Şimdi Ara

IEM sitesine yaptığım şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde youtube'da izledigim bir videoda elemanın biri E-5'te trafiği tehlikeye düşürerek aklınca makas çiziyor.
    Salak bir de plakasını da göstermiş videoda. Bu elemanı iem.gov.tr adresinden 154'e şikayet ettim. Bugun valilikten email geldi. Siz de trafikte bu tür kişilerin plakasını alın ve şikayet edin. Trafikte bizim canımızı tehlikeye düşüren bu kişilere karşı birşeyler yapmış olursunuz. Gördüğünüz gibi bu şikayetleriniz değerlendiriliyor.

Ekte valilikten bana gönderilen belgeyi görebilirsiniz

IEM sitesine yaptığım şikayet

• Hiç tasvip etmediğim bir davranış biçimleri.
  • Duyarlılığınız için tebrikler.
  • evet,
    vatandaş ve görevlilerin duyarlılığı böyle hatta daha fazla olmalı.
    şikayet eden arkadaşı tebrik edrim.
    hoşkalın
  • Ilgili video da burda. Size kötü örnek olmasın bu video.

• şimdi vıdeou çeken arkadaşa sadece uyarı mektubumu gıtmıs yoksa herhangı bı ceza işlemı gerceklestı mı ?
  • Yaptığınız davranıştan dolayı tebrik ederim,aynı şekilde ilgilenip üstüne size durumu bildirenleride tebrik ederim

Apaçiler her yerde...Plakasını gösteriyor bir de ya
  • Bu Brodwaya ne motoru taktırmış eleman acaba?
  • bu ikaz cezadır umarım?
  • 3:12 'de Connect'in plaka gözükseymiş oda arada kaynayacakmış

duyarlılığınızdan dolayı tebrik ederim. keşke herkes sizin gibi düşünceli olsa
    zamanında bize de makas attıkları için diğer sürücülerin ne yaşadığını düşünebiliyorum.
    hadi birkaç yıl önce herkeste bir hevesti, yapan yaptı da, hala bukadar abartmanın ne anlamı var? hemde broadway'le.... biryere girse kimbilir kaç parça çıkacak..
    Civic'i ortadan ikiye bölenleri gördük, yapılacak şey mi bunlar...
  • 212 sayılı genelgeyi aradım internetten ama bulamadım. Umarım sadece "bir daha yapma" gibi bir uyarı değildir. Bir ceza yemiştir ya da bir dahakine mahkemeye verileceksin gibi bir uyarıdır.

Herkes yolda gördüğü bu tip insanları 154'e ya da internet sitesinden ihbar etse bu tür kişiler cezaları yedikce başkalarının haklarına, emniyetine saygılı olmayı öğrenir
  • vallahi ülkemizin hali işte ortada...bu şekilde araç kullanların sayısını kimse sayamaz...ortalık bu halde...ben videoyu izlerken kalbim yerinden çıkacaktı...moto kuryeleri resmen allah korumuş adam cellet desem az kalır ve bu arkadaş bir video ile de yetinmemiş complation set halinde videoları var... *edit imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinite -- 21 Temmuz 2009; 10:04:31 >
  • hani sabah sabah asaaabım anca bu kadar bozulur.
    ne yaratıklar var yaaa...
    sorumsuz, saygısız, terrbiyesiz, akılsız yaratıklar!
    bu yaratık bana makas atarken, onun sol arkası benim sağ öne çarpsa.
    altlarındaki tenekenin içinde 10 takla atsalar.
    hepsi geberse zerrrre acımam.
    hatta türk filmlerindeki kötü adamların iğrenç sırıtışını bile yaparım büyük bi hazla.
    bu acınılmayası yaratık emniyete alınacak.
    sorgulanacak.
    tüm ekiplerde bu plaka ve bu ehliyet dağıtılacak.
    bunlar öyle 3-5 ay değil, daha uzun bi müddet, gözünün üzerinde kaşı var diye ÇAAT ÇAAT basılacak cezalar.
    ceza manyağı yapcan bunları. nefes alamayacak.
    eğitilemeyecek kadar kütükleşmiş bunlar desem çok mu hakaret etmiş olurum emin değilim.
    her yazımın sonunda, hoşgörüyle kalın, hoşkalın diyen ben, hiiç hoşgörülü bi yaz yazmadım bu sefer.
    allahım bizleri, bu yaratıkların vereceği zararlardan uzak tutsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.