Şimdi Ara

IGO-Primo TR ikon seti+trafik ışıkları (1.0-1.1-1.2) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
25.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gayet başarılı bir çalışma olmuş yükledim çok iyi oldu emeğinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

böyle birşeyi garmine uyarlıyamazmıyız

bu konuda bir fikrim yok. garmin cihazım hiç olmadı ve hangi programı kullanıyor bilmiyorum.. buradaki dosya igo-primo'da çalışıyor. eğer garmin de bu programı kullanıyorsa onda da çalışır..
  • Ben kullandım cihaz resmen değişti. De bunun yeni sürümü falan yok mu arkadaşlar
  • link güncellenmiştir.

09.05.2012 PM 2:39
  • link güncellenmiştir.

16.6.2012 17:56
  • primo 2.0 next ye-g 535 modelinde de çalışır mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

link güncellenmiştir.

16.6.2012 17:56

Hocam next forumundaki branding dosyası ile bu aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord66

Hocam next forumundaki branding dosyası ile bu aynı mı?

PRİMO 2.0 DA ÇALIŞIR

sözü edilen forumdaki branding dosyası ile aynı değildir. şahsi fikrim buradaki dosyanın daha iyi olduğudur..
  • yeni aldığım next 515 cihazıma kurdum. görünüm çok güzel oldu, emeği geçenlere teşekkürler.

fakat bir sorunum var. benzin istasyonları ve bankaların logoları markalara göre görünmüyor. mesela alışveriş grubundaki ikonlarda sorun yok. bunun nedeni ne olabilir acaba? tşk...
  • MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmından poilerle ilgili kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz..

benzin istasyonlarına ve bankalar grubuna girip markaya/banka adına göre ikon ataması yapmanız yeterli olur..
  • quote:

MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmından poilerle ilgili kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz..

benzin istasyonlarına ve bankalar grubuna girip markaya/banka adına göre ikon ataması yapmanız yeterli olur..

tam anlatamadım galiba sorunu. dediğiniz yerden gerekli ayarları yaptım, haritada benzin istasyonlarının, bankaların ikonları görünüyor. sorun bütün benzin istasyonları veya bankalar aynı ikonla görüntüleniyor, yani markalara göre farklı ikonlar çıkmıyor.
  • MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmına girin. buradan benzin istasyonları kısmını tıklayın, burada BP, TOTAL, SHELL, TURKPETROL gibi istasyon grubunu görmeniz gerekiyor. mesela shell olana giriyorsunuz sonra benzin pompası ikonunu tıklıyorsunuz açılan pencerede shell istasyonlarının logosunu bulup tıklıyorsunuz, mesafe ayarlarını yapıp çıkıyorsunuz.
  • quote:

Hocam ben bahsettiğim yerdekini yüklemiştim ama cihaz yavaşladı.Sizinki de cihazı yavaşlatıyor mu?
  • yükleyip deneyin, daha önceki gibi yavaşlayacağını sanmam.. primo ağır bir programdır tüm cihazlarda 2-3 saniye takılmalar normaldir.

yukarıdaki ikon setinin cihazı yavaşlatması söz konusu değil..
  • quote:

MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmına girin. buradan benzin istasyonları kısmını tıklayın, burada BP, TOTAL, SHELL, TURKPETROL gibi istasyon grubunu görmeniz gerekiyor. mesela shell olana giriyorsunuz sonra benzin pompası ikonunu tıklıyorsunuz açılan pencerede shell istasyonlarının logosunu bulup tıklıyorsunuz, mesafe ayarlarını yapıp çıkıyorsunuz.

malesef next 515'de benzin istasyonları ve bankaları markalara göre göstermiyor. herşeyi denedim ama olmadı.

ilginçtir mesela alışveriş merkezlerini, restoranları markalara göre farklı ikonlarla gösteriyor.
  • Primo 2.0 sorunsuzca çalışır mı acaba? Primo 1.2 sorunsuzca çalışıyor idi. Merakla deniyorum şimdi.

Merakla denedim; Sonuç olarak Opet, Total gibi firmaların logolarını göstermedi. Petrol Ofisi var.. Birkaç tane daha eksik var gibi geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 13 Temmuz 2012; 10:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukefe

quote:

MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmına girin. buradan benzin istasyonları kısmını tıklayın, burada BP, TOTAL, SHELL, TURKPETROL gibi istasyon grubunu görmeniz gerekiyor. mesela shell olana giriyorsunuz sonra benzin pompası ikonunu tıklıyorsunuz açılan pencerede shell istasyonlarının logosunu bulup tıklıyorsunuz, mesafe ayarlarını yapıp çıkıyorsunuz.

malesef next 515'de benzin istasyonları ve bankaları markalara göre göstermiyor. herşeyi denedim ama olmadı.

ilginçtir mesela alışveriş merkezlerini, restoranları markalara göre farklı ikonlarla gösteriyor.

Maalesef bendede aynı sorun avr telefunken 250 de primo1.2 yüklü, bir türlü benzin istasyonları logosu görünmüyor tamamı benzin pompaı şeklinde görünüyor, bende sadece alışveriş ettiğim 3-5 firmanın görünmesi için ayarladım aleti böyle olunca pek sorun olmuyor , her istasyonıu göstermiyor böylece idare edip gidiyorum.

• linki başka bir siteye upload edebiilirmiyiz. Premium sahipleri indirebilir diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 23 Temmuz 2012; 2:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukefe

quote:

MENÜ/DİĞER/AYARLAR/HARİTA AYARLARI/YER İŞARETLERİ kısmından poilerle ilgili kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz..

tam anlatamadım galiba sorunu. dediğiniz yerden gerekli ayarları yaptım, haritada benzin istasyonlarının, bankaların ikonları görünüyor. sorun bütün benzin istasyonları veya bankalar aynı ikonla görüntüleniyor, yani markalara göre farklı ikonlar çıkmıyor.

primo 2.0 da forumda verilen dosyaları
    SAVE>PROFİLES>01 dosyasının içine atınca benzin istasyonu
    ya da diğer yer logoları görünmeye başladı. Cihaz piranha avatar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.