Şimdi Ara

SPOR TOTO SİSTEM 10 kat ucuza 14 garanti %20 ihtimal 15 yakala

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
99.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi Toto 14 Garanti Formulu Oyna- ekran görüntüsü küçük resmi
    Açıklama
    TOTO LİSTESİNDEN KAÇ LİRALIK OYNAYACAKSANIZ 10 KAT FAZLASINA KUPONUNUZU OLUŞTURUN.
    ÖRNEK 100 TL LİK KUPON OYNIYACAKSANIZ 1000 LİRALIK KUPON HAZIRLAYIN.
    İHTİMALLİ OYNAMAYI DÜŞÜNDÜGÜNÜZ RİSKLİ MAÇLARI SİSTEM KUTUSUNA 7 MAÇ (1-0) (1-2) (1-0-2) ŞEKLİNDE GİRİN. BURAYA YAZDIGINIZ İHTİMALLİ MAÇLARDAN MAÇIN FAVORİSİ OLARAK GÖRDÜGÜNÜZ TAKIMI VEYA SONUCU FAVORİ KUTUCUGUNA DİGER SONUCUNU VEYA SONUÇLARINI SÜRİZ KISIMA GİRİN. SİSTEM BÖLÜMÜNDE Kİ 7 MAÇTAN FAVORİ OLARAK YAZDIGINIZ MAÇLARDAN EN AZ 2 ADET GELECEGİNİ DÜŞÜNÜYORSANIZ Kİ GENELLİKLE 2 TANESİ FAVORİ BİTER ÇOK İSTİSNA DURUMLAR HARİÇ 16 CI KOLUNU OYNAMANIZA GEREK YOKTUR.
    SİSTEM DİSİ 8 ADET BANKOMUZ OLUCAK BUNLARI TEK ÇİFTE VEYA KAPALI YAPAİLİRSİNİZ. NE KADAR ÇOK İHTİMAL YAZARSANIZ KUPON BEDELİNİZ O KADAR YÜKSELİCEKTİR. FAKAT KUPONUNUZ 1000 LİRA İSE 100 LİRAYA DÜŞECEKTİR VE 14 Ü GARANTİ DECEKTİR BİRÇOK 12 VE 13 . 15 TUTTURMA ŞANSI %15-20 DİR
    NOT: MAÇLARIN SIRA NUMARALARINI DEGİŞTİRİN VE SİSTEMİN SİZE VERDİGİ MAÇ SONUÇLARINI SIRA NUMARALARINA YAZIN. 13 GARANTİ İÇİN SİTEMİN VERDİGİ KUPONLARDAN SADECE 8-9-10-11-12-13-14 CÜ KUPONLARI OYNAMANIZ YETECEKTİR. BOL ŞANSLAR
    ÖRNEK 7 KAPALI 8 BANKO TEK 42 TL NORMAL KUPON BEDELİ 546,75 TL
    4 KAPALI 3 ÇİFTE 5 TANE TEK İHTİMAL BANKO 3 TANE ÇİFT İHTİMAL BANKO 80TL NORMAL KUPON BEDELİ 1296 TL

indir:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soft112.totoformulu SPOR TOTO SİSTEM 10 kat ucuza 14 garanti %20 ihtimal 15 yakala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhancelik1 -- 9 Ekim 2016; 21:27:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sistem yurtdisinda "brif sistem" denilen sistem , ise yarayacagi kesin ancak Turkiye`de pek bilinmez bunlar + bu isin Turkiye`de soyle bir handikapi var ; bu sistemde bircok kupon bulunur minumumdan , ornek 1000-2000 ayri ayri kupon verdi sistem ancak Turkiye burolardaki (iddaa nesine bilyoner vs vs) spor toto sistemleri bu programlar tarafindan hazirlanan kuponlari bir defada almaya uygun degil , yani soyle abuk-subuk bir durum ortaya cikiyor tek tek bu 1000-2000 kuponu elinizle giriyorsunuz saatlerce gunlerce , yurtdisindaki sistemlerde ise bu programlarin hazirladigi kuponlari bir defada "copy"yaparsiniz , oynanacak sitede o bolumde bir defada "paste" yaparsiniz yani 5000-10000 ne kadar kupon varsa artik bir defada alir ...

Senin ornekteki su yazdigin " ÖRNEK 7 KAPALI 8 BANKO TEK 42 TL NORMAL KUPON BEDELİ 546,75 TL"

7 kapali (3 secenekte) + 8 banko hesabinda yanlislik var ; kupon sayisi 186 , bedeli 0,25 liradan 46,5 lira cikar .

Velhasil kelam anlayacagin Turkiyedeki toto sistemleri coklu kupon alimina uygun hale gelmedikce zor dostum zor ...

• spor totoya uygun 16 kupon yapıyosun doldurması kolay yani herkese tavsiye ederim. sistemde favori yazan kısma girdigin maçlardan 2 adet gelir ise ve en az 2 tanesi gelir diyosan yani 16 kolonu oynamaya gerek yoktur. SPOR TOTO SİSTEM 10 kat ucuza 14 garanti %20 ihtimal 15 yakala

bu hafta bu kuponu 10 kat ucuza bu program ile oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhancelik1 -- 8 Ekim 2016; 12:25:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhancelik1

spor totoya uygun 16 kupon yapıyosun doldurması kolay yani herkese tavsiye ederim. sistemde favori yazan kısma girdigin maçlardan 2 adet gelir ise ve en az 2 tanesi gelir diyosan yani 16 kolonu oynamaya gerek yoktur. SPOR TOTO SİSTEM 10 kat ucuza 14 garanti %20 ihtimal 15 yakala

norveç 02ç den fire yok boyle bişey

• t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scbcab -- 27 Nisan 2017; 16:5:59 >
  • quote:

quote:

spor totoya uygun 16 kupon yapıyosun doldurması kolay yani herkese tavsiye ederim. sistemde favori yazan kısma girdigin maçlardan 2 adet gelir ise ve en az 2 tanesi gelir diyosan yani 16 kolonu oynamaya gerek yoktur. SPOR TOTO SİSTEM 10 kat ucuza 14 garanti %20 ihtimal 15 yakala

O maçı tamamen kapatacakdın azeri galibiyet şansı %20-30 civarıydı ama geldi işte , bu sistemde ağır favorileri tek geçip diğer karşılaşmaları tamamen kapatmak gerek , daha fazla para gider ama getiriside o derece fazla olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumin_Han -- 9 Ekim 2016; 16:51:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bumin_Han

quote:

quote:

O maçı tamamen kapatacakdın azeri galibiyet şansı %20-30 civarıydı ama geldi işte , bu sistemde ağır favorileri tek geçip diğer karşılaşmaları tamamen kapatmak gerek , daha fazla para gider ama getiriside o derece fazla olur

Sorma çok yanlış yaptık son 3 maça kaldı sistemli oynadım Türkiye 0 Sırbistan 0 İtalya zaten banko 2 girdim bu sonuçlar 14 yapar fakat bisey vermez bu hafta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 de 12 gidiyorum. Türkiye maçını kapattım 13 garanti. 15 bilsem bişey vermeyecek gibi duruyor sizce çok bilen çıkar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: aloha44

12 de 12 gidiyorum. Türkiye maçını kapattım 13 garanti. 15 bilsem bişey vermeyecek gibi duruyor sizce çok bilen çıkar mi

Bisey bekleme bu sonuçlarla bende 10 tane çifte oynadım hiç 0 yok şans işte

• Ben çifte oynamıyorum 9 tek geçip 6 kapatıyorum genelde. Çok para gidiyor ama kapattiklarimdan bir kaç tane supriz gelse olacakti bişeyler.

• aloha44 kullanıcısına yanıt
    Direkmi kapatiyosun pardon

• quote:

Direkmi kapatiyosun pardon

Pardon 9 yazdim yanlışlıkla 10 tek geçip 5 taneyi kapatıyorum 60 TL tutuyor.

Programla 60 tl ye 600 tl lik kupon yazıyorsun 14 garanti

• quote:

Programla 60 tl ye 600 tl lik kupon yazıyorsun 14 garanti

Hangi program hocam. Telefondayım geriye dönemiyorum . Sıkıntı var sitede

Konun en ustundeki mesaj Google play linki var

• Ok hocam gordum.

• 15 bildik. Ama bişey vereceğini sanmıyorum. İkramiyeleri ne zaman aciklanirki

• Yarin hayırlı olsun

• quote:

Yarin hayırlı olsun

Tsklrr iyi geceler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.