Şimdi Ara

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi.. (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.049
Cevap
0
Favori
156.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

quote:

Orjinalden alıntı: MC_CooL
    quote:

aha kardes cikacaklar.

ohaa o kadarda değil

bellimi olur.

yaa gecen sene geldim 1 hafta kaldım bucakta o nasıl bi memlekettir ya ölee neyse 2 hafta sonra ordayım görüşürüz umarım bu arada clone sana da sorayım versiyon atmadan önce şimdi bu tel euro 2 bölgesinde türkçe gitmez daha n91 de çok sıkıntı çektimde o yüzden emin olmak istiyorum ..

• quote:

Orjinalden alıntı: emevi

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MC_CooL
    quote:

aha kardes cikacaklar.

ohaa o kadarda değil

bellimi olur.

yaa gecen sene geldim 1 hafta kaldım bucakta o nasıl bi memlekettir ya ölee neyse 2 hafta sonra ordayım görüşürüz umarım bu arada clone sana da sorayım versiyon atmadan önce şimdi bu tel euro 2 bölgesinde türkçe gitmez daha n91 de çok sıkıntı çektimde o yüzden emin olmak istiyorum ..

Evet ahır manzaralı sınıflarımız var
    Zaten hafta sonları antalyaya kaçıyorum bu hafta vizeler dolayısıyla kalmak zorunda kaldım.Gelince görüşürüz pm den msn adresimi yolladım.

• emevi hocam. arama sonrasi euro2 ve/veya Turkey gorduysen cok yuksek ihtimalle Türkçe dil destegin gitmeyecektir.
    tabi bir mucize olmaz ise.
  • maviates seni küstürdüler büyük ihtimalle ama seni tekrar aramızda görmek istiyorum. demokrasilerde çareler tükenmez dostum.
  • quote:

emevi hocam. arama sonrasi euro2 ve/veya Turkey gorduysen cok yuksek ihtimalle Türkçe dil destegin gitmeyecektir.
    tabi bir mucize olmaz ise.

saolasın clone bu gazla ben versiyonu atarım şimdi tüü bismillah
  • sela beyler
    bu bizim 3250 nasıl video dosyalarını açabiliyor
    telefonna video atsam izleyebilirmiyim yoksa belli bi formata çevirmekmi lazım
  • http://symbian.mobilethemes.com/themes/nokia_3250/page1.jsp

beyler bu sitede 10000 den fazla 3250 teması var. bi üye oluyorsunuz ondan sonra indir indirebildiğin kadar. tema aramaya gitmeyin başka yere. her türlü tema var burda. sitede daha güzel şeylerde bulabiliriz belki ama ben bakmadım fazla. kolay gelsin herkese.
  • beyler benide ekleyin şu 3250 ailesine yaa. daha önce demiştim arada kaynadı galiba.
  • clone kardeşin topici var arkadaslar 3250 için temaları bulunan ustelik UYELİK GEREKTİRMİYOR...

• eklenen 14 adet tema paketi ile toplamda 407 adet temaya ulastik.

saygilarimla..

http://resim.donanimhaber.com/m_7309965/mpage_1/key_/tm.htm

• 3250 ısıgın azaldıgı bolgede cektıgı fotolar neden bu kadar ıgrenc ama gunes ısıgında normal
  • Arkadaslar ben sıteyi uzun bı zamandan beri takıp ediyodum gercekten cok guzel butun konulara degınmıssınız ama bısey soracam

Nokianın sıtesınde 2 cesit telefon var bırı 3250 bırı 3250XpressMusic bunların arasında bi fark varmı bırı duz dıgeri neden xpressmusic bilen arkadaslar varsa acıklayabılırler mi??
    simdiden tesekkur ederim
  • http://downloads.zdnet.co.uk/0,1000000375,39198213s,00.htm?dl=1

beyler 3250 antivirüs buldum ama deneme sürümü. yükledim ama nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum. uyumlu yani bizim tele. denemek isteyen olursa sonuçları yazsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerboy6435
    beyler benide ekleyin şu 3250 ailesine yaa. daha önce demiştim arada kaynadı galiba.

hemen ekliyorum hocam. imzanida ilk sayfadaki koddan yararlanarak duzenleyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN
    maviates seni küstürdüler büyük ihtimalle ama seni tekrar aramızda görmek istiyorum. demokrasilerde çareler tükenmez dostum.

bende bunu demek istedim!.. maviates bekliyoruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmennn
    Arkadaslar ben sıteyi uzun bı zamandan beri takıp ediyodum gercekten cok guzel butun konulara degınmıssınız ama bısey soracam
    Nokianın sıtesınde 2 cesit telefon var bırı 3250 bırı 3250XpressMusic bunların arasında bi fark varmı bırı duz dıgeri neden xpressmusic bilen arkadaslar varsa acıklayabılırler mi??
    simdiden tesekkur ederim

aralarinda fark oldugunu simdilik soyleyemeyiz. gerek donanim, gerekse yazilim olarak ayni gorunuyorlar. sadece dis gorunum farklilastirilmis. zsaten piyasada nokia 3250 bulunmuyor, en buyuk sebebide nokia 3250 XM gozukuyor, hal boyle olunca, yeni nokia 3250 kullanicilari XM olacak gibi gozukuyor.
  • Arkadaslar ben sıteyi uzun bı zamandan beri takıp ediyodum gercekten cok guzel butun konulara degınmıssınız ama bısey soracam

simdiden tesekkur ederim
  • 3250 XM 2 gb kart destekliyor. Bizim standart 3250 ise 1 gb a kadar belki yazılımla bizimkilerde 2 gb olur. Bide renk farklı işte onun dışında başka bi fark yok !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

3250 XM 2 gb kart destekliyor. Bizim standart 3250 ise 1 gb a kadar belki yazılımla bizimkilerde 2 gb olur. Bide renk farklı işte onun dışında başka bi fark yok !!!

Ben bu kart olayında da bir fark olmadığından eminim. sadece 3250 çıktığunda 2gb microsd henüz çıkmadığı için adamlar 1gb destekler yazmışlar. ama 2gb da çalıştırır bence. Fark olarak renk seçeneği arttrılmış ve belkide bu kameradaki kırmızılığı düzeltirler. Başka da bir farkı yok.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.