Şimdi Ara

iddaaya yeni başladım bazı sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sistem işini çözmeye çalışıyorum. Anlatımlarına baktım,videolar izledim ama kafamda bazı sorular var. Şimdi benim aklıma yatan 5 maç yapıp 4 sistem oynamak. Şimdilik bu örnekten anlarsam diğerlerinin de mantığını çözerim heralde. Herneyse şimdi sisteme göre 5 maçta 4 maç tutarsa kazanıyorum.
    1.Peki 5 maçta 5 tutarsa kazanamıyor muyum kazanmam için sistemde hem 4 hem 5mi işaretlemem lazım?
    2.Bu sistem tablosu var birtane ordaki kesişimlere mi bakacağız kaç para vermem gerektiğini anlamam için? Mesela ben 5 maçta 4 sistem oynarsam 5 lira mı ödüyorum?
    3.Sistemde bankolu maçlarla mı daha iyi kazanç sağlanılır yoksa banko koymadan yüksek oranlı maçlar koyarak mı? Şimdiden teşekkürler.

• Hocam en basit şekilde anlatayım.Sistem ekstra birşey değil sadece yapacağın 5 6 kuponun birleşimi gibi düşün.5 maç seçtin sistem 4 oynadın .Herseferinde bir takımı eksik bırakarak 4 maçlık 5 kupon oluşturuyor.+ olarak sistem 5 i de işaretlersen 5 maçlık 1 kupon daha koyar.Toplam 6 kuponluk birleşim yapmış olursun.Yani ayrı ayrı 6 kupon yapacağına tek kupon yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxxx15 -- 24 Aralık 2016; 3:48:32 >
  • Öncelikle sağolun. Nette de sizin dediğiniz şeyi gördüm. Değişik kombinasyonlar oluşturuyor ve mesela 5 maç oynayıp 4 sistem oynadığımızda ve 1 maçı yanlış bildiğimizde o yanlış olan kolonu çıkarıyor,diğerlerini topluyor toplam parayı kazanmış oluyoruz. O zaman sadece 4ü işaretlersem 5/5 maç tutarsa noluyor peki? 5/5 parası alıyor muyum yoksa 4lü kolonlar toplanıp onların parasını mı alıyorum? Yoksa aynı şey mi düşündükçe kafam iyice karışıyor.
  • hocam bak 5 maç var.a b c d e.

Sistem 4 oynarsan.5 kupon oluşturuyor.Bir maçı bilemezsen ki her maç, 5 kuponun içinde 4 kupon da var.Yani 4 kupon kaybeder bir kupondan gelecek parayı alırsın.Örnek a yı bilemedin

bcde ✓
    acde x
    abde x
    abce x
    abcd x

Şimdi hepsini bilirsen 4 kuponun paralarını ayrı ayrı alırsın,toplayacaksın yani.Eğer sistem oynamamış olsaydın.abcde li tek kuponun parasını alacaktın ki bunun oranı daha fazla oluyor(abcde linin).Sen yine de kuponuna güveniyorsan ,hepsini bilebileceğine inanıyorsan.abcde nin de hesaba katılmasına istiyorsan .5 maça sistem 5, 4 oynarsın.6 kupon oluşturur.içlerinden bir maç bilemezsen yine 1 kuponun tutmuş sayılır.
    bcde
    acde
    abde
    abce
    abcd
    abcde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxxx15 -- 26 Aralık 2016; 16:52:36 >
  • Bu sefer anladım hocam teşekkürler. Kendime güvenmiyorum düz sistem yapmadan oynadığım 5 maçlıklar gitti hep
  • Aklın varsa başlamazsın. Kimseye aldanma hiçbirimiz karda değiliz. 2 kazanıyorsak 4 kaybediyoruz. Kazandığın paranında hayrı hiçbir zaman olmaz 500 mü kazandın o para elbet birgün senden çıkacak ; telefonun ekranı kırılır,paranı düşürürsün,arabana birşey olur,hastalanırsın.Yani elbet o kazandığın parayı birgün kaybedersin.
  • bende iddaa oynayan birri olarak öncelikle bu oyuna kendini kaptırmamanı öneririm hocam. eğer küçük mebla ile oynuyor isen düz oynayıp kaybediyorsan sana sistem2-2-3-4 ü öneririm 2 macında gelse amorti edersin hepsi tutarsa balı kaymak olur. bedeli 11tl dir bol şans.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.