci el teleefon tavsiye 700-1000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herkes sıfır telefon tavsiyesi yazmış.

İkinci elde bilgisi olan yok mu acaba ben 700-1000 arası telefon bakıyorum. root la falan işim yok standart kullanıcıyım nasıl gelirse öyle kullanırım. Önceki telefonum g2 idi çok memnundum anneme verdim. Kullanımı çok pratik bir telefondu.

aradığım özellikler

- 5 inch civarı ekran
    - iyi bir kamera
    - batarya en az 1,5 günü çıkarması lazım (oyun oynamam)
    - takılma donma olmadan olabildiğince uzun süre idare etmesi lazım.
    ----------------------------------------

aklımda xpreria z3, lg g4 var şuanda. Alternatif fikirlerinizi de bekliyorum.

G4 için sahibindene baktım da sıfır ürünler var 975 -1000 civarı acaba onlar nasıl o fiyata satıyorlar bir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkan -- 2 Nisan 2016; 9:48:11 >

• 1000 lira verdikten sonra neden ikinci el bakıyorsunuz? 1200 bandında g4 bulunabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 telefon bakın öneri vereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 TL ye ikinci el g4 bakmıyorum zaten sıfır var sahibinden de onu söyledim sadece bu adamlar nasıl piyasanın bu kadar altında tedarik ediyorlar bilen var mı diye sıkıntılı mı acaba

Şuanda verebileceğim miktar 900 civarı uff bu telefon için değer diyebileceğim bir telefon olsa 1000'i zorlarım.

Şuanda zaten Red mi note 3 kullanıyorum ama pek alışamadım. İlan koydum satılırsa alacağım. İkinci el bakmamın sebebi de attan inip eşeğe binmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkan -- 2 Nisan 2016; 14:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starkan

1000 TL ye ikinci el g4 bakmıyorum zaten sıfır var sahibinden de onu söyledim sadece bu adamlar nasıl piyasanın bu kadar altında tedarik ediyorlar bilen var mı diye sıkıntılı mı acaba

Şuanda verebileceğim miktar 900 civarı uff bu telefon için değer diyebileceğim bir telefon olsa 1000'i zorlarım.

Şuanda zaten Red mi note 3 kullanıyorum ama pek alışamadım. İlan koydum satılırsa alacağım. İkinci el bakmamın sebebi de attan inip eşeğe binmek istemiyorum.

2.el telefonlara da pek güven olmuyor. Fikrinizi değiştirdiğiniz zaman öneri yapabilirim

• z3 bulursanız butcenıze uygun ve temız guzel cozum olur,ozellıkle hala garantısı devam eden cıhazlar satılıyor bazen onlara bakın mutlaka.
  • g3-g4 olabilir
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Bir şey sormak istiyorum diyelim ki servislik bir durum oldu garantiye göndermek icab etti fatura başkasının adına adres başkasının adresi telefon numarası başkasının sıkıntı olmaz mı?

Sanki bana bu durumda ikinci elde garantinin bir manası yokmuş gibi geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

quote:

Orijinalden alıntı: starkan

1000 TL ye ikinci el g4 bakmıyorum zaten sıfır var sahibinden de onu söyledim sadece bu adamlar nasıl piyasanın bu kadar altında tedarik ediyorlar bilen var mı diye sıkıntılı mı acaba

2.el telefonlara da pek güven olmuyor. Fikrinizi değiştirdiğiniz zaman öneri yapabilirim

hocam ben 0 almak istiyorum. Benim de bütçe 1000 TL diyelim.
    Aslında 900 ama değen bir telefon olursa 1000 e zorlarım.
    Telefonda oyun vs. pek oynamam. Kamera önemli. Ve beni en az 2.5 -3 sene götürmesi gerekli.
    Asus laser 5'' düşünüyorum.
    Birde 5 inç ideal gibi geliyor ama 5.5 de olabilir sanırım
    Sizin tavsiyeniz nedir?

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Sizin ilacınız sony xperia c4

• N11 de 1000 liraya g3 32 GB var ikinci elde maceraya gerek yok ...

• quote:

Sizin ilacınız sony xperia c4

hocam tekno marketlerde 1000 tlden pahali ya c4
    internetten de almak istemiyorum

Hb de 950 tl, internetten neden almak istemiyorsunuz

• quote:

Hb de 950 tl, internetten neden almak istemiyorsunuz

hocam yani kutudan kirik ciksa bozuk ciksa ne yapabilirim ki. nasil kanitlayabilirim?
    kargoda zarar gelse falan.
    benim icin yuksek bir meblag. aylardir para biriktiriyorum dandik galaxy gioyla idare etmeye calisiyorum. canim daha fazla sikilsin istemiyorum

Gm5 plus bekleyin o halde siz de haklısınız, ben risk alıp gg den sipariş etmiştim neyseki sorun çıkmadı

• quote:

Gm5 plus bekleyin o halde siz de haklısınız, ben risk alıp gg den sipariş etmiştim neyseki sorun çıkmadı

o aklimda.
    baska onerdiginiz tel var mi? asuslaser 5 inc hk bolginiz var mi?
    sizin tel c4 galiba. memnun musunuz? cebe sigiyor mu?

Tel araştırırken bakmıştım ama pek hoşuma gitmedi, sadece zenui arayüzü var diye bile almam. Siz yinede anakonusuna bakın mağazada inceleyin belki beğenirsiniz. Zenf max bakabilirsiniz 5000 mAh bataryası var

Bana gelirsek 2 aydır kullanıyorum herşeyinle çok memnunum, bataryası bana yetse de daha iyi olabilirmiş sanki. Genelde keten ve kot pantalon giyerim cebime de rahat bir şekilde sığıyor zaten diğer 5.5" lere göre ergonomisi daha iyi.

• Biraz güncelleyelim kimse alternatif sunmuyor.

G4

+klas bir görünüşü var ben burdayım diyor.
    +2k ekran
    +(Güncelleme)Muhtemelen daha uzun güncelleme alacak.
    -sıfır alınabilir
    -pil (normal kullanımda 1.5 günü çıkarabilir mi bilmiyorum)

Z3

+ görüntüsü fena değil
    + pil (g4 e göre çok iyi bir süre çıkaracağını düşünüyorum)
    + ikinci el piyasası g4 de göre daha yavaş düşüyor.
    -ikinci el olabilir anca bu fiyata
    - kapakları zamanla bozulacak muhtemelen

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ NE ALMALIYIM VE SİZCE BAŞKA NE + ve - leri var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkan -- 3 Nisan 2016; 13:34:41 >
  • starkan kullanıcısına yanıt
    G4 daha iyi gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.