Şimdi Ara

İBB musluğu kesilince 6 ay dayandılar: STAR GAZETESİNİN BİLETİ KESİLDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
26.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
242 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmamoğlu gelip havuza akana musluğu kapatınca, havuz medyası da patır patır dökülmeye başladı: seçimden sonraki ilk aylarda bazı çalışanların işlerine son verilmişti ama bu sefer havuzun bir tetikçi gazetesi komple kapanıyor; hayırlı ve uğurlu olmasını ve devamım gelmesini diliyorum

https://www.birgun.net/haber/star-gazetesi-kapaniyor-281758

• Daha beter olsunlar inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha bunlar başlangıç ... Hepsi beter olacak ... Az sabredin ...

• Akp'liler için kurak mevsim baslıyor.

• EKREM EKREM DİYE DİYE LANET OKUMALARI BU YÜZDEN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cem uzana geri versinler bari
  • Bu kadar mı nefret kusabildiniz. :) Çok azmış. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bu kadar mı nefret kusabildiniz. :) Çok azmış. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haberlere sevinmem normal mi
  • Allahım verdikçe veriyor
  • Hafiften bir kilo kaybi yasadim, icimin yaglari eridi
  • quote:

Ağlayan biri daha
  • Cem kullanıcısına yanıt
    He ağlıyorum sen yukarıdaki ağlayanları gör çaresizlik akıyor forumda. :)
  • Wuuhahahahaha

Belediyelerin kaybi bile ayaklarini ne kadar kaydırdı

Gücünü halktan alip halkina tepeden bakanin sonu budur iste

• quote:

He ağlıyorum sen yukarıdaki ağlayanları gör çaresizlik akıyor forumda. :)
    Adamlar bi yandaşın çöküşüne seviniyor, sende güya burada moral bozacan oysaki ağlaman daha da güzellik katıyor. Darısı diğerlerine
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Size gülüyorum sadeceeeeeeeee yaaaaa kehh kehhh kehhhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Adamlar bi yandaşın çöküşüne seviniyor, sende güya burada moral bozacan oysaki ağlaman daha da güzellik katıyor. Darısı diğerlerine

Alıntıları Göster
    Sen rüyalarda yaşamaya devam et, çöküşmüş dün yerli araç konularında delirdi bir kesim çaresizlikten, millet ağzının payını verdi anasayfa konularında, routemaster, sen, lazer, lepold, işte 30 50 diye yazdığım üyeler çırpınıp durun burada yok çöküşmüş yok erdo imiş yok ahepe imiş görende sanki sanır fenerbahçe galatasaray derbisi var ülkede de bunlar birbiriyle uğraşıyor. İyice şaşırmışsınız kendinizi sanki ülkeye imamoğlu başal gelse bunlara bir şey olacak arşa çıkacaklar diye seviniyor gariplerim adam başa geldi 400 500 kişi anca aldı belediyeye siz ne aldınız da bu goy goyu yapıp duruyorsunuz burada. Bir şeyler aldıysanız helal olsun o zaman işinize devam edin diyeyim ama neyin goy goyu yok israf bitiyormuş ne bitiyor 1000 lerce araç iade ediliyor diye haberler yap 700 ünü anca zar zor iade et üstüne git birkaç ay sonra ihaleye gir adamla resmen dalga geçmek denir bunun adına zam yapmayacağız de ama iski yüzde 80 'e yakın zam yapmak zorunda diye hikaye anlat yapma zam niye yapıyorsun neymiş 900 milyon tl fazla verecekmiş bana fazla vermesin bana zamda yapmasın çünkü başa gelirken iddiası israfı bitirmek idi zam yapmayacağım demek idi ama zam yapıyor bu ne turşu bu ne lahana derler adama neyse sorun değil en azından 4 senesi var daha halk görüp karar verecek aklı varsa çalışsında ikinci belediye başkanlığını da alsın yoksa geldiği gibi bay bay derler. Şimdi de diyor araba alacağım yerli aracı hani ihtiyaç yok ya niye alıyor almasın. Sizde burada eğlenin durun. :)

Keşke ağlasamda siz gülseniz ama ağlayanlar sizler olarak görmemle sonuçlanıyor maalesef o yüzden boşuna zorlama gaza gelmem ben. Komik üye.

Ben moral bozma derdinde olsa idim, burada bu çaresizlere ayna olmaz idim. Görün ne kendinizi ne kadar düşürdüğünüzü diye bir şeyler yazıyoruz. Kim duyuyor kimse yazdın ne oldu olsun yazmak olsun diye yazıyoruz biz bu mu yani tüm mesele kus kus dur. :)

• quote:

yine mi verecek cevabın yoksa senin yazık ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

yine mi verecek cevabın yoksa senin yazık ya

Alıntıları Göster
    Aha sıraya girdiler organize bunlar, cem lazer lepold 'u da çağır, topunuz gelin. :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.