Teğmen
27 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler galiba göz kuruluğu yapıyormuş antidepresan,lens ve bu ikisini birlikte kullanan var mı? Ona göre antidepresan kullanmayacağım
Birçok kere yol üstünde eşek ve at dışkılarının başına çöken ve azap verici açlıklarını dindirmek için sindirilmemiş tahıl tanelerini ayıklayıp kavuran askerler gördük. Yemek için hayvan leşlerinden et kesilmesini yasaklamak zorunda kaldım. Yüzbaşı Rauch merhamet dolu bir ürpermeyle,hiç yiyecek kalmadığı için ölmüş atın derisini kemiren nöbetçiler gördüğünden bahsetti. (s.86,Türklerle Omuz Omuza-Hans Guhr)
Eğine varmadan önce kaldığımız Bağıştaş'tan itibaren içinde Kanlıdere'nin bulunduğu çok engebeli bir araziden geçmiştik. Orada,vahşi Dersim dağlarında yalnız yolculuk yapanlara ve zayıf kafilelere saldıran,cinayet işlemekten çekinmeyen Kürt aşiretleri yaşıyorlardı. Bu yüzden mekkare sürücülerimize tüfek dağıtıldı ve refakatimize atlı jandarmalar verildi. Köylerdeki birçok yangın yeri pervasız haydutların kötülüklerini ispat ediyordu. (S.58,Türklerle Omuz Omuza,Hans Guhr)
Süt yoğurt peynir et tavuk yemeyecekmişim beyler,ne yiyeyim? Bu durumda fitness yapabilir miyim?
Bıktım jean giymekten beyler,fiyatı abartılı olmayan eşofman tavsiyeniz varsa alayım
Beyler sırayla bir şey yapıyorum diyelim,birinci kısmı geçtim ikincideyken beynim bir anda bomboş oluyor,sanki vücudumun dışına çıkıyorum ve tekrar kendime geldiğimde yaptığım şey neydi diyorum bu bomboş olma yüzünden,var mı aynı sorunu yaşayan?
Beyler,yaratıcı varsa ve bizden bir şey istiyorsa istediği şeylerin bize mantıklı gelmemesi tam olarak onun varlığını kanıtlamaz mı? Hayvanları düşünelim,varsayalım futbol maçına denk geldi ve bizimle aynı seviyede olmadığından buna hiçbir anlam yüklemedi,biz insan olarak bizden üst bir şeyin isteklerine nasıl anlam yükleyebiliriz? Asadan su çıktı,buna kimse normal bakamaz ama zaten normal bakmamak gerekir çünkü senden daha farklı bir şey tarafından yapılıyor,sana "çeşmeyi tamir etti su içtiler" denseydi "ulan bunda yücelik ne herkes yapar" derdin,tam tersi olunca da "böyle şey olmaz,mantıksız" diyorsun
Beyler fazla ağır olmayan kitap öneriniz varsa alayım hatta derslerde tuttuğunuz notlar dahi olur bilgi bilgidir,mesaj yoluyla da gönderebilirsiniz benim hukukla ilgili bulabildiğim:
kemal gözler-genel hukuk bilgisi,hukukun temel kavramları

psikolojiyle ilgili:
bilişsel psikoloji-robert l solso,otto maclin
psikolojiye giriş-kemal sayar
psikolojide deneysel yönteme giriş-robert l solso
psikolojiye giriş-clifford morgan
adli psikiyatri-salih yaşar özden
modern psikoterapiler-raymond corsini,danny wedding
Hangisini önce okuyayım beyler?
Ev alırken dikkat edilmesi gerekenler diye konu açtım,alta madde olarak "camiden uzak olsun ses az olur" yazdım diye dini konudan bir hafta ban yedim... Kafanıza göre ceza mı veriyorsunuz?
Hakkında
Konum: Gümüşhane, Merkez
İlgi Alanları: Kitaplar
Forum İmzası:
Daha az değer verseydin istekleri de daha az olurdu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 107
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.031
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 24.391 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.041 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.