Şimdi Ara

icloud sorunları !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefondaki notlarımı icloud hesabımdaki notlar bölümüne kopyalama işlemini nasıl yapabilirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zm_caglar -- 17 Ocak 2013; 13:30:32 >

• Icloud ayarlarindan notlari aktif edeceksin. Bunda sorun olan birsey yok ama?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ettim. yanlız aktif etmeden önce telefonuma kayıt ettiğim notlarım icloud hesabında gözükmüyor. iphone daki bu notları icloud hesabına aktarabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zm_caglar

evet ettim. yanlız aktif etmeden önce telefonuma kayıt ettiğim notlarım icloud hesabında gözükmüyor. iphone daki bu notları icloud hesabına aktarabilir miyiz ?

Normal sartlarda otomatik senkronizasyonu yapmali. Yapmiyorsa cihazi wireless a bagli iken sarj koyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

evet ettim. yanlız aktif etmeden önce telefonuma kayıt ettiğim notlarım icloud hesabında gözükmüyor. iphone daki bu notları icloud hesabına aktarabilir miyiz ?

Normal sartlarda otomatik senkronizasyonu yapmali. Yapmiyorsa cihazi wireless a bagli iken sarj koyun.

teşekkür ederim .

dediğiniz gibi olmadığı için bu mesajı yazdım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

teşekkür ederim .

dediğiniz gibi olmadığı için bu mesajı yazdım :)

manuel olarak icloud yedekleme yaptırın notların açık olduğuna emin olun vewww.icloud.com'dan kontrol edin.

• benim telefonum iphone 3 bende i cloud yok fakat apple store hesabımı ortak kullandığım kişinin var ve itunes i açtığımda onun kendi telefonuna indirdiği şarkılar benim itunesimde çıkıyor yanında da küçük bi bulut resmi oluyor. ben bu şarkıları telefonuma atmak istiyorum fakat eşzamanla deyince telefona aktarmıyor ne yapmalıyım
  • benim telefonum iphone 3 bende i cloud yok fakat apple store hesabımı ortak kullandığım kişinin var ve itunes i açtığımda onun kendi telefonuna indirdiği şarkılar benim itunesimde çıkıyor yanında da küçük bi bulut resmi oluyor. ben bu şarkıları telefonuma atmak istiyorum fakat eşzamanla deyince telefona aktarmıyor ne yapmalıyım
  • Ayarlar>Notlar>Saptanmış Hesap iCloud seçerseniz yeni notlarınız icloud üzerinde saklanır. Eski notlarınız iphone içerisinde saklamış ve bunları icloud üzerine kopyalamak istiyorsanız, notlarınızı açın hesaplara girin iphone seçip istediğiniz notları tek tek kopyala yapın sonra tekrar hesaplardan icloud seçip yeni not üzerine yapıştırın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.