Şimdi Ara

İkinci El Oneplus One Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum bozuldu. Zaten uzun zamandır sorunluydu. Şimdilik idareten evdeki eski galaxy w yi kullanıyorum. Butcem çok değil. 650 liraya ikinci el oneplus one gördüm. Cihazı kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi? Kronik sıkıntısı var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cihaz iyi güzel ama parmak izi okuyucusu yok hocam ve temizmidir bilinmez.. redmi note 3 alabilirsiniz 650-700 arasına :) biraz daha koyabilirseniz redmi note 3 pro çok daha iyi işlemcisi ile sizin için daha iyi olacaktır

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bahsettiğiniz cihazları kullandınız mı? Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: nayganizm

Hocam siz bahsettiğiniz cihazları kullandınız mı? Tavsiye eder misiniz?

redmi note 2 prime kullanmıştım bunun dışında one plus one hiç elime geçmedi lakin artık parmak izi okuyucusuz cihaz alınmaz.. redmi note 3 veya note 3 pro ana konusuna bakabilirsiniz hocam metal kasa büyük pil parmak izi ile en uygun seçenekdir..

• Alacağın telefonda 4.5g kullanmayı düşünüyorsan 800mhz band 20 var mı yok mu incelemelisin. Bu band olmadan bazı operatörler 4.5g çalışmıyor yada operatör kapsama mesafesi kaybediyor. (One plus one da büyük olasılık b20 yok)

2nci el alırsan batarya belli oranda yıprak olacak yeni telefon gibi dayanmayacak. Bununla beraber güvenecek garantide olmayacak.

Lenovo nun k5 (a6020a40) modeli var. Fiyatı 636 tl lere düşmüş.
    Gsmarenada incelemeside var.
    http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_k5-7946.php
    İthalatçı garantilide değil.
    Forumdaki başlığındaki yorumlarda genel olarak iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ISRARLA REDMI NOTE 3 PRO ÖNERİYORUM

• eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için teşekkürler. Dediginiz gibi b20 bandı gözükmüyor. Oneplus one dan büyük ölçüde vazgeçtim diyebilirim. K5 daha önce gözüme çarptı ama işlemcisi ve ram miktarıyla tatmin edici gelmedi. Başka cihazlara bakicam artık.

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Hocam redmi note 3 genel olarak tatmin edici olsa da ram miktarı uzebilir ileride. 3gb ramli bi cihaz olması önümüzdeki bikac yıl da cihaz kasma donma yapmasın ve multitasking konusunda uzmesin. Eğer buna uygun bi tvsiyeniz varsa çok iyi olur.

• quote:

Hocam ilginiz için teşekkürler. Dediginiz gibi b20 bandı gözükmüyor. Oneplus one dan büyük ölçüde vazgeçtim diyebilirim. K5 daha önce gözüme çarptı ama işlemcisi ve ram miktarıyla tatmin edici gelmedi. Başka cihazlara bakicam artık.

Xiaomi lerdede b20 yok neyazıkki onuda bil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam redmi note 3 genel olarak tatmin edici olsa da ram miktarı uzebilir ileride. 3gb ramli bi cihaz olması önümüzdeki bikac yıl da cihaz kasma donma yapmasın ve multitasking konusunda uzmesin. Eğer buna uygun bi tvsiyeniz varsa çok iyi olur.

bütçen 650 lira ve 3gb ram kesinlikle az bir ram değil merak etme donma kasma yapmaz o fiyat bandida alabileceğin en iyi cihazlardan biri redmi note serisidir :) 700 lira civari kaç gb ram bekliyordunki :/

• Alınır. Kuzenimde var kendisi şu an OP3 kullanıyor. OPO'yu babasına verdi ve 4G destekliyor telefon. Üst düzey özellikli, geliştirici dostu,saf android kullanan mükemmel bir cihaz. Gözün kapalı alma tabi ikinci el sonuçta. Temizliğine, IMEI kaydına bak.

3GB RAM sıkıntı yaratır diyen arkadaşa 2GB RAM'li Nexus 4'ten selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır dostum. Bende bu düşünce içerisindeydim. Yaklaşık 2 hafta önce aldım. Saf androide yakın olduğu için içerisinde saçma sapan uygulamalar yok.

Temiz kullanılmış bir telefonsa neden olmasın. Sadece garantisi yok telefonun. İmei kaydı olduktan sonra telefonu almanın bir sakıncası yok.

Parmak izi dediğin nedir ki. Her şeyimiz verdik zaten sitelere uygulamalara vs. Parmak izimiz de eksik olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.