Şimdi Ara

İdeal akıllı telefon LG G6'nın ilk resmi teaser videosu yayınlandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sanal tuştan vazgeçer,
    kaliteli bir lens ile daha büyük bir sensör kullanırsa, (1" yada 1/1.5" gibi)o zaman olur. Zaten V20 ile harika bir kamera arayüzü kullanıyorlar. Hele bir de diyaframa müdahale imkanı gelirse, gece geçimlerinde ve manzara çekimlerinde muhteşem olur. Bunu versiyon olarak bile yapsalar zannımca piyasada ses getirir LG.

Bekleyelim.
  • Sanal tuş olayını sevdiğim için hep LG cihazlara ilgi duydum. Özellikle ara yüzü diğer ara yüzlerden daha şık geliyor bana. Kamera konusunda zaten belli bir çizgileri var ancak şu kronik sorunlar beni farklı firmalara yöneltiyor. Kronik sorunları olmayan bir LG telefon olsun yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonlari kullanabilmek icin evrim gecirmek lazim.5.7"i nasil tek elle tutucaz,naisl bir cebe sigdiricaz?buyugunu yaptin kadinlar cantada tasisin diye bari ufak versiyon da yap iphone gibi herkese hitap etsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g2 kullanıyorum ekran sararmasi yok

• xiami mi mix'in önüne geçemiyorsa ekran kasa oranında big screen smaller body demesin sakın

• sanal tuşlar lg ye yakışıyor bence samsung gibi ortada ana menü tuşu olan tellerin tuşları aşırı sert oluyor ve pratik gelmiyor. zaten kullandığın bütün uygulamalara göre gizleme özelliği var lg lerde. çift tıklama olayını hala keşfedememiş markalar var bu kadar kullanışlı birşeyi nasıl kullanmıyor bunlar anlamıyorum.

• G2 kullaniyorum ikinci seneme girecegim. Bir kere sorun yasamadim.
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda LG G4 kullanmaktayım. Samsung'un bana göre iğrenç olan arayüzündense LG'nin ghost ekranını yeğlerim. Demek istediğim telefon tamamen tercih meselesi insanlar sorunlarını bilerek alıyorlar. Bu yüzden bun denli sert sözlere "alma aldırma" gerek yok. Yukarıda belirttiğim üzere; Samsung'un arayüzünü sevmiyorum keza aynı şekilde Htc ve Sonylerin tasarım anlayışlarını beğenmiyorum. Bu yüzden LG G4 tercih ettim. G6'da da ghost ekran problemi olsa bile almayı düşünüyorum.

Her ürün eleştiriye açıktır ancak tanımadığınız insanları telefon tercihi gibi bir konuda eleştirmenin doğru olmadığı kanısındayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg ürettiği telefonlardaki kronik arizalardan kendi ayağina sıkmıştır lg pismanlikdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Hali hazırda LG G4 kullanmaktayım. Samsung'un bana göre iğrenç olan arayüzündense LG'nin ghost ekranını yeğlerim. Demek istediğim telefon tamamen tercih meselesi insanlar sorunlarını bilerek alıyorlar. Bu yüzden bun denli sert sözlere "alma aldırma" gerek yok. Yukarıda belirttiğim üzere; Samsung'un arayüzünü sevmiyorum keza aynı şekilde Htc ve Sonylerin tasarım anlayışlarını beğenmiyorum. Bu yüzden LG G4 tercih ettim. G6'da da ghost ekran problemi olsa bile almayı düşünüyorum.

Her ürün eleştiriye açıktır ancak tanımadığınız insanları telefon tercihi gibi bir konuda eleştirmenin doğru olmadığı kanısındayım.

O telefon bootloop olduğu zaman seni yine görmek isterim. Arayüz dediğin nedir. Android kullanıyorsan herşeyin alternatifi var. Donanımsal bir hata ile yazılımsal bir durumu nasıl kıyaslıyorsunuz merak ediyorum. Kurarsın Nova launcher yag gibi akar. Ghost a ne yapabilirsin peki. Ben söyleyeyim onu da kış aylarında koy pencere kenarında soğuyunca geçer. Bir garip millet olduk. Arızalı telefona sahip çıkıyor millet. Vereceksin note 7 hepsine sabaha kadar patlayıp dursunlar. Marka olayı yok burada. Olay ayıplı mal. Ghost screen donanım hatasıdır. Bootloop kasa çatlaması ekran sararmasi bunlar hep donanım sorunudur. Saçma sapan bu firmada bu sorunları 3 nesildir yine telefonunda cozmemektedir. Anlatmak istediğim budur. İnsallah anlamışsinizdir.

LG alma aldırma. Git televizyonunu al evet. Telefonundan uzak dur. Benim söylediğim bu.

• Lg tam istedigim telefonu yapmis G6 ile.. Muhtemelen 3000'den baslar fiyati. Bi telefon icin bu kadar para vermeye değmez. O fiyata orta seviye ustu i5 notbook gelir.

• Bir daha mı asla şuan g5 var nereden aldım lanet telefonu lg marka telefona yaklaşmam bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

O telefon bootloop olduğu zaman seni yine görmek isterim. Arayüz dediğin nedir. Android kullanıyorsan herşeyin alternatifi var. Donanımsal bir hata ile yazılımsal bir durumu nasıl kıyaslıyorsunuz merak ediyorum. Kurarsın Nova launcher yag gibi akar. Ghost a ne yapabilirsin peki. Ben söyleyeyim onu da kış aylarında koy pencere kenarında soğuyunca geçer. Bir garip millet olduk. Arızalı telefona sahip çıkıyor millet. Vereceksin note 7 hepsine sabaha kadar patlayıp dursunlar. Marka olayı yok burada. Olay ayıplı mal. Ghost screen donanım hatasıdır. Bootloop kasa çatlaması ekran sararmasi bunlar hep donanım sorunudur. Saçma sapan bu firmada bu sorunları 3 nesildir yine telefonunda cozmemektedir. Anlatmak istediğim budur. İnsallah anlamışsinizdir.

LG alma aldırma. Git televizyonunu al evet. Telefonundan uzak dur. Benim söylediğim bu.

Aman hocam mesajını düzelt, tv sini tavsiye etmişsin, boşu boşuna beddua alma, tv si telefonundan da beter..

• G4'ü çok beğeniyorum tip olarak ve ideal ekran boyutu ama özellikle deri dokunma hissi mükemmel. İşlemcisi zayıf diye hiç sahip olamadım. Hali hazırda geçen bahardan beri 6S kullanıyorum. Hanımın telefonu eskidi. G6 istediğim gibi çıkarsa benim olabilir. Severek kullandığım 6S'i de hanıma veririm.

G6 'da çıkarılabilir deri kapak ve fm radyo olsa hiç düşünmeden alırdım da kapak olayı tarihe karıştı sanırım. Fm radyo için hala umut var.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.