Şimdi Ara

İki Evi ve Arabası Olup Belediye Yardımı Alanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, mahallede bu şekilde evi ve arabası olup hatta iki evi olup da belediye yardımı alanlar olduğunu fark ettim. Devlet memuru olmadıkları için bunu yapabiliyorlar. Muhtar da tanıdıkları olunca kendilerine fakirlik ilmuhaberi veriyor direk. Tanıdığı olmasa dahi muhtarın bu konuda zorluk çıkarmadığını düşünüyorum çünkü bu durumun çok fazla örneğini görmeye başladım. Hatta geçen bir tanesi anneme, gelen gıda yardımının kendileri için fazla olduğunu söyleyip bir kısmını vermeyi teklif etmiş. Nasıl gönül rahatlığı ile bunu yapabiliyorlar anlamış değilim. Detayları öğrenip konuyu Bimer'e yazmayı planlıyorum.

Düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaCenta -- 12 Haziran 2017; 0:24:14 >

• Bu ülke haram yuvasına dönmüş hiç uğraşma bimer ile. Daha başbakan g ile ğ yi nereye yazacagını bilmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yav bimere yazsan ne,hırsızı hırsıza şikayet etmek gibi bir şey. Devletin bir yerinde sorun var üst kuruma şikayet ediyosun o daha da sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarveyBullock -- 12 Haziran 2017; 1:1:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.