Şimdi Ara

iki ekran kartından hangisini almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • pozitron84 (4 mesaj) H.E.B Sup (2 mesaj) MühendisMurat (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> iki ekran kartından hangisini almalıyım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    selam arkadaşlar küçük bi yardım lazım.bu yakınlarda bir ekran kartı alacam 7950 olacak büyük ihtimalle.xfx yada asus.xfx ikinci el ve fiyatı da makul.asus sıfır banada az tuzlu gelecek.her daim sapphirre kullandım fakat soğutma malzeme falan çok kötü pişman oldum genelde.xfx de 2*6 pin var asus ve diğerlerinde 1*8 pin var güç kablosu olarak.ne gibi eksisi olur xfx'in,bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

|
    |
  • Yarbay
    5379 Mesaj
    Hangisinin soğutucusu iyiyse onu alın asus daha iyidir.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

mesele soğutucuyla alakalı olsa dediğin doğru asusu tek geçerim de ben şu iki pin altı giriş olayına takıldım
    |
    |
    EMRES754 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pozitron84

mesele soğutucuyla alakalı olsa dediğin doğru asusu tek geçerim de ben şu iki pin altı giriş olayına takıldım

O olay şu şekilde her bir altı pin 75 watt 8pin ise 150watt verir.Yani pratikte iki adet 6 pin bir adet 8 pine denktir.Bu yüzden hangi bağlantı uygunsa o tercih edilebilir.

sonuçta fazladan power tüketimi olmaz öyle midir hocamteşekkürler bilgilendirme için
    |
    |
    EMRES754 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    72993 Mesaj
    quote:

selam arkadaşlar küçük bi yardım lazım.bu yakınlarda bir ekran kartı alacam 7950 olacak büyük ihtimalle.xfx yada asus.xfx ikinci el ve fiyatı da makul.asus sıfır banada az tuzlu gelecek.her daim sapphirre kullandım fakat soğutma malzeme falan çok kötü pişman oldum genelde.xfx de 2*6 pin var asus ve diğerlerinde 1*8 pin var güç kablosu olarak.ne gibi eksisi olur xfx'in,bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

sapphire beğenmiyorsan xfx ide beğenmezsin asus dcu 2 al
    quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

sapphire beğenmiyorsan xfx ide beğenmezsin asus dcu 2 al

xfx en azından malzeme olarak biraz daha iyi,tabii yinede asusun yanında lafı edilmez full kalite diyebilirim lakin asusun +90 100 tl fazlası var.bazen 100 tl fazla vermek tuhaf geliyor bana.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.