Şimdi Ara

İki farklı antibiyotik kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
15.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Doktıorum 5-6 tane farklı ilaç verdi. Bunlardan iki tanesi Augumentin ve Cipro adlı antibiyotikler. Normald 12 saat ara olması gerekiyor ancak 2 farklı antibiyotikte durum nasıl oluyor? Mesela Sabah 12 de Augumnetin, öğlen 2 de cipro sonra gece 12 de Augumentin ve gece 2 de cipro içilebilir mi? Teşekkürler.

• sadece Augumentin alman yeterli cipro bir halta yaramıyor

Augumentin 1000 mg lıktır genelde yarıya bölerek sabah akşam 1 hafta kullan çok fazla yüklenme antibiyotiğe piyasadaki en iyi etkili antibiyotik Augumentin ben geçen yıl geberiyordum

o Augumentin i bana yazmasalar giderdim büyük ihtimal sistem zayıflamıştı sürekli olarak bağırsaktan mideden enfeksiyon kapıyordum. ne günlergeçti

ciproyu sakın kullanma
  • 2 gün önce bizimki 1 kazan kızartma yapmış sabah vakti

kahvaltı öğle akşam 3 öğün kızartma yedim. böyle şeyleri ağzıma bir daha sürmeyecem dedim ama yiyecek bir şey yok ne yazık ki
    bunlara küfrede küfrede yemek yaptırıyoruz. yapmayıda bilmiyor.

kırmızı acı biber kurusunun kızartmasını çok yemiştim midem ve bağırsamda iğne batmaları başladı yine yaz ayı zaten hep kötü oluyorum

ilerleyen günlerde g*te gelebilirim yine bu beslenme ile gidersek

bir an önce evlenip kurtulmam lazım karnımızı youtubeden doyuruyoruz valla tarla işiyle uğraşmaktan ev işi yapmıyor yemek yapmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.