Şimdi Ara

İBB musluğu kesilince 6 ay dayandılar: STAR GAZETESİNİN BİLETİ KESİLDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
26.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
242 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzerlerinin de en kısa zamanda kapanmasını dilerim.
  • Normaldir bu aralar İBB nin musluklar hdps sevicilere akıyor o sebepten diğerleri zora düşmüştür muhtemelen

En son baktığımda İBB basit bir spor aktivitesi yoga vb bir konu için bile ihaleyi pkk sevici bir kadına vermişti.

Bu tür ufak tefek hdp sevicilere verilen ihalelerin sayısı belli değil.

ibb büyük olsada herkese yetişemez öncelikle söz verdiği kişileri doyurması gerek.

İtiraz edeceklere bir soru soracağım. Önce ona bakıp sonra gelip itiraz etsinler.

Selehattin DEMİRTAŞIN " Günü geldiğinde kimse bağrına taş falan basmayacaktır o bir kere olur " açıklamasından 1 gün sonra Ekrem İmamoğlu'nun Fransa da ki konuşması neydi ne mesaj verdi.

Önce buna bakın gelip buraya yazın sonra beni alıntılayın boş yere uğraşmak istemiyorum çünkü birazcık okuyun yorulun.

Şimdi sizin bulmak işinize gelmez ben buraya ekleyeyim yinedehttps://www.takvim.com.tr/video/haber-videolari/chpli-ekrem-imamoglu-fransada-hdpnin-sesi-oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 29 Aralık 2019; 20:32:6 >

• İbb'nin stara para aktardığına dair bilgi kaynak mahkeme yada sayıştay kararı nerede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsinin sonu bu olacak. Bu böyle gelmiştir böyle gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işler böyledir. Yandaş kapanır candaş açılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstiklal mahkemeleri kurulacak

• Hediye Pringles ile ilk satışa çıktığı gün dün gibi aklımda. Bizim burada kırtasiyecinin camekanını kırmışlardı siraya girenler itiş kakış yüzünden. Biz tabi çocuğuz o zamanlar arada ezilmiştik koca koca adamlar, kadınlar yüzünden. Kardeşim almıştı bir tek; onunla okulda teneffüslerde beraber yemiştik tüm gün. Herşeye rağmen güzel günlerdi.

• Pringles vermezsen batarsın işte, Pringles verse kapış kapış gider. bu işi de biz mi öğreteceğiz yahu.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Lahana turşusunu severim.

• Treth kullanıcısına yanıt
    HDP sevicilire para basmasinda ne gibi sakınca var ki tarikat yurtlarında.badem bıyıklı Çocuk sevicilere para basdimi sesiniz çıkmıyordu paranız kesildimi uckurunuz iliginiz kurumaya başlayınca nasıl ciyak ciyak etmeye başladınız biitti bebeyim bitti alışın artık hem para alıp hem çocukları sevme dönemi bitti anladın
    Not paçavra işi yalama yikama olan gazetesinin haberi doğru olsa İmamoğlu İstanbul'a giremezdi orda sadece kayyima karşıyım dedi zaten sırada ki sifoni çekilecek gazete takvim diyorlar yakında layık olduğu yere lagim çukuruna gonderiecekler az bekle

• İBB musluğu kesilince 6 ay dayandılar: STAR GAZETESİNİN BİLETİ KESİLDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandora666tr -- 30 Aralık 2019; 6:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ussaki

İbb'nin stara para aktardığına dair bilgi kaynak mahkeme yada sayıştay kararı nerede.
    hapise girmiş adam tv kanalı sahibi nasıl olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandora666tr -- 30 Aralık 2019; 6:25:13 >
    Tayyip'in PKK'lilari Türk topraklarında davul zurnayla karşılatması, ayağına Cumhuriyet savcısı göndermesi varken bunların esamesi okunmaz. PKK'ya kursun atmayın diye askere emir veren CHP'li belediyeler degil. Az samimi olun.

Siyasî partilerin teröre desteğine örnek arıyorsanız 10 yili aşkın AKP-FETÖ ortaklığı yeter de artar. Ülkeye ihanet arıyorsanız "alnı secdeye değenler" diye korunup kollananlara bakin ilk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 30 Aralık 2019; 8:57:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm

HDP sevicilire para basmasinda ne gibi sakınca var ki tarikat yurtlarında.badem bıyıklı Çocuk sevicilere para basdimi sesiniz çıkmıyordu paranız kesildimi uckurunuz iliginiz kurumaya başlayınca nasıl ciyak ciyak etmeye başladınız biitti bebeyim bitti alışın artık hem para alıp hem çocukları sevme dönemi bitti anladın
    Not paçavra işi yalama yikama olan gazetesinin haberi doğru olsa İmamoğlu İstanbul'a giremezdi orda sadece kayyima karşıyım dedi zaten sırada ki sifoni çekilecek gazete takvim diyorlar yakında layık olduğu yere lagim çukuruna gonderiecekler az bekle
    Valla benim için fark etmiyor sonuçta benim bakış açıma göre belediyeler her zaman kendi tarafını besler bu ülkenin genel düzeni böyle.

Ayrıca ikinci paragrafın çok komikmiş video yalanlamaya çalışanı ilk kez görüyorum. Yazı olsa anlarım söylediğini ama maalesef direkt imamoğlunun konuşmasını koymuşlar video olarak o sebepten kaynağın ne olduğu önem arz etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 30 Aralık 2019; 6:56:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hulkibey

Tayyip'in PKK'lilari Türk topraklarında davul zurnayla karşılatması, ayağına Cumhuriyet savcısı göndermesi varken bunların esamesi okunmaz. PKK'ya kursun atmayın diye askere emir veren CHP'li belediyeler degil. Az samimi olun.

Siyasî partilerin teröre desteğine örnek arıyorsanız 10 yili aşkın AKP-FETÖ ortaklığı yeter de artar. Ülkeye ihanet arıyorsanız "alnı secdeye değenler" diye korunup kollananlara bakin ilk.
    Ee tamam işte sizin yere göğe sığdıramadığınız imamoğluda farklı olmadığına göre burada artistlik yapmanın anlamı yok demek ki.

AKP yi de seçsek CHP yi de seçsek madem HDP faydalanıyor o zaman biz çoğunluk olarak AKP yi seçmeye devam edelim. Sizde boş yere şikayet ederek yorulmayın ne gerek var

Bu konu tamamen gereksiz demek ki. Ha diyorsan yoo öyle olmaz hep sizin taraft yedi şimdi bizim taraf yemeli. Bunu adam gibi kabul etmeniz gerek. Bana gelip çok temizmiş gibi davranmayın burada.

1. HDP ile PKK bir değil.
    2. HDP ile iliskisi olan birilerine ihale vermek iddiası ile katil teröriste devlet imkanlarını kullanarak kol kanat germek kıyas kabul etmez.
    3. HDP terörist ise partiyi kapatmayarak en büyük desteği veren yine AKP.
    4. Ben kimseyi savunmuyorum. Ancak AKP'nin ihanetini ağzına almayanlarınbirakin CHP'yi, HDP'yi dahi eleştirmeye hakkı yok.

Imamoglu'nu bu konuda eleştirmenin tartışmasız ön şartı baskalrinin terör orgutleriyle geçmişteki isbirligini ve ülkeye ihanetini kabulden ve dile getirmekten geçer. Sonra Imamoğlu eleştirilebilir ama yaptığı iddia edilenler, Tayyip'in gerçekte yaptiklarina denk olmak bir kenara, binde biri dahi etmez.

• quote:

1. HDP ile PKK bir değil.
    2. HDP ile iliskisi olan birilerine ihale vermek iddiası ile katil teröriste devlet imkanlarını kullanarak kol kanat germek kıyas kabul etmez.
    3. HDP terörist ise partiyi kapatmayarak en büyük desteği veren yine AKP.
    4. Ben kimseyi savunmuyorum. Ancak AKP'nin ihanetini ağzına almayanlarınbirakin CHP'yi, HDP'yi dahi eleştirmeye hakkı yok.

Imamoglu'nu bu konuda eleştirmenin tartışmasız ön şartı baskalrinin terör orgutleriyle geçmişteki isbirligini ve ülkeye ihanetini kabulden ve dile getirmekten geçer. Sonra Imamoğlu eleştirilebilir ama yaptığı iddia edilenler, Tayyip'in gerçekte yaptiklarina denk olmak bir kenara, binde biri dahi etmez.
    Akp nin pkk ile iş birliği Akp ye bir şey kazandırmaz zarar verir buna inanmak in ya kör yada mızıkçı çocuk olmak lazım :) başka yolu yok bunun kusura bakma

AKP, Fetullahci teror orgutu ile ne oldugunu bilerek ve isteyerek ortaklık kurmuş, PKK'nin da ülke sinirlari içerisinde vatan savunması yapan Turk askerinden korunması emrini vermiştir. Bunları dile getirmeden ona buna HDP ile işbirliği yaptı diye eleştiremezsiniz. Elestirirseniz de bunların yanında devede kulak kalır.
  • quote:

AKP, Fetullahci teror orgutu ile ne oldugunu bilerek ve isteyerek ortaklık kurmuş, PKK'nin da ülke sinirlari içerisinde vatan savunması yapan Turk askerinden korunması emrini vermiştir. Bunları dile getirmeden ona buna HDP ile işbirliği yaptı diye eleştiremezsiniz. Elestirirseniz de bunların yanında devede kulak kalır.
    Eleştiririm siyssi hamle yapmak ile pkk nın siyasi koluna kpl knat germek farklıdır

• İmamogluna oy vermiştim, ama intikam duygusuyla hareket edem chp liler sebebiyle tekrar oy vermeyecegim kendisine.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.