Şimdi Ara

Ideos x5 Mantıksız Bir Sorun Acil !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben arkadaşın x5'ine bi aralar 2.3.5 beta yüklemiştim baktık ki hatası çok custom rom kurayım dedim geri aldım telefonu.

Şimdi custom rom kurmak için öncelikle 2.2.2 ye geçiyorum . Sorun yok.
    Ama root ve recovery işlemlerinden sonra öyle bir sorun oluyor ki hangi romu kursam kurayım huawei yazısında kalıyor.

Backup yapıyorum romu yüklemeden önce, sonra restore yapıyorum onu da açmıyor.

Sonra tekrar 2.2.2 kurunca dload 'dan o zaman açıyor. Custom Rom kurmak istiyorum ama olmuyor işte maalesef sorunum bu.

Bu nasıl bir sorundur hiç yaşayan var mı bilmem ama beni en uğraştıran telefon modeli bu oldu.

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden sağolun.

Edit : Bir de 2.3.5 'e yükseltip .35 kernel romlarını deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme_programı -- 11 Mayıs 2012; 21:37:11 >

• Yaptiginiz islemleri bence adim adim anlatin, root yontemini ve cwm versiyonunu yazin. Bu sekilde problem daha kolay anlasilir.

Bir yerde bir yanlislik yaptiginizi dusunuyorum.
  • Ne hikmetse 2.3.5 kurdum ve .35 kernel elite rom acildi.
    2.2.2 yapip pembe ekrana gelip cwm kuruyordum. Daha sonra backup yapip yeni romu kuruyordum (data factory reset leri yapip). Acilmiyordu telefon .
  • CWM versiyonunu değiştirin.
  • Onu denemedim iste. Simdi .35 kernel de sorunsuzca rom aciyorum. Ama geri donemem korkuyorum benim degil telefon sonucta. Yardiminiz icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk123

Onu denemedim iste. Simdi .35 kernel de sorunsuzca rom aciyorum. Ama geri donemem korkuyorum benim degil telefon sonucta. Yardiminiz icin tesekkurler.

Cwm 5.5.0.4 yüklüyorsanız bu sürüm 35 kernel içindir, 32 kernelde 5.0.2.3 yada 4.0.0.5 kullanın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-AyaR -- 12 Mayıs 2012; 9:34:21 >
  • Yanlis kurmusum o zaman. Neyse simdi 35 kernelde sorun cikarmadim telefon benim olmadigi icin kalsin boyle. Tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.