Şimdi Ara

İdeal akıllı telefon LG G6'nın ilk resmi teaser videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İdeal akıllı telefon LG G6'nın ilk resmi teaser videosu yayınlandı

LG'nin G6 amiral gemisini Mart başında yani Samsung Galaxy S8'den önce piyasaya süreceği söyleniyor. Güney Koreli şirket henüz LG G6'nın tam olarak ne zaman resmi olarak tanıtılacağını söylemese de, akıllı telefonun Şubat ayı sonlarında Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) duyurulacağını biliyoruz.

Bugün ise LG, fanlarının G6'da görecekleri özelliklerden bazılarını lanse eden bir teaser video yayınladı. Şirket yaklaşan amiral gemisi hakkında ilk kez konuşmuyor. Daha önce de telefonun Quad HD (2560 x 1440 piksel) çözünürlüğü destekleyen 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağını doğrulamıştı.

LG ayrıca G6 da dahil olmak üzere yaklaşmakta olan akıllı telefonları için yarı modüler tasarımdan vazgeçtiğini de belirtti. Telefonun adı da LG G6 olarak resmen onaylanmış durumda. LG tarafından yayınlanan yeni video, G6'nın öncekinden daha büyük bir ekrana ancak daha küçük bir gövdeye sahip olacağını ortaya koyuyor.

Ayrıca Bkz.Amiral gemisi telefonların yeni rakibi Nokia 8'in özellikleri gün ışığına çıktı
    Çoğunuzun bildiği gibi, LG G5 modeli 5.3 inç ekrana sahip. Bu nedenle 5.7 inç ekran, standart boyutlu telefonlara alışkın olanlar için büyük bir değişim olacak. Muhtemelen birçok LG fanını memnun edecek bir diğer önemli özellik, G6'nın su geçirmez olacağının onaylanması. Bu özelliği, amiral gemisi akıllı telefonlarda muhtemelen daha sık görmeye başlayacağız.

Video ayrıca, LG G6'ya eklenen yeni özelliklerin müşteri geri bildirimine dayalı olarak dahil edildiğini ileri sürüyor. Şirket tüketicilerin önerdiği tüm bu gereksinimleri karşılayacağından, G6'yı "ideal akıllı telefon" olarak lanse etmiş durumda. Amiral gemisinin Şubat ayında tanıtılacağını gösteren bir diğer ipucu da videonun sonunda ortaya çıkıyor: "İdeal akıllı telefon dileğiniz hayata geçiyor. Şubat 2017'yi beklemeye devam edin".

• G2 gerçek devamı ancak bu sözle anlatılır "big screen smaller body"

• Tek elle kullanmada olay sadece küçük gövde değil ki. ekranında belirli boyutlardan büyük olmaması önemli olan.

• videonun başındaki sarışın ablayı nasıl bulabilirim ? <3
  • Sanal tuş kullanan firmalar büyük ekranmis kasa oranıymış şuymuş buymuş demesin.
  • 5,7" in tamami ekran olsa gene buyuk..

• Ekran boyutu 16:10 falan olabilir.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Sanaltuşlar daha iyi bence

Lg yi bu konuda tebrik ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg yi seviyorum ve güveniyorum. g4 teki sorunlardan ders almışlardır. özellik, dizayn, fiyat ve arayüz olarak bence en güzeli.

• İnsanlar, aradıkları telefonlarda "Ghost Screen" istemez :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

İnsanlar, aradıkları telefonlarda "Ghost Screen" istemez :D

Lg kullanıyorum ama güldüm
  • 1080p'den daha yüksek çözünürlük kullanan hiç bir cihaz benim tercih alanıma giremez. Şarj, performans ve ısınma gibi saçma sonuçlar ortaya çıktığı bilirken ne diye ısrar ediliyor, hayret bir olay!

• Lg nin mobil bölümünün haberleri neden yapılıyor hala çok merak ediyorum. Sadece sorun üreten bir firma. Başka bir şey yok.

İdeal akıllı telefon başlıkta 10 numara 5 yıldız.

G2 ekran sararmasi

G3 kasa çatlaması

G4 ghost screen ve bootloop

G5 ghost screen

Para verecek insana gerçekten şaşarım. Alma aldırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottorehagel -- 13 Ocak 2017; 0:19:45 >
  • Şuan note4 kullanıyorum, bir sonraki telefonumda fiziksel olarak arayacağım, istediğim özellikler 2k 5.7" ekran, ekran kasa oranının yüksek olması, ön yüzeyde parmak izi okuyucusu, önde güçlü stereo hoparlörler, 3.5mm kulaklık çıkışı, suya toza karşı dayanılıklılık, iki sim kart ve ayrı olarak hafıza kartı bölümü, kızılötesi, tip c usb. Donanımsal olarak min 4gb ram, min 64gb hafıza, günlük kullanımda pil ömrü olan ve zorlayıcı oyunlarda kasmayan işlemci (şuan telefonda en zorlayıcı oyun dominations), gece çekimi kaliteli olan başarılı arka kameralar, geniş açılı ön kamera, iris tarayıcı, kaliteli 4000 mAh pil (ne kadar yükselir o kadar iyi), bilumum sensörler, Sony de olduğu gibi kurşun kalemle vb. ekran kullanımı. (bunlara ek olarak pili değiştirilebilir olursa çıktığı hafta alırım o cihazı)

• Göreceğiz şaşırt bizi LG.

• G2 den sonra bozdular umarım güzel telefon çıkartırlar rekabet iyidir.

• TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Fiyata dair bir bilgi yok, su gecirmez ozelligi eklenmis iyi olmus, fakat ısınma, arayuzde kasma, pil performansinin dusuklugu sorunlari simdiden banko...
    G2den g4e gectgimde pilde yari yariya dusus vardi, g2de 9 saate yakin sure almistim aosp romda, g4de aosp veya normal fark etmiyor 4-4.5 saat gecilmiyordu... Tamam kamerasi muthis, harika, detayli... Ama bir ozellikten kısıp birine abanmak marifet değil. Marifet kusursuzu yapmak :) belkide satis stratejisidir bilemem...

Sonuc, g6 yerine mi6 alirim, param cebimde kalir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Lg nin mobil bölümünün haberleri neden yapılıyor hala çok merak ediyorum. Sadece sorun üreten bir firma. Başka bir şey yok.

İdeal akıllı telefon başlıkta 10 numara 5 yıldız.

G2 ekran sararmasi

G3 kasa çatlaması

G4 ghost screen ve bootloop

G5 ghost screen

Para verecek insana gerçekten şaşarım. Alma aldırma.

Diğerlerinde haklısın ama g2'yi yedirmeyiz.Piyasadaki efsane akıllı telefonlardan birisi,hala kullanıyorum 3 sene doldu,nasipse 3 sene daha kullanırız.Hala stabil ve pili gayet iyi.

g4'te bootloop ve ghost olmasa oda efsane bir modeldi.Yazık etti lg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97084050D -- 13 Ocak 2017; 1:36:35 >

• önce kendini kanıtlamak zorunda g6; ilk partiye abanmasın kimse.

• LG go kullanıcısıyım memnunum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.