Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
186
Favori
768.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sukargi

Merhaba,
    Başvuru: 9 Mayıs Harbiye
    Seyahat: 1 Haziran

Hala cevap olmaması umutlarımı tüketti.
    Benzer durumda olan var mı?
    Umudunuzu şöyle yeşerteyim.Başvuru tarihim 3 Mayısdı.
    22 Mayısta konsolosluktan vizem çıktı 27 mayısta idatadan teslim aldım(3 iş günü).
    Sizin de 27-28 mayısta sonuçlanmış olsa Cuma günü saat 21:00'a kadar teslim alma şansınız var.
    Yani asıl zaman alacak yer olan konsoloslukta işleminiz bitmiş olabilir.
    Hayırlısı.
  • likapa_53 kullanıcısına yanıt
    Umuyorum inşallah.
    Vizenin 22 nde çıktığını nerden öğrendin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukargi

Umuyorum inşallah.
    Vizenin 22 nde çıktığını nerden öğrendin?
    Konsolosluğun verdiği makbuzda yazıyor.
  • likapa_53 kullanıcısına yanıt
    Anladım abi teşekkürler,
  • Yarin saat 11 ve ögleden sonra 16 gibi 2 kurye teslimati olacakmis.bu saatlerde sorgulama yapilip pasaportlar 21 e kadar teslim alinabiliyor.Idata harbiyeden alinan bilgi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pasaportum idata ofisine gelmiş yarın gidip alacağım sonucunu buradan paylaşırım. Başvuru 10 Mayıs Harbiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suganday

Bildiğimiz kadarıyla konsoloslukta tek vize departmanı var ayrı ayrı bir birim yok. O vizeye bakan kişiler vardır mutlaka ama ayri bir bölüm değil. Ayrıca zaman olarak bir öncelik olduğunu zannetmiyorum.
    Cevabınız için teşekkürler.
    Ankara'da yoğunluk ne durumda acaba bir bilgisi olan var mı ? Özellikle son 10günde pasaportlarını alabilmiş arkadaşlar sürecin ortalama kaç gün sürdüğünü yazabilirse çok güzel olur.
  • 10 Mayıs Altunizade başvuru. Az önce web sitesi takip kısmından baktım idata ofisleri arasında gönderim sürecinde yazıyor. Pasaportu alınca sonucu da yazacağım. Pasaport bekleyen herkese kolay gelsin.

• Merhaba,

ben ve annem başvuru yapacağız bayramdan sonra, dilekçelerin (sponsor dilekçesi dahil) hepsini kardeşime yazdırdım bir problem olur mu acaba?
  • komutan2003 K kullanıcısına yanıt
    Normalde gümrükten almış olsanız 2 kartonda hiç bir sıkıntı olmuyor ama valizdeki sigaralarda 2 şer kartonu sorun edebilirler. Yakalanırsanız cezası var epey bir para cezası kesiyorlar. Vizenizi falan etkilemez herhangi bir yerede işlenmez. Hayırlı yolculuklar.
  • sukargi S kullanıcısına yanıt
    Daha birtane maile evet şöyle şöyle yapıyoruz falan filan diye cevap verdiklerini görmedim. Klasik mail her soru sorana aynı şeyi yazıp yolluyorlar..
  • İmzalarıda kardeşin atmadığı sürece sorun olmaz :)
  • Evet sonunda pasaportları aldım başvuru tarihimiz 13.05.2019 dün mesaj geldi bugün sabah aldım aile başvurusu yapmıştık daha önce 1 yıllık Almanya vizemiz vardı bana üç yıl eşime pasaportunda süre yeterli olmadığı için zannedersem iki yıl çocuklarada iki yıl vermişler herkese iyi şanslar

• Ilpo I kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, darısı başımıza
  • Ilpo I kullanıcısına yanıt
    Benim eşimde 13.05 de başvurdu 23.05 de vizesini aldı bizde oğlum ile beraber 14.05 de başvurduk Hale’n cevap yok seyehat tarihi 11.05 inş bugün mesaj bize de gelirde herhalde vizede vize verirler eşim 6 aylık verdiler ilk başvuru

• Busser B kullanıcısına yanıt
    Merhaba.basvuruyu nerden yaptiniz? Benim başvurum 15.05 Bu gün konsolosluk ile görüştüm.pasaport orda görünüyor.saat 3 gibi tekrar kontrol edin diyorlar

• konsolosluk sadece bayramın 1, günün mü kapalı diğer günler çalışacak mı ? nette öyle yazıyor ama.
  • Bugün kapaniyor 07.06 cuma günü çalışıyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: tnatr

Bugün kapaniyor 07.06 cuma günü çalışıyor sadece
    Bende 14.05 de başvurdum altunizade şubesinden benden sonra ki gün başvuran arkadaşım aldı pasaportunu ama halen benimki gelmedi 04.06'da uçağım var, halen ses yok acaba saat 21:00'a kadar harbiye şubesinden alabileceğiz mi ?

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkforman -- 31 Mayıs 2019; 13:18:7 >
  • Darkforman kullanıcısına yanıt
    O zaman bizimde alabilme ihtimalimiz var.idata bugün saat 3 gibi son pasaportlarin gelecegini söylüyor.saat 4 gibi sisteme girilmiş olur.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.