Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
52
Favori
96.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar hangi oyunlardan kart dusurebiliyoruz oyun onerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel bilgi vereyim. Rölantileri tamamladıktan sonra yaklaşık 1 saatte 130 civarı kart düşürdüm 30 oyundan. extended_v1.3 Versiyonu. 

• Hiçbir şey yapmadan yaklaşık 50 liraya yakın bakiye kazandım, teşekkürler hocam

• 2 ayrı hesaptan çalıştırdım birinde takır takır kart atarken birinde atmıyor sebebi ne olabilir ?

• Çalışan sürüm var mı?

• Çalışan sürüm var mı? Konu ölü sanırım

• Bende çalıştıramadım bir türlü giriş yapamıyoruz.

• 2 hafta once kullandim. Extended v1.3 versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

2 hafta once kullandim. Extended v1.3 versiyonu

Bunu dediniz diye bende bu sürümü indirdim şimdi. Sonuçlarını konuya yazarım.

• D. kullanıcısına yanıt

İndirdiğiniz yere dikkat edin. 1.5 versiyonu falan çıktığı için fake 1.3 versiyonları olabilir piyasada. Github'dan indirdiyseniz sorun olmaz. 2 yıldır ben bu sürümü kullanıyorum. 

• quote:

İndirdiğiniz yere dikkat edin. 1.5 versiyonu falan çıktığı için fake 1.3 versiyonları olabilir piyasada. Github'dan indirdiyseniz sorun olmaz. 2 yıldır ben bu sürümü kullanıyorum. 

Oradan indirdim hocam. Şöyle bir sorum olacak.

Sonraki onay kısmı 6-7.dakikaya geldiği zaman tekrar başa sarıyor. Bunu yaparken oyunları mı tarıyor yoksa Dmc de devam mı ediyor ? Bir arkadaşım ayarlar kısmında Fast Mode u seçme "Oyunları aynı anda 2 rölanti" seç, 2 saat sonra Fast Mode a al dedi. Şu an öyle yaptım. Ne yapmam lazım tam olarak açıkçası bilmiyorum.

• D. kullanıcısına yanıt

Bu sekilde tek oyunu rolanti yapiyorsunuz. Ayarlardan Butun oyunlari ayni anda 2 saat rolanti et, ardindan tek tek et gibi bir secenek olmasi gerek. Onu secin. Fast mode kendim kullanmadim hic. Genelde ben geceden acip birakiyorum, sabah da rolantileri doldugu icin oyun atla tusu ile tek tek kartlari dusuruyorum.  

• quote:

Bu sekilde tek oyunu rolanti yapiyorsunuz. Ayarlardan Butun oyunlari ayni anda 2 saat rolanti et, ardindan tek tek et gibi bir secenek olmasi gerek. Onu secin. Fast mode kendim kullanmadim hic. Genelde ben geceden acip birakiyorum, sabah da rolantileri doldugu icin oyun atla tusu ile tek tek kartlari dusuruyorum.  

Hallettim hocam. Teşekkür ederim

• arkadaşlar hangi oyunları almamı önerirsiniz?

gördüğüm kadarıyla aldığımız oyunlar kurtarmıyor fiyatını.

• Extended v1.3 ile 230 kart düşürdüm. Hala çalışıyor yani.

• EA play'deki oyunlar için program çalışmıyor. Onlardaki kartları almanın bir yolu yok mu?

• Oyunlari satin alirsaniz anca duser diye tahmin ediyorum. Benim gibi ilk ciktigi an kartlari dusurup satanlar EA Playi bedavaya getirdi, hatta ustune bakiye de sahibi oldu. EA ve Steam bu durumu farkettiginde ise kaldirdi kart dusurmeleri.

• Witcher 3 oyununa sahibim ama idle masterde görünmüyor yardım edebilir misiniz
  • Oyunlarımın hiçbirinde kart düşürme hakkım kalmadı. Nasıl tekardan hak kazanabilirim? Eğer oyun almam gerekiyorsa ucuz yollu nasıl bu işi yapabilirim. Hesap seviyem 20.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gudik.

Oyunlarımın hiçbirinde kart düşürme hakkım kalmadı. Nasıl tekardan hak kazanabilirim? Eğer oyun almam gerekiyorsa ucuz yollu nasıl bu işi yapabilirim. Hesap seviyem 20.

Oyun alman gerekiyor onu da indirim zamanları ile en ucuz çözersin. Kart destekli oyunları Steam üzerinden aratırsan 1 TL'e dolu öyle oyun var. Ama dikkat et kütüphanen çöpe dönmesin kart düşürmek için oyun alayım derken.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.