Şimdi Ara

i3 10105F/ASUS Radeon RX 6500 XT OC DUAL 4GB/16GB DDR4/480GB SSD/GAMING BILGISAYAR 7999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar alacağım ama fiyat nasıldır? İyi gibi geldi

www.itopya.com
    BBL-Turko/Intel Core i3 10105F/ASUS Radeon RX 6500 XT OC DUAL 4GB/16GB DDR4/480GB SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM
    https://www.itopya.com/bbl-turkointel-core-i3-10105fasus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb16gb-ddr4480gb-ssdgaming-bilgisa_h19704

• 6500XT'yi en azından 11. nesil Intel ya da B550 anakartlı Ryzen 3000 ve üstü ile almanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 4 Haziran 2022; 17:8:25 >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    niye ? hakkında ayet mi var..
    Adamlar yapmış demekki nir bildikleri var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt

Söylediği parçalar PCI-E 4.0 destekli olduğu için. Bu ekran kartını PCI-E 3 standartında çalıştırırsanız tam performansını alamazsınız.

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    ha tamam bu doğru, stokları eritmek için toplanmış bir sistem olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt

Onların maliyeti kısmak amaçlı bir bildiği var da senin pek bir şey bildiğin yok gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alınır mı alınmazmı şimdi kararsız kaldı. Ufak tefek render işinde ve photosop işlerinde kullanacağım. Oyun oynamayacağıö

• 6500 xt ölü kart

• Aynı sistemi topladım ileride sadece 1200₺ farkla i5 11. Nesil işlemci alıcam. Onun dışında ekran kartı çöptür diyenlere kulak asmayın ikinci el rx560 fiyatına sıfır pci 4.0 altyapılı bir sistem. Alırken anakartı h510 yapmayı esirgemeyin ileride 11. Nesil işlemci ile pci 4.0 sisteminiz olsun. Ekran kartının tek negatif yanı içerisindeki eksik decoderlar. Oyun kaydı yaparken veya yayın yaparken ekran kartını değil işlemciyi kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Onun dışında valorantta 200-250 sabit fps apex legends 150fps warzoneda ise 80-90 fps alıyorum bana gayet gayet yetiyor. Kısacası bütçenize bağlı ama piyasada daha uygun fiyata alabileceğiniz daha iyi bir sistem oldugunu dusunmuyorum. Bulan arkadaşlar olursa atsınlar tabiki.

• Mathematician0 kullanıcısına yanıt

Yeni gördüm mesajınızı render işi ile uğraşıcaksanız bu ekran kartını kesinlikle tercih etmeyiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.