Şimdi Ara

İki kadın arasında kaldım yardım edin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi 6 aydır çıktığım bir sevgilim var , birbirimizi 3 yıldır tanıyoruz ama kısmet 6 aydır sevgili olmakmış =) Bir kız daha var onu 3 yıldan fazladır tanıyorum , onunla ilk başta bahsettiğim kızdan çok önce çıkmıştık ama sonra problemler yüzünden ayrılmıştık. İlk başta bahsettiğim kız beni son zamanlarda biraz boşladı açıkçası. Neyse buraya kadar bir sorun yok. İki kız da aynı forumdalar :D İşte en büyük problem burda işte. İkiside çok iyi kızlar ama şu an ikinci kızla tekrardan sevgili olmaya başladık. Şimdi iki kadın arasında kaldım ve napmam lazım lütfen yardım edin. Dalga geçen olursa şikayet yoluyla mesajları şikayet edeceğim. Şimdiden teşekkürler.

• Yaşlar kaç ?
  • Biri 18 diğeri 19 yaşında ama ikiside çok iyi kızlar.
  • Eğer iki kişi arasında kaldıysanız, ikincisini seçin. Çünkü birincisini gerçekten sevseydiniz ikincisi olmazdı

Not: Ben sıkıldım bunu yazmaktan millet sıkılmadı ikilemde kalmaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Eğer iki kişi arasında kaldıysanız, ikincisini seçin. Çünkü birincisini gerçekten sevseydiniz ikincisi olmazdı

İşin kötü tarafı ikisinin de hoşuma giden yanları var Napıcam bilmiyorum
  • İkisine de en tahammül edemeyeceği şeyi yaptığını söyle. Yaptığını düşündükleri şey için hangisi yanında olursa onu seç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin yaş kaç?
  • Madem dalga geçilmesini istemiyorsun da neden k.dışı özele açmıyorsun konuyu?

Bu arada yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hand X

quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Eğer iki kişi arasında kaldıysanız, ikincisini seçin. Çünkü birincisini gerçekten sevseydiniz ikincisi olmazdı

İşin kötü tarafı ikisinin de hoşuma giden yanları var Napıcam bilmiyorum

Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir turlu hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve bu parayı istediğiniz gibi harcayın dedi..
    Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Genç erkeğe geri geldiğinde söyle dedi:
    - "Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!"
    İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın iki kombine biletini, en sevdiği türden bir suru video CD ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi:
    - "Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak."
    Üçüncü kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayida çeşitli yatırım alanlarında kullandı. Genç adama geri gelerek söyle dedi:
    - "Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!"
    Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç adama geri gelerek söyle dedi:
    - "Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım."
    Genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmişti. Karar vermek için arkadaşlarının verdiği cevaplar hakkında bir sure düşündü ..... düşündü........... düşündü.........Çok iyi düşündü... bu belki de hayatinin en önemli kararı olacaktı..... kolay bir karar değildi.... arkadaşlarının verdiği cevapları bir daha düşündü..... ve en iri göğüslü olanla evlenmeye karar verdi...

• Konu dışı özele açmadım çünkü orda çok daha ciddi konular vardı yada bana öyle geldi.
    Benim yaş 23.
  • 23 yaşında daha ygsden çıkmış çocuklarla takılıyor bir erkek kendinden ufak bir kızla beraberse kendi yaşıtlarının olgunluğuna erişemediğindendir çok onur kırıcı ama maalesef dostum karşındaki kızlarda bunu farkedince sana tekmeyi vuracaklae

• quote:

Orijinalden alıntı: Subliminal Expert

23 yaşında daha ygsden çıkmış çocuklarla takılıyor bir erkek kendinden ufak bir kızla beraberse kendi yaşıtlarının olgunluğuna erişemediğindendir çok onur kırıcı ama maalesef dostum karşındaki kızlarda bunu farkedince sana tekmeyi vuracaklae

Onlar öyle kızlar değil hocam ;)
  • Ulan biz 19 yıldır 1 tane bulamıyoruz millet 2şer tane yapıyor
  • ss at birde anket aç orda oylayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

ss at birde anket aç orda oylayak

Çakaal

• quote:

Orijinalden alıntı: OIS

quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

ss at birde anket aç orda oylayak

Çakaal

• Eski sevgiliyle olmaz. Bi laf vardir cok severim. Eski sevgili evde giyilen tisortle disari cikmak gibidir. Rahattir bilindiktir ama hep bi keske giymeseydim düşüncesi.

• sen başka bir şehirdeysen ikisinin de sıkıntı olacağını sanmam. İkisini idare edebilirsen zeki adamsındır zaten, ama vicdan yaparım diyorsan orası sana kalmış. Sen onları 3 yılı aşkın tanıyorsun sonuçta..
  • İkisinin de aynı forumda olması kötü. Ondan yakınıyom zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.