Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brnk

o programı denicektimde bi siteye şifre falan girmeni istiyo hiç bulaşmak istemedim o yüzden

Alıntıları Göster
    şifre vermeden girebileceğin bir program yok şifre istemeyende şifreyi çerezlerinden çekip alıyor zaten anahtar keyi gibi bir key var oda id şifre görevi görüyor direk değişen bişey yok ben idle master extended ve telefondanda idle daddy kullanıyorum bazen birden fazla hesabı açacağım zaman sadeceArchi Steam kullanıyorum oda en yavaşı ztn

hız açısından tavsiyem extended olurhttps://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases
    pc kapalıyken yapacaksanız idle daddy android iyi şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 10 Eylül 2020; 16:2:33 >

• brnk kullanıcısına yanıt
    İyi, hadi geçmiş olsun. Bende bir türlü fastmode olayı çalışmadı, mecbur kendim atla atla olarak düşürüyorum. Hoş, kendi haline de bıraksam düşüyor yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

şifre vermeden girebileceğin bir program yok şifre istemeyende şifreyi çerezlerinden çekip alıyor zaten anahtar keyi gibi bir key var oda id şifre görevi görüyor direk değişen bişey yok ben idle master extended ve telefondanda idle daddy kullanıyorum bazen birden fazla hesabı açacağım zaman sadeceArchi Steam kullanıyorum oda en yavaşı ztn

hız açısından tavsiyem extended olurhttps://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases
    pc kapalıyken yapacaksanız idle daddy android iyi şuan

Alıntıları Göster
    Hocam valla kendi elimle girmeyeyimde kendi alsın helal olsun extended kullanıyorum hocam şu an 1.3 1.5te otomatik giriyo gerçi 1.3de elle giriyoruz ama en azından steame giriş yapıyoruz

@forza hocam sağ olun:) valla fast mode düşürmüyordu işte 4 saat falan oldu öyle düşmeye başladı. bi 15 dk bekliyor rölantiye alıyor heralde diğer konuya foto atmıştım öyle yapınca listeyi güncelle mi ne var ona basıyorum bi kendi tekrar düşürmeye başlıyor. yoksa 20-30 saat olacak oynama süresi bu gidiş

• programa bir haller olmuş arkadaş. öncesinde de kullanırdım da 24 saatte 30-40 kart anca düşerdi. geçen hafta 6-7 günde 2000 küsür kartın tamamını düşürdü program aralıksız açık çalıştırdım fast mode ile, arada log out olduğu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluepaw -- 25 Eylül 2020; 19:3:56 >
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü kullandınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    githubdaki son sürüm olması lazım
  • Kartların toplanabileceği fırsatlar var mı hala 5 tlye 50 oyun mesela? Veya olursa haber alabileceğim bir yer?
  • MeriCT kullanıcısına yanıt
    Onlar artık kalmadı. Hem döviz kurları yüzünden, hem de verilen oyunlar bir süre sonra Steam üzerinden banlandığı için bu tarz bundle'lar yapılmaz oldu. 550-600 civarı oyunum silindi, acımız büyük.
    Zamanında iyi yemiştik Dollar bundle'ların ekmeğini. Şimdi ise büyük indirim dönemlerinde Steam üzerinde bazı bundle'lar oluyor, anca onlardan alabilirsiniz. Genelde oyun türü veya Yapımcı/yayıncıların ortak oyunları gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Onlar artık kalmadı. Hem döviz kurları yüzünden, hem de verilen oyunlar bir süre sonra Steam üzerinden banlandığı için bu tarz bundle'lar yapılmaz oldu. 550-600 civarı oyunum silindi, acımız büyük.
    Zamanında iyi yemiştik Dollar bundle'ların ekmeğini. Şimdi ise büyük indirim dönemlerinde Steam üzerinde bazı bundle'lar oluyor, anca onlardan alabilirsiniz. Genelde oyun türü veya Yapımcı/yayıncıların ortak oyunları gibi.
    Ahh dolar burayı da vurdu demek teşekkür ederim.

• Arkadaşlar rölanti yazıyor kart düşmüyor beklemek mi gerekiyor acabA?

• arkadaşlar oyun önerilerinizi bekliyorum sene olmuş 2020 ben yeni haberder oldum

• Arkadaşlar hala kullanan var mı? Program patlamış falan dedi arkadaşlarım. Email hesabı çalınan olmuş vs. Doğru mu bu haberler.

• Profes124 kullanıcısına yanıt

Bu soylentilerin ciktigindan beri 2 kez kullandim, Kasim ayinda yine kullanacagim. Hos, ben hala 1.3 versiyonunu kullaniyorum. Program github uzerinde ve acik kaynak kodlu. Guvenen kullansin, guvenemeyen alternatiflerine yonebilir. Sahsen EA Play oyunlarinin kartlarini hemen dusurum satmistim, digerleri ile kisitlamaya coktan takilip kacirmistim firsati. Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum. Onlar da öyle deyince kurt oturdu içime. Bir denerim en azından.

• İçiniz sinmiyorsa hiç girmeyin, yoksa dediğim gibi direk kaynağından indirirseniz sorun olmaz. Aynı versiyonu kullanıyorum ben kaç yıldır, çalışmayı bırakmadığı sürece de devam edeceğim. Kişinin güvenine kalmış bir şey.Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

İstesem de yapamıyormuşum hocam. Hesabım sınırlı olduğu için. Para yükleyip açmam gerekiyormuş sınırı fakat şimdi sıkışığım yapamayacağım. Zaten içimde de bir şüphe olmuştu yapmaktan vazgeçtim.

Zaman ayırıp cevapladığınız için sağolun.

Kaç oyununuz var ki kart düşürmek istiyorsunuz.Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

25-30 tane falan hocam çok değil :)
    Seviyem 0. Hesap da sınırlı. Sanırım kart düşmüyormuş o yüzden. Önümüzdeki indirimlere kadar biraz para olsun istedim hesapta. 3.5-4 lira kadar. Şuan 1.5 tl var

Zamanında 5 tl kod aldım onun dışında harcama yapmadım hesaba. Şu sıralar sıkılırım oraya para veremeyeceğim. Ben de kart olayını görünce düşüneyim olanları da satarım diye düşündüm.

Yine de 80-90 kart yapar bu. Az degil hani. Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın  5$ sinirlamasi vardi sanirim, o kadarlik bir harcama yaparsa kalkiyor. 1 aya Black Friday(Sonbahar), 2 aya buyuk Kis indirimleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Para bulursam yüklerim o zaman. 25-30 oyun var ama çoğu bundle üzerinden alınma. Bazısı da arkadaşlara para verip kendine hediye ettirme falan. Keşke zamanında hediye ettirmek yerine kod alıp satıp alsaymışım.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.