Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25den fazla kart düşürdüm.
    Toplam 54 adet oyun var.
    indirime girdikçe alıyorum oyunları.

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın
  • csb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

-Arkadaşlar hangi ayarı kullanıyosunuz alttaki 3 seçenekten?
    -Birde programın dosyalarını oyunun içinemi atcaz? yeni versiyonda setup felan yok. Biri cevaplarsa sevinirim.

Rölanti davranışta alttakini seç
    Alttaki en yüksek kart değerini seç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Steamdeki neredeyse bütün 2 lira altı oyunlara sahibim. Kimi 10 liradan kimi 20 liradan düşenler. Ayrıca humblebundle daki hemen her bundle a da giriyorum. Yaklaşık 200 oyun rölanti etmişimdir(sadece vac sizleri ediyorum) ve ben toplamda o kadar anca kazandım. Siz oyun nerden buluyosunuz bu fiyatları kartlardan nasıl kazanıyorsunuz?

• Arkadaşlar herkese selam bu işe bugün başladım

Amacım para harcamadan steam lvl yükseltme vitrinlerin hepsini kazanmak

Tam bilmemekle beraber grup halinde satılan 10lu ve bir kaç tanede 30-40 kuruşluk oyun aldım

Steam kart kazanmak için oyunlar ücretli olmalımı fark varmı ?
    Rozet işlemek için kasıyorum eksik kartları mağazadan satın mı almalıyım ?

Bana bir kaç ipucu verirseniz çok sevinirim çok yeniyim

Ayarlarım bu şekilde standart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 13 Kasım 2016; 23:31:38 >

• Teşekkürler hocam güzel bir yazı olmuş bu gece açık bırakacağım bakalım inşallah fbı çatıya helikopter indirmez
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    hocam steam indirimlerinden her oyunu tek tek kullanıcı yorumlarıyla incelersen muhtemelen kafandaki soruları gidermiş olursun zaten insanlar ucuz oyunları kart düşürmek bu sayede de level atlamak için alıyorlar elbet oynamak için alan da vardır da pek zannetmiyorum 50 60 kuruşluk oyunu keyif için alıp oynayanların fazla olduğunu.
  • Arkadaşlar kullandığınız ayar nedir bir önemi varmı?

Ben bu idle masterdan nereden baksan 300-400 kart düşürdüm
  • ben açık bırakıyorum her gece bilgisayarı. zaten haftada 1-2 oyun anca çıkıyor 0,50tl altı. 0,50tl üstü oyunlarda çok bir kazancınız olmuyor. oyunu açtığım için vac ban korkumda yok.
    idle zımbırtısını da farm hesapta kullanıyorum. kasıp kasıp oyun alıyorum orada oynuyorum. ana hesabımda riske girmem ben :)
  • ferman_g F kullanıcısına yanıt
    Ben ana hesapda yapıyorum ki hesabımda birçok oyun var baya bi değeri var düşünün ben bile yaptıysam :)
  • Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

Kaç yıl sürer bitirmek
  • ilk 1 hafta çok güzel çalıştı ama şimdi idle masteri açık bırakıp afk olunca kasmayı durduruyor 2 farklı pcde denedim çözüm olmadı hesabım oyunda gözüküyor ama 5dk sonra filan sadece çevrimiçi olarak kalıyor mouse'a dokununca geri oyunda moduna giriyor uyku modu vs. herşey kapalı pcde
  • Ben steam hesabımla giriş yapamıyorum? Mobil kodu kabul etmiyor bir türlü?
  • 8.3 saattir bekliyorum diğer oyundada 2.7 saattir hiç kart düşmedi lütfen biri acil yardım etsin
  • Ben 1 saatte 100 tane falan düşürdüm :) Programı açıp oyunları hızlıca atladıkça çatır çatır düşüyor kartlar. Tabi hepsi birden değil ama üçer dörder.
  • 50 kuruş altı kaç oyun vardır kart düşürmek için
    liste falan baktım bulamadım internetten.
    bende ki oyunların hepsinde gezdirdim baktım 60 küsür kart kalmış dedim 20 tane oyun alayım onların kartları amorti eder falan baya bir kart geldi. 250 civarı var 3 5 gündür.

rozet mi işlemek mi yoksa oyun almak mı daha mantıklı sizce
  • Şöyle bir sıkıntıyla karşılaşan oldumu "rozet sayfası açılmadı _nun_ saniye sonra tekrar deneyin" diye dün geceden beri uğraşıyoruz bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi ?
  • themirkin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dün akşam aynı sorunla karşılaştım. Idle Master programının sürümünü kontrol edin, v1.4.0.0'da bu hatayı vermişti ancak az önce kendi sitesinden v1.4.1.0'ı indirdiğimde hatasız bir şekilde çalıştı. Bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Umarım bu yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themirkin

Şöyle bir sıkıntıyla karşılaşan oldumu "rozet sayfası açılmadı _nun_ saniye sonra tekrar deneyin" diye dün geceden beri uğraşıyoruz bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

aynı sorun bende de başladı birkaç saat önce.
    yeni sürümü indirdim, şu an çalışıyor problemsiz.
  • DeathWing kullanıcısına yanıt
    Tamamen sorunsuz mu? Bende idle master çalışırken kart düşmüyor durdurunca geliyor haliyle baya zaman kaybı yaratıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.