Şimdi Ara

İçişleri Bakanı Soylu: CHP’lileri şehit cenazesine almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Esenler AKP İlçe Başkanlığı ziyareti sırasında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Soylu, Doğubeyazıt’ta Mevlit Bengi’nin öldürülmesinden sonra HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ı arayıp partisini sorumlu tuttuğu iddiasıyla ilgili konuştu. Soylu katledilen Bengi’nin 10 çocuğu olduğunu hatırlatarak ” Kendi çocuğu kızamık olunca hasta olunca hastane hastane koşarlar. En lüks hastanelere giderler. Orada Doğu ve Güneydoğu’da HDP, PKK üzerinden milletten intikam almaktadır. Bu kadar açık ve net. Evet aradım. Söylediklerinde eksik yoktur fazla vardır.Arkadaşlarım o bölgede sokağa çıkma yasağı ilan ettiler. Gerekli soruşturmalar sürüyor. Çok ciddi gözaltılar var. Bu arkadaşımızın katilini bulacağız” diye yanıtladı.

“SANDIKTA BERABERLERSE CENAZEDE DE OLACAKLAR”
    Soylu, CHP İl Başkanlarının şehit cenazelerinde protokole alınmamasıyla ilgili ” Valilere müsteşarım üzerinden talimat gönderdim; ‘ CHP İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin’ diye. Bu kadar basit. Onların gideceği bir adres var. O adresi de göstereceğiz. PKK mensuplarının cenazeleri var. Biz onları çok kısıtlı kaldırtıyoruz. Onlara bir kişilik kontenjan ayıracağız. Sandıkta beraberlerse cenazede de olacaklar” diye konuştu.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/icisleri-bakani-soylu-chplileri-sehit-cenazesine-almayin-2492517/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakeen -- 26 Temmuz 2021; 6:15:30 >

• Calışmalar başlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce bu olayı yazmıştım..Neden böyle dedi biliyormusun diye mesaj geldi savunmaya çalıştılar yine..

Arkadaş ! Olayı biliyoruz elbet.Pekala hatalı olan taraf cezasız kalmaması gereken taraf ortada..

FAkat ! sen bir bakan olarak kelimelerini iyi seçmen lazım.Hele hele bizim gibi. insanların olduğu ülkede.Söylemlerin ,söyleyiş biçimin çok yanlış.Zaten bilerek de yapılıyor.O silahlalanlar var ya.İşte onları tahrik etmek için yapılıyor.Yarın CHP binaları basılsa ne olacak ? Vallahi sinirden titiriyorum ya !

Sen bunu dersen yarın o "CEHAPE yıktı yaww " diye 10 yıldır kandırdığın insanlar da tüm sol kesimi terörist yapar.Zaten kendinizden olmayanları dışlıyorsunuz.Sonra bir de aktroller yazıyor neden küçümsüyorsunuz diye ? Asıl ayrıştıran belli .Anlamak istemiyorsunuz ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bir fakibaba iki bu ikisinin isine son vermeliler

• Ulan bu adam gerçekten iç savaş çıkarmak istiyor çok net. Aldığı talimat bu yönde kesin CHP ye bulaşmaz o çamur megri megri...

• Oldukça seviyesiz ama içinde TR705 kod adıyla bir ajanı barındıran bir partidir CHP.Bu pisliklerden ve KK'dan arınmadığı sürece CHP daha çok seçim kaybeder.
    Atatürk partisi yüzü suyu hörmetine oy alıyor zaten.

işin garibi bundan da şikayet edip ,hönkürenlerde vakti zamanında PKK yalamaya yarışına giren AKP'liler. Oğlum yok birbirinizden farkınız.

24 haziran'da CHP'nin fişi çekilmiştir.İnce kesinlike yeni bir parti kurmalıdır.
  • Sayın bakanımın en güzel icraatı.
  • toplama kampları ne tarafta..

• S.SOYLU:BU millet bin Zekeriya Öz,bin Fetullah Gülen çıkartır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 28 Haziran 2018; 14:54:8 >
  • Ulan PKK sevicileri diye laf atmayı bilirler ama bir kişi de sorgulamamış şehit gelecek yani daha diye ? Şehit gelmeyecek demeliydi diye ! Ah ah...iş güç cehape-fetö-gezi ya..

Tek tweet okumadım AKP seçmenleri arasından biri de çıkıp şehit gelmesin demedi sorgulamadı !

Şimdi bu mesaja da vatan hainisin falan tarzında bir cevap gelsin, bekliyorum..Hadi bekliyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki o zaman Adalet bakanlığı Demirtaşın Cumhurbaşkanlığı seçimlerine girmesine neden onay verdi?
  • Kaynak?

• Bu seçimlerde chp'ye oy vermedim.(Verdiğim oyun resmini bile çektim.)

Şimdi iç işleri bakanı'nın lafıyla milliyetçi görüşleri olan kılıçtaroğlu karşıtı chp'li veya araya girmeye çalışan sıradan vatandaş ölürse ne olacak?
    Pkk'dan ne farkın kalacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Haziran 2018; 15:15:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.