Şimdi Ara

İcloud hk. Acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar size bi sorum olacak.
    İclouda yedeklediğim(yada yedeklediğimi sandığım!) fotograf ve videolarımı telefona nasıl yükleyeceğimi bir türlü tam anlamıyla çözemedim.
    Ayarlar>İcloud>Saklama/Yedekleme kısmındaki Toplam alan 5GB Kullanılabilir 1.5GB görünüyo.O ekrandaki "İcloud Yedekleme" açık.
    Bu demek oluyo ki yedeklenmesini istediklerim (Mail,Kişiler,Notlar ve Fotograf Yayınım) icloud üzerinde yedeklenmiş dimi yanlış bilmiyorum.
    Amacım telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden önce yedeklemek. Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra nasıl yükleyecem fotografları.
    Birde Genel>Sıfırla menüsünde birçok seçenek var hangisi fabrika ayarlarına döndürüyo telefonu?
    Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.Şimdiden teşekkürler.
    Telefon İphone 5

• alptug.55 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarına icloud kurarak bilgisayarından erişebilirsin veya telefonunda tüm ayarları sıfırla dersen icloud restore sorar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalan 1.5 gb yedekleme yaptığını gösterir. Tüm içerik ve ayarları sıfırla dersen telefon ilk günkü gibi olur. Yedekleme yaptığın iCloud hesabından telefonu açarsan sana sorar yeni iPhone mı yoksa kaldığı yerden devam mı diye. Yeni dersen rehberin ve fotoların gelir programları tekrar tek tek kurman gerekir. Yedeklediğin program ayarları programı açtığında karşına çıkar. Benim oyunda öyle oldu restore dedim kaldığım yerden devam ettim. Eğer yeni iPhone demezsen aynı programları yerli yerine kendi sırayla kurar ayarların bile aynı kalır.

Not: sen gene resimlerini pc ye yedekle en çok onlara bir şey olursa üzülürsün diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Kendi bilgisayarım İcloud gereksinimlerini karşılamıyo malesef.
    Kardeşimin bilgisayarında kurdum fakat "Fotograf Yayını"nı açtıktan sonra çektiğim fotoğrafları yedekliyo bilgisayara.Daha önce cektiğim fotografları bilgisayara kaydetmiyo malesef veya ben yanlış yapıyorum bişeyleri.
    Tüm ayarları sıfırla dersem İcloud'u da mı sıfırlar yani?
  • mustafa5532 kullanıcısına yanıt
    Haklısın en önemlisi Foto/videolarım,rehberim ve not'larım bunları kaybetmemem lazım,İnternetten İcloud.com a girdiğim zaman kişilerimi ve notlarımı görüyorum,onları garantiye aldım yani.Geriye şuan Fotograf ve videolar kaldı
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptug.55 -- 1 Nisan 2014; 0:51:07 >
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Haklısın en önemlisi Foto/videolarım,rehberim ve not'larım bunları kaybetmemem lazım,İnternetten İcloud.com a girdiğim zaman kişilerimi ve notlarımı görüyorum,onları garantiye aldım yani.Geriye şuan Fotograf ve videolar kaldı
    Edit:İmla

Dediğim gibi foto ve videolarda geri geliyor diye biliyorum. Eğer film rulosunu buluta yedeklesiysen
    Olmadı benim gibi dropbox kullan yedeğini orayada al işini şansa bırakma

Burda gordugum kadariyla yedeklemis
     İcloud hk. Acil!

• quote:

Burda gordugum kadariyla yedeklemis
     İcloud hk. Acil!

Evet orda yedeklenmiş görünüyor. Aynı kullanıcı adı ile açtığın zaman sorun olmaz yedeklediğin her şey geri gelir.
    Teşekkür ederim bilgi için.
    Sıfırlama yaptıktan sonra aynı ID ile açınca aynen yüklenecek o zaman.bi aksilik yaşatmaz inş.
  • quote:

Teşekkür ederim bilgi için.
    Sıfırlama yaptıktan sonra aynı ID ile açınca aynen yüklenecek o zaman.bi aksilik yaşatmaz inş.

Evet hocam aynen yüklenecek dediğim gibi sen işini garantiye al ücretsiz olarak dropbox veya box indir Apple stordan online olarak yedek al resimlerine şahsen ben işi riske atmam her türlü talihsiz olaya karşı önlem almak lazım. Zira arkadaş güncelleme yaparken internet gidince paniklemiş telefonu kurcalamış yedek almadığı için rehber hariç herşey gitmiş

Box'u yükleyip yedeğimi de aldım zaten şimdi boş bi zaman bulup sıfırlamak kaldı o kadar.
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar telefonu sıfırlayacam.Sıfırladıktan sonra telefona sadece resim ve rehberimin gelmesini istiyorum.Uygulamalardan istediklerimi ben seçerek kurmak istiyorum.Bunun için sıfırladıktan sonra hangi seçeneği seçmem lazım "Yeni İphone" mu yoksa diğer seçeneği mi?
    Acil yardım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.