Şimdi Ara

İçerenköy carrefour 2. Çadır dalgası Kemal Tanca

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mayıs ayında boyner yapmıştı. Bodrumdaydım yeni geldim şimdi de kemal tanca yapmış. 600lük ayakkabılar 59-120 arası deri montlar vs 350 civarı. Saldır dh yık orayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayakkabılar biraz sazan avı olmuş, bedeni uyan olursa 2013 yılında 450tl ye aldigim mont 350 tl bu fiyatlarda kapitoneli deri mont bulmak zor.

.

• Magazalarinda da genelde bu fiyatlar.Kemal Tanca devamli fiyatlari şişirip, sonra güya indirim yapiyor.Sözde %70 indirim bu markada eksik olmaz.

• hepsi artık aynı taktiği yağpıyor.
    bir ay snra kışlık sezon açıldığı hafta bakın mağpazaya, aynen şöyle bir sistem göreceksiniz.
    Fiyat :xxx TL --> %xx indirim xx TL. bunun sebebi yeni sezon fiyatını yüksek ilan edip daha ilk günden normal bir indirim ile
    satılabilir sezon kazık fiyatı yapmak.Akabinde birkaç ay sonra %50ler peşine %70 ler sonrasın da %bilmemkaç + %20 ek indirimler ile sazan avı yapmak.
    Son indirimde bile ayakkabılar 100 TLnin üzerinde oluyor.
    Bindirimden indirim memlekein sazan oltası olmuş artık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

hepsi artık aynı taktiği yağpıyor.
    bir ay snra kışlık sezon açıldığı hafta bakın mağpazaya, aynen şöyle bir sistem göreceksiniz.
    Fiyat :xxx TL --> %xx indirim xx TL. bunun sebebi yeni sezon fiyatını yüksek ilan edip daha ilk günden normal bir indirim ile
    satılabilir sezon kazık fiyatı yapmak.Akabinde birkaç ay sonra %50ler peşine %70 ler sonrasın da %bilmemkaç + %20 ek indirimler ile sazan avı yapmak.
    Son indirimde bile ayakkabılar 100 TLnin üzerinde oluyor.
    Bindirimden indirim memlekein sazan oltası olmuş artık....

Hoxam o ayakkabıların son fiyatı iyi ama. Eder cidden. Mahalle arasındaki ayakkabıcı bile deri ayakkabıuı 150ye satıyor. Dediğine katılıyorum ama şu an gayet iyi fırsat

• Önceki hafta gezdim, ayakkabılar denenmekten 2. el olmuş dökülüyor artık. Doğru düzgün model yok zaten. O paraya flo'da başka marka model en azından temiz bir ayakkabı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Önceki hafta gezdim, ayakkabılar denenmekten 2. el olmuş dökülüyor artık. Doğru düzgün model yok zaten. O paraya flo'da başka marka model en azından temiz bir ayakkabı alırsınız.

Flo da o kalitede ayakkabı bulamazsınız net. Adidadısın bile en dandiğini koyuyor adamlar rafa.

• meshood M kullanıcısına yanıt
    Ben kaliteden değil deformasyon/kondisyon durumundan bahsettim. Gittiğimde gördüğüm manzara 2. el pazarı gibiydi. Siz eli yüzü düzgün bir çift ayakkabı bulabildiyseniz şanslısınız.

• adamlar deseki üçüncü fotoğraftaki ayakkabıları giy herkesin içinde sadece metroya kadar yürü sana bi dünya para vericez. hayatta kabul etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 11 Ağustos 2017; 0:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkuru

adamlar deseki üçüncü fotoğraftaki ayakkabıları giy herkesin içinde sadece metroya kadar yürü sana bi dünya para vericez. hayatta kabul etmem.

İşte ben de bundan bahsediyorum. Konu sahibi arkadas yorumumu yanlis degerlendirmis. Konuyu baltalamak gibi bir niyetim yok.

Belki bittikce yenilerini koyuyorlardir, tam o zamana denk gelinirse duzgun bir sey alinabilir belki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.