Şimdi Ara

İftarlık Gazoz (Cem Yılmaz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce Dondurmam Gaymak ve Entelköy Efeköy'e karşı filmleriyle Ege yöresine ait hikayelerle karşımıza çıkan Yüksel Aksu üçüncü uzun metrajlı filminde yine Muğla halkını beyazperdeye taşıdığı ve bu sefer 70'lı yıllarda geçen bir dönem filmine imza atıyor. Filmin yapımcısı ise Teke Film.

Filmin henüz oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi açıklanmadı ama çekimler bu ay başladı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Cem Yılmaz gazozcu oldu!

Yüksel Aksu'nun yeni filmi 'İftarlık Gazoz'da başrol oynayan Cem Yılmaz, gazoz satıcısı Cibar Kemal olarak hayranlarının karşısına çıkacak.

Son filmi ‘Ali Baba ve Yedi Cüceler’ şu sıralar sinemalarda gösterimde olan usta komedyen, 29 Ocak tarihinde ünlü yönetmen Yüksel Aksu’nun yeni filmi ‘İftarlık Gazoz’da bir kez daha hayranlarının karşısına çıkacak.

Yılmaz, 80 öncesi dönemde Anadolu kültürünün dayanışma duygusunu, iftar sofralarını ve Ege insanının sıcaklığını merkezine oturtan filmde başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçti.
    Ünlü komedyen filmde gazoz satıcısını canlandırdı. ‘İftarlık Gazoz’ filmi, Muzaffer Yıldırım ve Elif Dağdeviren’in ortak yapımcılığında çekildi.

• İlginç. Nasıl gizlediler çekimlerini hiç haber çıkmamıştı, şaşırdım. Ayrıca izlenir.
  • Yaptigi filmlere bakilirsa bu filmdende umudu kesebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir filme benziyor pek yakında,ali baba fiyaskoları düşünülünce bu film bence aradığımız cem yılmaz filmi olabilir.
  • Şomağızlı mod on

Bu film 2015 yılına aitse, gişesi iç açıcı olmayacak benden söylemesi.

Şomağızlı mod off
  • fragman geldi. cem yılmaz'ı misafir oyuncu diye düşünüyordum lakin fragmadan gördüğüm kadarıyla resmen oynamış.

• Gala gecesinde filme izleyenlere gazoz dağıtsınlar promosyon şeklinde.
  • bu güne kadar nasıl duymadım hayret.
  • Cem Yılmaz ın yönetmen ya da senarist olmayıp oyuncu olduğu filmler bana daha samimi ve sıcak geliyor mesela vizontelede, herşey çok güzel olacak da bence gerçekten asıl oyunculuğunu konuşturuyor.
  • Ali Baba ve 7 Cüceler'den daha fazla izlenebilir.
  • dini duyguları somuru, guzel.

bir de guzelim ege agzindan da soguttular her kanalda dandik dizilerde samimiyetsiz bir sekilde kullana kullana. burada siritmaz umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de gazoza olan duygularımı sömürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metroid -- 8 Ocak 2016; 23:28:06 >
  • Türkiye'nin güzelim Ege şivesi vardı yavaş yavaş bitiyor. Şimdi inşallah sırada Kıbrıs şivesi yoktur zira en güzeli o kaldı aralarında onuda harcarlar. Bu arada Cem Yılmaz pek yapamamış galiba şiveyi.

Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanı Türkçeden soğutan Kıbris şivesi en güzeli demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroid

İnsanı Türkçeden soğutan Kıbris şivesi en güzeli demek?

Öznel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • W0lkidonkisss kullanıcısına yanıt
    hocam cogu kisi sive olarak biliyor ama sive baska bir sey. dogrusu agiz. aklinda bulunsun diye yaziyorum

• Cem yılmaz komediden yavaş yavaş uzaklaşıyor. Tarzınıda beceriyor gerçi.
  •  İftarlık Gazoz (Cem Yılmaz)

yarın vizyon..

• şiveyi gerçekten yapamamış ayrıca bu adam yaşı ilerledikçe eski hallerinden uzaklaşıyor artık pek güldüremiyor hayırlısı bakalım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.