Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android 5.0 kullanıyorum, bunda android bildirim sorunu var galiba öneriniz var mı?
  • telefon nedir hocam ..

bt 4.0 var mı ..

Android system: Must be Android 4.3 or later, Bluetooth 4.0; Such as: Samsung S4, Note 3,etc.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    k3 note
  • Kupon kodu gecersiz diyor mobilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 inde aldım hala satıcının kargolamasını bekliyorum satıcı parayı iade etse de bir daha alamam 16 dolara almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

25 inde aldım hala satıcının kargolamasını bekliyorum satıcı parayı iade etse de bir daha alamam 16 dolara almıştım

Stok olmadığından 20 gün bekledim kargoya verilmesi için.İptal etsem dolar 2.40 dan almıştım tekrar alamayacaktım param hiç olacaktı,o yüzden bekledim.Sizde bekleyin stok gelince gönderiyorlar.Aşırı talep varmış bu saate

• x08i18 kupon koduyla mobilden alirsaniz ucretsiz takip koduyla beraber 22 usd ye geliyor.

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

• 25 inde almıştım dün postalamış saati. aynı yerden aldık galiba size nerden aldığınızı sormuştum.

edit:aldığım saat siyah renk belki farkeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 28 Ağustos 2015; 16:56:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufat

25 inde almıştım dün postalamış saati. aynı yerden aldık galiba size nerden aldığınızı sormuştum.

edit:aldığım saat siyah renk belki farkeder.

Mağaza ali buy renk siyah

• hocam ben de ayni sekilde aldım dün kargoladilar 3 gün uzun bir sure degil bekleyin bence. nl post takipli kargoyla yolluyorlar 15 gunu gecmiyor nl postun gelmesi

• benim saati ever byng 3 günde kargoladı ama bir ay olacak neredeyse daha gelmedi saat.
    mobilden alınca ücretsiz takip kodu verdi sözde ama o kod yurt dışında takip etmez dediler sonra. takipsiz almış olduk yani bekliyoruz öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 30 Ağustos 2015; 15:02:19 >
    Vidonn X6 vs. I5 Plus ?

I5 Plus da android bildirim sorunu varmış ?
  • denerim, çalışmazsa paypaldan iade isterim, saati de kargoyu öderlerse gönderirim artık. yapacak bişey yok.
    14 dolara gelmişti, iyiydi de iki katını vermek istemem şimdi.
  • saati aldım bugün, deniyorum. henüz bir sorun göremedim. bildirim falan geliyor gibi.

mesajı atanın ismi yazıyor ama mesajı okuyamadım saatten. okuyor diye almıştım ama
  • Satıcı kargolamış takip kodu da vermiş

iphone kullaniyorsaniz bildirim ayarlarindan mesaj icerigine izin vermeniz gerekiyor. Android i bilmiyorum.

bende alayım bildirim sorunu yoksa
  • artık sorun var galiba

telefonda program kapanıyor kendi kendine. program kapandıktan sonra bildirim gelmiyor. araştırıyorum şimdi.
  • android kullanıyorum. dediğiniz ayarı yaptım ama mesaj gelince doğrudan içeriği gösteriyor. yani açıyor mesajı. seçme şansı yok sanırım.

telefonda bütün izinleri fulledim ama galiba sorun telefonun enerji tasarruflu modda olmasıydı, o yüzden kapatıyordu uygulamayı diye düşünüyorum. dengeli moda aldım güç modunu bakalım nasıl olacak.
    yorumlarda android ile kullanıp memnun kalanlar var. sorun yaşayan da var. ben bildirimde sorun yaşamadım, program kapanmasa sorun yok gibi.

tekrar teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.