Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adım sayar için telefonda ayrı bir programa ihtiyaç duymuyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adim sayar saatin kendi fonksiyonu telefonunuz olmasada kullanabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz şu anda en ucuz nerde aliexpres den 25 inde 4 dolarlık kod + 1 dolarlık kod ile 18 dolara denk geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ever buying de indirim kodu 20 agustosta bitti aliexpress daha mantikli gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

Cihaz şu anda en ucuz nerde aliexpres den 25 inde 4 dolarlık kod + 1 dolarlık kod ile 18 dolara denk geliyor

bu linkteki saat mi dediniz sekilde alınabilecek olan m.aliexpress.com/item/32413098606.html

• Yurt dışı alışveriş özürlüyüm beyler en ucuz nereden nasıl alabilirim yurtdışından vs

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

Cihaz şu anda en ucuz nerde aliexpres den 25 inde 4 dolarlık kod + 1 dolarlık kod ile 18 dolara denk geliyor

bu linkteki saat mi dediniz sekilde alınabilecek olan m.aliexpress.com/item/32413098606.html

Evet o cihaz oyun oynayarak da 1 dolarlık indirim aldım tek sıkıntım ininal karta para atmak pttmatik yine pürüz çıkartıyor

• Teşekkürler cevap için, 25 inde bende sipariş vereceğim büyük ihtimalle.

• Merhaba, acaba güneşe çıktığınızda ekranı görmekte zorlanıyor musunuz? Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama cevap verirseniz sevinirim.
  • jedan_dva J kullanıcısına yanıt
    ekran rengi oldukca iyi gunesli ortamlarda sorunsuz kullaniliyor

• Benim saatim de bugün geldi. Cihaz çok şık. Tavsiye ederim. Yalnız bildirim olayını cozemedim ben. Whatsapp bildirimleri ekrana dusmuyor. Whatsapp plus kullanıyorum ondan olabilir mi acaba ?
  • Şarjı en az hafta içi (5 gün) gidecek ekranı olan, suya dayanaklı olan, genel anlamda adım sayar kalori uyku vb özelliği olan, bildirim özelliği olan (titreşim) en fazla 40 dolara kadar tabi biraz daha katıp daha iyisini alabileceğim olursa katarım bir akıllı saat/bileklik arıyorum. En iyisi bu mudur?
  • Şarjı en az hafta içi (5 gün) gidecek ekranı olan, suya dayanaklı olan, genel anlamda adım sayar kalori uyku vb özelliği olan, bildirim özelliği olan (titreşim) en fazla 40 dolara kadar tabi biraz daha katıp daha iyisini alabileceğim olursa katarım bir akıllı saat/bileklik arıyorum. En iyisi bu mudur?
  • bu sorunuza crvap vermek mumkun degil genel anla da bu konuda bahsi gecen urunu kullananlar olarak memnunuz diger modelleri denemeden kiyas yapmak dogru olmaz sekil olarak begendiginiz cihazlarin inceleme yazilarini inceleyerek daha dogru sonuc elde edersiniz
  • Android de gelen çağrılar dışında bildirim alamiyorum. Yanlış yaptığım birşey mi var cozemedim. Ne SMS ne whatsapp bildirimleri çalışmıyor. Tavsiyeniz var mi ? Cihazla uyumlu başka apk var mi bildiğiniz ?

• abbet kullanıcısına yanıt
    ben iphone ile kullaniyorum deneyebilecegim android bir cihazim yok ancak programin ayarlar kismindan almak istediginiz bildirimleri aktif hale getirdiniz mi?

• benim merak ettiğim farklı bir konu.bluetooth kulaklık kullanıyorum,iphone da aynı anda hem kulaklık hem bu aktif olarak kullanılabilirmi acaba_? deneyen oldumu
  • Evet hocam herşey aktif ama yine de bildirim gelmiyor.

• saati kapatıp açtınız mı hiç? birde bildirimler 2-3 saniye sonra gelebiliyor.
  • Sanırım androidle alakalı bir durum. İosta denedim calisti. Bende iPhone kullanan arkadasima hediye ettim :))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.