Şimdi Ara

Adana M1 de açılacak CarrefourSa indirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 Nisa'nda Adana M1 Avm de Real'in yerine açılacak olan CarrefourSA da cayır cayır indirimler var insertte gördüm fakat daha ileri gidemiyorum. Örneğin 22-25 Nisan arasında 750 gr Nutella 11,90, Çilek 1kg 6,90, Paşabahçe ürünlerinde 1 alana 1 bedava, 250 ilk Pepsi 1 tl, valizler 1 alana 1 bedava, 19-21 Nisan arasında tavuk 4,99₺ Çaykur tiryaki 1kg 19,90₺ domates, salatalık, patlıcan 0,99₺ 5kg şeker 15,50₺, 400 600 gr çipura 17,90₺ Levrek 14,90₺ , ekmek 1 alana 1 bedava gibi daha bir sürü iyi fiyat sıcakçılara duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hatta axess ADANA yaz 4566 ya gönder 20 tl chippara

• Adanada bugun yanlis gormediysem el arabalarinda cilek 2.5 tlydi.

• Adana ve Mersin bölgesinde felaket çilek satışı var bu ara. 2 günde 8 TL'den 3 TL'ye kadar fiyat kırıldı. Migros 3 gün önce 7,90 TL'yi 3,90 TL'ye düşürdü. Pazarda 2 TL'ye reçellik çilek var. İyi diyebileceğimiz 4 TL oldu. Çileğe doyacağız galiba bu yaz.
  • Real'in içinde Carrefour duyacağım son şey olmalıydı 😂😂

Eski Carrefour tamamen kapandı mı

• migrosta yalex 3,9 seçe seçede alabiliyorsun pazardan tabladan almaya gerek yok
  • kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Evet doğru, çarşı ve semtlerde tablalarda 2.5 - 3 TL'ye rahatlıkla bulunabiliyor.
  • 21 nisanda yeni avm açılıyor. Gidip bakmak lazım. Vatanda kampanyalar olacakmış.

• Çilek bu kadar çoğaldı ise kesin ihracatta bir sıkıntı vardır...Ülkenin birinden ilaç,böcek,kalıntı falan filan sebebiyle geri gelmiş olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Çilek bu kadar çoğaldı ise kesin ihracatta bir sıkıntı vardır...Ülkenin birinden ilaç,böcek,kalıntı falan filan sebebiyle geri gelmiş olabilir...

Bazıları normal çileğin 4-5 katı büyüklüklüğünde...Normal mi bu?..
  • kuloguz kullanıcısına yanıt
    Hormonlu onlar. Birkaçını ikiye kesip bakın, ortaları boş, suyu neredeyse yok, kendine has çilek kokusu yok ve sünger gibi fos. Özellikle birkaç gün bekletildiğinde daha belirgin oluyor bu özellikler. Mümkün mertebe küçük olanlardan almaya çalışıyorum, en azından hormona daha az maruz kalmıştır. :/
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz muhtemel bir durum olmakla birlikte, belki bu yılki üretim/hasat da fazla olabilir. Bir dönem Adana'da çiftçilerin büyük kısmı aynı sezon karpuza yüklenmişlerdi, üstelik üniversitenin kabağa karpuz aşılaması da vardı, ortalık karpuz kaynıyordu.
  • tropicana çilek suyu 10 numaraydı artık yok piyasada neden üretimi durdurdu acaba. Migrosta satışı kalktı. A101 de oluyordu artık ordada görmüyorum. Sadece Ege bölgesinde Pehlivanoğlu marketlerde var. Oralardada yakında görünmez gibi.
  • Çilek festivali konusuna mı geldik, yoksa açılacak CarrefourSA konusuna mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Dediğiniz muhtemel bir durum olmakla birlikte, belki bu yılki üretim/hasat da fazla olabilir. Bir dönem Adana'da çiftçilerin büyük kısmı aynı sezon karpuza yüklenmişlerdi, üstelik üniversitenin kabağa karpuz aşılaması da vardı, ortalık karpuz kaynıyordu.

Tabii ki sizin dediğiniz gibi de olabilir...
  • Bereket tv Çilek üreticilerinin sorunları proğramına hoşgeldiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndroidRRİ

Real'in içinde Carrefour duyacağım son şey olmalıydı 😂😂

Eski Carrefour tamamen kapandı mı

Adana'da herkes M1 Tepe'nin adını içerisinde bulunan Real marketinden dolayı Real diye biliyor.Ama oranın adı M1 Tepe hocam Real marketi kapandı.Onun yerine CarrefourSa market açılıyor
  • __By_CiN_oO__ kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru fakat Adana'da AVM kültürü olmadığından ve Real orada uzun süredir var olduğu ve telaffuzu daha kolay olduğu için, orası Real adıyla özleşmiş durumda. Toplu taşıma araçlarında dahi M1'in simgesinden/adından ziyade Real ismi ön planda. Kime sorsan, "sinemaya Real'e gidiyorum" "Real'den aldım" "Real'de yeni mağaza açılmış" gibi sözler duyduk, duyuyoruz. Muhtemelen yarın bile orası Real diye ya da en kötü ihtimalle yeni Carrefour diye anılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızımercimek -- 19 Nisan 2017; 22:48:47 >
  • çilek satıcıları "cinsi böyle olduğu için büyük" deselerde çileğin yarısını ısırıp bakın içi boş, ve günü geçmiş karpuz gibi meyve kendinden geçmiş. bence cinsi öyle değil hormonu çok basıyorlar. Elma büyüklüğünde çilek olurmu ya hu!
    nerde zeytin büyüklüğünde leziz çilekler.
  • __By_CiN_oO__ kullanıcısına yanıt
    Geçen sene taşındım da adanadan Real en işlek marketti neden kapattılar acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.