Şimdi Ara

İDDAANIN ZAYIF YÖNÜ MÜ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER İDDAA DA EV SAHİBİ ORANI 7.00 OLAN MAÇLARDA İLK YARIYI EV SAHİBİ TAKIMLAR KAYBETMİYOR BUDA YURT DIŞINDA 1.80 ORAN OLUYOR

SAHADANDA EN FAZLA 2 AY ÖNCESİNİN SONUÇLARINI GÖREBİLİYORUZ BU SON 2 AYDA 23 MAÇTA EV SAHİBİNE 7.00 ORAN VERİLMİŞ BU 23 MAÇIN 18 TANESİNDE İLK YARIYI EV SAHİPLERİ YENİLMEMİŞ CİDDİ Bİ BAŞARI YÜZDESİ OLUYOR İSTEYEN BAKABİLİR

ARANIZDA GEÇMİŞ YILLARIN ORANLARI VE SONUÇLARI OLAN VARSA BAKABİLİR Mİ EV SAHİBİNE 7.00 ORAN ÇIKAN MAÇLARIN İLK YARI SONUÇLARINA ?

• Dün ki zaragoza maçı örnek.
  • zaragoza maçı ve mirandes maçı dün 2 tane vardı yok mu arkadaşlar geçmiş yıllara bakacak bence çok önemli bir istatistik yakaladık
  • takip, bi ara bakayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bununla ilgili bir video çektim izlemenizi öneririmhttps://www.youtube.com/watch?v=Ed0TFAoUSEI
  • beyler iddaadaki oranlar ev sahibi ve deplasmanın son 10 macına göre belirleniyo bende cok kafa yordum ama oran şikesi cok nadir oluyodur oluyosa onun yerine kendı kafanıza uyan maçlara oynayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutgncy U kullanıcısına yanıt
    benim bulduğum bu olay iy ev sahibine çifte şans oynanması yasal iddaa da bu olmadığından oranlarlada oynamazlar gibi geliyo tempo da hesap açıcam birkaç haftaya buna başlıcam
  • son 3 ayda dediğim olay ve sonuçlar İDDAANIN ZAYIF YÖNÜ MÜ ?
  • Oran şikesi muhabbeti dünyanin en saçma şeyi sadece rastgeliyor, bunu denemek totem yapmaktan başka birşey degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru söylüyorsun kardeş denk geliyor olabilir ama ben bu kadar uzun başarılı bir seri görmemiştim devam da ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.