Şimdi Ara

İftarlık Gazoz (Cem Yılmaz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pardon şimdi farkettim, Cem Yılmaz tabiki konuya dahil hemen her sahnede ama yardımcı erkek oyuncu konumunda,hikayenin asıl kahramanı ufaklık.Korktuğunuz gibi olmamış yani sadece çok tanınmış isimler üstünden işi kotarmamışlar.
  • flim malum ortamlara düşmüş izleyin derim güzel flim açıklığın susuzluğun ne olduğunu bilmeyen bilmez
  • Oldukça güzel ve kaliteli filmdi.
    Arada böyle iyi filmler çıkmasa Türk sineması hepten bitik...
  • Güzel filmdi,cem yılmaz yine oyunculuğunu konuşturmuş,bu filmde anladık ki adama komedi de gidiyor dramda.Tek eleştirim filmin süresi kısaydı mesela 40 dakika daha uzun olsa imiş,konuları biraz daha güzel işleselermiş,güzel olurdu.
  • Değeri bilinmeyen güzel filmlerden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi bir film değildi. mizah yönünü güçlü değildi. üstelik filmin finali hızlıca oldu bittiye gtirildi. karakterin değişimini özümseyemedim. yönetmen artık batı kasabalarında geçen film çekmemeli zira yeterince baydı

• Vasat bir film bence sonunda ağlayanlar falan olmuş benim gülesim geldi o kadar yapaydı. Hangi filmin sonunda baş karakteri öldürüp altına müzik eklesen ağlanır zaten Recep İvedik'te de Kolpaçino'da da ağlatırsın yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ivo -- 28 Nisan 2017; 10:16:47 >
  • Film efsane olmuş. Teması şahane. Bir saniyesi bile sıkılmadım. Eskiye özlem duyanların çok seveceği candan, bizden bir film. Son kısım ağır dram.
  • Teyze 10 numaraydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.