Şimdi Ara

İBB musluğu kesilince 6 ay dayandılar: STAR GAZETESİNİN BİLETİ KESİLDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
26.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
242 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x2yk

Sen rüyalarda yaşamaya devam et, çöküşmüş dün yerli araç konularında delirdi bir kesim çaresizlikten, millet ağzının payını verdi anasayfa konularında, routemaster, sen, lazer, lepold, işte 30 50 diye yazdığım üyeler çırpınıp durun burada yok çöküşmüş yok erdo imiş yok ahepe imiş görende sanki sanır fenerbahçe galatasaray derbisi var ülkede de bunlar birbiriyle uğraşıyor. İyice şaşırmışsınız kendinizi sanki ülkeye imamoğlu başal gelse bunlara bir şey olacak arşa çıkacaklar diye seviniyor gariplerim adam başa geldi 400 500 kişi anca aldı belediyeye siz ne aldınız da bu goy goyu yapıp duruyorsunuz burada. Bir şeyler aldıysanız helal olsun o zaman işinize devam edin diyeyim ama neyin goy goyu yok israf bitiyormuş ne bitiyor 1000 lerce araç iade ediliyor diye haberler yap 700 ünü anca zar zor iade et üstüne git birkaç ay sonra ihaleye gir adamla resmen dalga geçmek denir bunun adına zam yapmayacağız de ama iski yüzde 80 'e yakın zam yapmak zorunda diye hikaye anlat yapma zam niye yapıyorsun neymiş 900 milyon tl fazla verecekmiş bana fazla vermesin bana zamda yapmasın çünkü başa gelirken iddiası israfı bitirmek idi zam yapmayacağım demek idi ama zam yapıyor bu ne turşu bu ne lahana derler adama neyse sorun değil en azından 4 senesi var daha halk görüp karar verecek aklı varsa çalışsında ikinci belediye başkanlığını da alsın yoksa geldiği gibi bay bay derler. Şimdi de diyor araba alacağım yerli aracı hani ihtiyaç yok ya niye alıyor almasın. Sizde burada eğlenin durun. :)

Keşke ağlasamda siz gülseniz ama ağlayanlar sizler olarak görmemle sonuçlanıyor maalesef o yüzden boşuna zorlama gaza gelmem ben. Komik üye.

Ben moral bozma derdinde olsa idim, burada bu çaresizlere ayna olmaz idim. Görün ne kendinizi ne kadar düşürdüğünüzü diye bir şeyler yazıyoruz. Kim duyuyor kimse yazdın ne oldu olsun yazmak olsun diye yazıyoruz biz bu mu yani tüm mesele kus kus dur. :)

Alıntıları Göster
    Yine yazmış 50 satır, ağlama dedikçe kuduruyo

• Cem kullanıcısına yanıt
    He aynen he sıra ile devam edin, şimdi sıra lazer 'de. :)
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Aklınca algı yapmaya ve milleti tahrik etmeye çalışıyor gene. Bunlardan çok var forumda. Ama bunun daha kendi yazdıklarının farkında olduğunu sanmıyorum. Böylesi daha komik oluyor tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Aklınca algı yapmaya ve milleti tahrik etmeye çalışıyor gene. Bunlardan çok var forumda. Ama bunun daha kendi yazdıklarının farkında olduğunu sanmıyorum. Böylesi daha komik oluyor tabi.
    Hocam bilmem mi, ciğerlerini okuyorum bu tiplerin. Bulunca iki satır yazasım geliyor, eğlence oluyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Hocam bilmem mi, ciğerlerini okuyorum bu tiplerin. Bulunca iki satır yazasım geliyor, eğlence oluyor işte.

Alıntıları Göster
    Ben de öyle, eğleniyorum bunlarla zevkli oluyor. Çoğu da aynı kalıptan çıkma olunca tepkileri de aynı oluyor. O yüzden fazla zahmet gerekmiyor. Kendi başına yaptıkları çaba bile komik.

• dün star'ı izliyorum resmen ağızlardan bok akıyor.
  • Akıyor maşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halk nezdinde bile karşılığı yok bu aptal gazetelerin.Gazeteler kahvehanelerde can sıkıntısından yarım yumalak okunup ya da direkt hiç okunmadan sofralık olarak kullanılmaya mahkum kağıt israflarıdır
  • Oohhhh. Beter olsunlar. Sıra diğerlerine de gelecek inşallah

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    knk yalnız bu verimden düşmüş gibi...çoğu konuda dut yemiş bülbül gibi kalıyor artık

• Aktroller sizin de suyunuz kesilecek az kaldı sabredin.

Önce işsiz kalacak sonra da yargılanacaksınız...

• quote:

Alıntıları Göster
    Kelime basi anlasmis abisi nokta virgul de kullanmiyor, patronlari nefes almadan saydiriyor helal olsun diyordur 😂

• ne pringles yemiştik be . yazık ettiler
  • Basılı yayıncılık zaten bitiyor:) Dijitale geçiyoruz artık.
  • İyi haber

• beter olsunlar, ama yandaş oldukları için değil devletin imkanlarını vergilerini kullanarak yayın yaptıkları için.
    Bu şekilde çalışan hangi özel kurum varsa en kısa zamanda topu atması dileğiyle
  • Hepsinin kasası dolu. Kapansa ne olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 29 Aralık 2019; 2:57:55 >
  • o kadar yandaş vs besliniyorda abir gazete mi beslenemeyecek. bu gazetinin biletini kesen imamoğlu diil rte dir. istese çok rahat finanse eder onu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.