Şimdi Ara

İki araç arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsa sıfır 2012 kasa 33 bin TL(otomatik şanzıman 1.4 motor)

Polo 2013 sıfır kasa 40 bin TL(otomatik şanzıman 1.4 motor)

Hangisini alırdınız bu ikisi arasında alacak olsaydınız?

• Polo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebep verebilirseniz sevinirim hocam, 7 bin TL farka değer mi? Evet polo daha iyi fakat 7 bin lira daha fazla, beni arada bırakan bu zaten. Saygılar.
  • Corsa.7k fark var arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7k var
  • Görüşleriniz için teşekkürler.

@xrebelliousx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Sebep verebilirseniz sevinirim hocam, 7 bin TL farka değer mi? Evet polo daha iyi fakat 7 bin lira daha fazla, beni arada bırakan bu zaten. Saygılar.

Hocam amcamın 98 Polo clasici vardı. O zamandan beri WW Hayranıyım.

Şimdiki poloda iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam, biraz mantıktan ziyade fanatiklik sanırım yönelimin amacı. Açıkçası polo'ya binmek daha güzel sonuçta vw, fakat yine de corsa 7 bin lira ucuz, sonuçta arabayı alınca bitmiyor, kaskosuydu, sigortasıydı, benziniydi, otopark parasıydı. Bunlara en azından bütçe oluşturur diyorum 7 bin lira.
  • Narthyard N kullanıcısına yanıt
    Ben hayatta poloya 40 bin vermem nedir ya ? Alt tarafı vw polo 28bine sıfırı satılırdı şu hale bak geçin hocam geçin corsa alınır ona da pazarlık edin b segment arabaya full donanımlısına verilir 45 dahada verilmez
  • DSG riskinide düşünürseniz ki arada 7000TL gibi ciddi bi rakam varken kesinlikle Corsa
  • Corsa
    7k var ve poloda dsg sıkıntısı var
  • 1,4 otomatik.gayet uygun fiyatı.polonun 1,4 manuelini o fiyata veriyorlar.en ucuz 1,2 ler 30-31 bandından başlıyor.test sürüşü yapıp beğenirseniz corsayı tercih edin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, yorumunuz çok makbule geçti. Ben de böyle düşünüyorum, işte insan bazen acaba diye düşünebiliyor. Bazen araç sırf kendi benlik için değil de, başkalarına göre nasıl gözüktüğüne göre de seçilebiliyor. VW'yi pahalı yapan da bu zaten, işte insan alınca bari bir şeye benzesin diyor ama dediğiniz gibi 40 bin çok pahalı, keşke polo da 33 bin olsa da düşünmeden onu seçsek.
  • Hocam 7.000 Lira az bir para değil, o yüzden bende Corsa diyorum.
  • Sanırım fazla düşünmeye gerek yok, mantık corsa diyor, teşekkür ederim arkadaşlar görüşlerinizi paylaştığınız için. DSG sıkıntısını öyle sadece duyuyorum hiç tecrübem olmadı ama eğer bu kadar rahatsız edici bir şeyse, hiç düşünmeye gerek yok. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Power

Hocam 7.000 Lira az bir para değil, o yüzden bende Corsa diyorum.

Bir vw sahibi ya da fanatiği olduğunuz halde böyle temiz bir yorum için teşekkürler hocam.
    Yani hocam yani seçim sizinde unutmayın 2,5 yıl önce 1.6 Comfortline Passat 44 bine satıldı ya kaldı ki Passat d segment araba polo ne ya. Yineliyorum full donanımlısına verilir o para ancak.
    Hatta 40bin verebilirseniz 2. el bakın derim.Corsa'danda Polo'danda güzel araçlar alabilirsiniz 40 bin bütçe hafife alınacak bir bütçe değil
    Yani hocam yani seçim sizinde unutmayın 2,5 yıl önce 1.6 Comfortline Passat 44 bine satıldı ya kaldı ki Passat d segment araba polo ne ya. Yineliyorum full donanımlısına verilir o para ancak.
    Hatta 40bin verebilirseniz 2. el bakın derim.Corsa'danda Polo'danda güzel araçlar alabilirsiniz 40 bin bütçe hafife alınacak bir bütçe değil
  • Corsada güzeldir hocam bence 7 bine değmez. Donanım paketiyle o 7 bini kapatıp Corsa alın derim. Konfor olarak C sınıfı gibiydi Teyzeme kiralamıştık 2-3 saat kullanma fırsatım olmuştu.
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam, şimdi dolar yüzünden her arabanın fiyatı uçuk. 45.000 liralık arabada bile otomatik klima yok şimdi ki zamanında 2006 toyota aldığımızda otomatik almıştık 33 bin'e. Saçma bir karşılaştırma oldu ama ne demek istediğinizi anladım hocam, çok sağ olun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.