Şimdi Ara

İBB’nin kayıp aracı tatil yaparken bulundu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
226
Cevap
0
Favori
29.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 103
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ECDAD_OSMANLI (27 mesaj) bluedevil866 (17 mesaj) x2yk (14 mesaj) MaSSive (14 mesaj) Namaste. (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (81 mesaj) Mobil (125 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (14 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İBB’nin kayıp aracı tatil yaparken bulundu!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    596 Mesaj
    Bir aracın nerede oldugu nicin oldugu kac km yaptıgı kimin kullandıgı zamanı harakat fislerinde vardır. Birde ben kamu kurumlarında hem buyuk ve sedan araba gordum. Bilen birisi varsa yazsın. 30 araclık bir kamu kurumunda yoneticilik yaptım 3 yıl. IBB de arac takip sistemide vardır kesin. Ekrem abi baksın bunu işten atsın.Hatta gonderen muduru subesini temizlesin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ECDAD_OSMANLI

Dikkat edersen ne dediysen aynı karşılığı aldın ve bu sende yara kaldı
    sıkıntı yok hangi konuda istersen gel çatır çatır cevabını alırsın

Alıntıları Göster
    Bosa yaziyorsun...

Sana gore 100ml su senin icin dolu olabilir ama

Karsindaki adam denizin yaninda. Yazdiklarin bombos... Zeka seviyen bence bunlari kaldiracak degil.

Sana en basit ornek ile cevap verdik... Hala kendini bos tatminler pesindesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

ibb de o kasa kiralık audi a3 araç yok
    o kart her şekil çıkıyor otoparka ve beediyenin kurumlarına girmek için kullanılıyor normalde bende çıkartabilirdim arabamda passat maaşım 5,400 tl ek olarak boş vakitlerimde İSTANBUL KAZAN BEN KEPÇE çalışıyorum ha ben passatı aldığımda maaşım 4 bin tl araba 95000 tl idi 2014 yılı aralık ayında. yaşım 38 16 yaşından beri çalışıyorum ha bu arada evimde var 320 bin tl civarı şuan
    Siz ilk okulda okula tek başınıza gitmeye korkan iken ben ayakkabı boyadım babamın maddi durumu o dönemde iyiydi ama hayatı öğren dedi lisede siz kız peşimde dolaşırken ben otobüslerde 1000 km yolda muavinlik yaptım hafta sonu sömestr da siz evde iş beklerken ben servis şoförlük yaptım fabrikada akşam mesaiden çıkınca taksiye çıktım gece yarılarına kadar çalıştım kimi zaman cuma akşamı otobüse çıktım pazartesi sabahı direk işe gittim muavinlik yaptım.
    Milletin aldığı evi arabayı sorgulayana kadar kendinizi sorgulayın işiniz gücünüz yok alt tarafı çoğunuz ya lise mezunu yada yabancı dil öğrenmeden seminer eğitim görmeden hiç bir işte çalışmadan part time bile olsa hayat tecrübeniz olmadan üniversiteden mezun olmuşsunuz ha unutmadan bende üniversite mezunuyum memur olduktan sonra üniversite bitirdim bi dünya eğitim aldım.
    Ha unutmadan babamdan sadece 1+1 daire kaldı bana kira vermeden bütün evimi ve arabamı kendi emeğim ile aldım ve bir ev ve araba parasıda yedim yada batırdım ben kazandım ben yedim batırdım
    Evet belediyelerde calisan 1.000.000 insan senin gibi ayda 5000 liraya tek basina babalarindan kalma 1+1 evlerde oturup ayrica millete akil dagitmaya casliyor degil mi?

• Teğmen
    131 Mesaj
    İBB'den açıklama yapılacaktır heralde araç kiralık ve ya şahıs arabası diye bende başka bir belediye personeliyim, benzer şekilde araç tanıtım kartını bende benim aracım için talep ettim çıkarttırdım ama daha 1 kere koymadım bi faydası olmaz işe yaramaz karttır neden çıkarttım bende bilmiyorum (ha bunu koyan adam sanıyor ki resmi araç muamelesi yaparlar en azından polis bakar çekmez ama inadına daha çok çekiyorlar ). Ayrıca bazı arkadaşlar Zabıta memuru bu seviyede araca binemez yazlık ev alamaz vs demek istemiş ama sanırım bilmiyorlar her memurun aldığı Sosyal Denge tazminatının yanı sıra zabıta ve itfaiye erleri gibi çalışanlar maktu mesai ücreti alırlar yani ortalama bi zabıta 6000-6500 arası maaş alır atıyorum komiser ve ya amirdir 7000 alır benim çalıştığım ilçe belediyesinde. İBB belki daha da fazlasını veriyor olabilir ama daha az olmaz. Allah daha çok versin ne diyim.

-------------- EDİT

İlgili twit'in altına beyazmasa cevap atmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetii -- 8 Temmuz 2019; 7:11:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Besmeleli haramlar
    Besmeleli haramlar
    Akp nizden yadigar
    Topunuzun ekmek yiyen bogazini ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Her olayda Osmanlıya sallayan böyle insanlarla aynı taraftaysanız kendinizi sorgulayın arkadaş.

Yanlışı eleştirin, haklıdan doğrudan taraf olun ama asla bunlar gibi ecdadınıza saldırmayın.

Bu forumda bu tiplerden maalesef çok var.
    Senin ecdadin osmanli olabilir ama belki adam turk?

Orijinalden alıntı: Namaste.

Altinolukta yazlik ne kadar bilirkisi kardej?

Alıntıları Göster
    Forumda ki açlıktan nefesi kokan memurlardan mısın yoksa şirket çalışanı falan mısın bilmiyorum
    Sana şöyle izah edeyim. En kötü bir memur maaşı 5 bin altı yok. Birde bunlar hep kendi gibi memurlarla evleniyorlar. Sözleşme imzaladigin zaman memur dışında biriyle evlenemezsin diye bir madde mi var bilmiyorum. Ama memurun , memur dışında biriyle evlendiğini ne gördüm ne duydum
    Ikisinin maaşı en az 10 15 arası. Bu tarz insanlar için aldıkları şeylerin önemi yok. Uzun vadeli kredi çekip alıyorlar, bunlara o yüzden çok koymuyor. Yanı herkesi kendin gibi düşünme

Kimsesiz Sevdaların Oldu Kimsesi

• Yarbay
    7772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Otomobil forumuna bir uğra. Cümlenin içinde memur geçsin aynı anda 40 kişi üzerine atlıyor. Ya çok salaklar ya da çok uyanıklar

|
    |
  • Yarbay
    7532 Mesaj

atilir da bu kadar atilir, 5 bin alti memur maasi yokmus. Bir ton adamin maasini yapiyorum her ay hepsi de memur, 3-4 bin araliginda maas aliyor bir cogu. kendim 5inci derecede, universite mezunu memurum maasim cocuk yardimi vs. ile 4200 lira. sen ne salliyorsun acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 8 Temmuz 2019; 8:37:29 >
    |
    |
    SHIHAD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yüzbaşı
    463 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

Bosa yaziyorsun...

Sana gore 100ml su senin icin dolu olabilir ama

Karsindaki adam denizin yaninda. Yazdiklarin bombos... Zeka seviyen bence bunlari kaldiracak degil.

Sana en basit ornek ile cevap verdik... Hala kendini bos tatminler pesindesin.

Alıntıları Göster
    Keşke bu tarafta olupta kendi zeka seviyeni görebilseydin

™®Her Hakkımız Saklıdıя®™
  • Yarbay
    7772 Mesaj

Biri atladı işte

• Yüzbaşı
    372 Mesaj
    bu aracın ne için orada olduğunu araştırdınmı?? dediğin doğruda olabilir ki doğruysa şerefsizliktir

ama değilse paylaşanda şerefsizdir!! zaten artık derdiniz araştırmak değil pislik bulalımda doğru yanlış farketmez!!

ikincisi sayın tarafsız objektif adminler!!!!!! başlığa bak bu ülkenin öyle yada böyle hükümetini yöneten partiye ŞEREFSİZ başlığı atılmış

nerelerdesiniz bana uyarı verenler???? dürüst adminler????
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: spawn_hayalet

Bu mesaj silindi.
    osmanlı'yı örnek verecek tabi.. osmanlıda böyle batmadı mı.. israf haram adam kayırmacılık liyakatsızlık.. osmanlı kanuni öncesinde osmanlıydı ondan sonrası akp hükümeti ile aynı

Orijinalden alıntı: bluedevil866

Evet belediyelerde calisan 1.000.000 insan senin gibi ayda 5000 liraya tek basina babalarindan kalma 1+1 evlerde oturup ayrica millete akil dagitmaya casliyor degil mi?

Alıntıları Göster
    Cevap versene adama sen evde otururken ben çalışıyorum dedi ayrıca sananeki milletin babasından dairemi kalmış arabamı kalmış seni ne ilgilendirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ECDAD_OSMANLI -- 8 Temmuz 2019; 10:6:57 >

™®Her Hakkımız Saklıdıя®™
  • Binbaşı
    1077 Mesaj
    Zabıta MEMURunun Altınoluktaki YAZLIĞI

Bundan sonrasını okumaya gerek bile yok bence
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

PS4 PRO PSN : Hoskeser

Kişisel Blog: http://nasildesemki.blogspot.com
  • Yarbay
    3545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

osmanlı'yı örnek verecek tabi.. osmanlıda böyle batmadı mı.. israf haram adam kayırmacılık liyakatsızlık.. osmanlı kanuni öncesinde osmanlıydı ondan sonrası akp hükümeti ile aynı

Alıntıları Göster
    1830larda Osmalinin durumu

Osmanlının Mısır Valisi ayaklanma baslatiyor.

Osmanlı İmparatorluğu, Mehmet Ali Paşa kuvvetleri Anadolu içlerinde ilerlediği sırada öncelikle İngiltere’den yardım istemiştir ancak İngiltere Belçika ve Hollanda sorunu yüzünden bu yardım isteğini geri çevirmiştir. Bu sırada Fransa Mısır’ı desteklemektedir ve herhangi bir yardım isteğini kabul etmeyecektir. Osmanlı Devleti son çare olarak Rusya’yı yardıma çağırmıştır. Rusya ise bölgede güçlü bir Mehmet Ali Paşa görmektense güçsüz bir Osmanlı görmenin daha iyi olacağından yardım çağrısını geri çevirmemiş, memnuniyetle kabul etmiştir.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.