Şimdi Ara

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi.. (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.050
Cevap
0
Favori
156.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim tel euro 1 bölgesine ait. versiyon yüklesem menüde türkçe dil desteği olur mu. euro 1 bölgesinde türkçe dil desteği var mı. bilgisi olan arkadaşlar acele cevap verirlerse çok sevinirim. ilgilerinize teşekkür ederim.
  • karta gıcık oldum netten 1 gb twinmos ultra sd kart sipariş ettim esmerboy aynı sorun bendede var.kaçak falan değil uluslararası nokia garantili ankaradan alınmış ama güvenemiyorum yinede..üretim yeri almanya..kvk yada genpa olmayıpta versiyon yükselten arkadaşlar yardımınızı bekliyoruz
  • Orjinalden alıntı: Force_User

Orjinalden alıntı: msw

Orjinalden alıntı: Force_User

Başka bir nokia kulaklığıyla denemeni öneririm sana, belkide problem girişlerde değilde kulaklıklarımızın pinlerindedir. Eğer problem bundan ise değiştirmene değmez radyo için, ama radyo önemli tabii
    Ya kulaklıktan degil dostum ... kablo hafif oynayınca yada hareketsizken bile radyo kötü çalıyor aynı ortamda aynı durumda sony walkman açıyorum fark ortada ... n70 bile böle degil ya... bide müzik telefonu diye çıkardılar ... sadece mp3 e önem verilmiş

Enteresan bir durum gerçekten, peki hiç başka bir 3250 ile karşılaştırabilme imkanın oldu mu? Belkide telefonunda arıza olabilir, göz ardı etmemek gerek.

Yok dostum 32 serisi böyle buna karar verdim ... 3230 da böyleydi ... hiç farkı yok

Bende olmuyor acaba ben mi ballıyım ne? Updateden sonra umarım geçmiştir problemin.

• ya arkadaşlar allah aşkına birileri yardım etsin bana 3250 telefonuma aac dosyası biçiminde müzik atınca parçları ileri sarar gibi çok hızlı çalıyo.bunun nedenini bir türlü bulamıyorum aac yi destekliyo telefon.normal bir mp3 ü 250 kb civarında bi dosya yapıo pc cuit aac ye çevirince telefondada pc dede hızlı çalıyo olmuyo pls yardımmm
  • quote:

Orjinalden alıntı: esmerboy6435

beyler benim tel euro 1 bölgesine ait. versiyon yüklesem menüde türkçe dil desteği olur mu. euro 1 bölgesinde türkçe dil desteği var mı. bilgisi olan arkadaşlar acele cevap verirlerse çok sevinirim. ilgilerinize teşekkür ederim.

benimkide euro 1 bolgesındeydı.yukledım 3.24 du tel ıngılızce oldu...euro 1 bolgesındeyse turkce dil destegı yok telefonun..ben suan ıngılızce kullanıyorum..
  • Şimdi ben mesajları dosya şeklinde bilgisayara aldım sonra telefona karta format attım sonra bu mesajları nasıl hafıza kartının mesaj bölümüne atıcam bilen var mı acaba ...
  • Bu arada arkadaşlar 3.24 ün en büyük farkını buldum ... bana göre tabi ... 3.18 ken diyelim bi mp3 var 190k lık ... ben bunu programla 128 e yani normale çevirdikten sonra telefona atıyodum bu telefonda doğru dürüst çalmıyodu cak cuk sesler geliyodu bu sorun halledilmiş ... ayrıca *123# yapınca artık kontor görünüyo :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: diaablo

ya arkadaşlar allah aşkına birileri yardım etsin bana 3250 telefonuma aac dosyası biçiminde müzik atınca parçları ileri sarar gibi çok hızlı çalıyo.bunun nedenini bir türlü bulamıyorum aac yi destekliyo telefon.normal bir mp3 ü 250 kb civarında bi dosya yapıo pc cuit aac ye çevirince telefondada pc dede hızlı çalıyo olmuyo pls yardımmm

dostum senin telefonda sorun yok bence. çevirdiğin dosyada bir acayiplik var. ayrıca 205kb çok düşük bir boyut. sen aAC+ mı yapıyorsun, aAC mi? (pcsuitten M4A formatını dene. müzik aktar bölümünden- seçenekler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiTeRaVeN -- 10 Kasım 2006; 21:34:06 >
  • 3.24 alayını çalıyor en kaliteli gösterilen NERO&Ateme HE-AAC (aac+) dahil....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur67

arkadaslar kapak nerden bulcam 3250 ye...
  • quote:

quote:

arkadaslar kapak nerden bulcam 3250 ye...

nasıl kapak?
  • telin kapagı pembe..siyah yapmak istiyom..
  • onu sanırım ancak servisten halledebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemalkulu

quote:

Orjinalden alıntı: esmerboy6435

beyler benim tel euro 1 bölgesine ait. versiyon yüklesem menüde türkçe dil desteği olur mu. euro 1 bölgesinde türkçe dil desteği var mı. bilgisi olan arkadaşlar acele cevap verirlerse çok sevinirim. ilgilerinize teşekkür ederim.

benimkide euro 1 bolgesındeydı.yukledım 3.24 du tel ıngılızce oldu...euro 1 bolgesındeyse turkce dil destegı yok telefonun..ben suan ıngılızce kullanıyorum..

sağol dostum öneri için. ben artık beklerim biraz daha.telefona dil yüklemede çıkarsa o zaman versiyon yüklerim.
  • Dün genpa ile görüştüm tel stoklarınıza ne zaman girecek dedim

Aralık sonu gibi dediler acaba yeni bir sürüm gibi birşeymi geliyor kamera v.s. açısından bu aralar alınırmı bu tel?
  • cezamız bitti artık döndüm kardeşler . tekrar aranızda olmak güzel
  • Hosgeldin maviates
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC_CooL
    Hosgeldin maviates

eyvallah saol .
  • Arkadaşlar birisi bana foruma nasıl resim koyabilirim anlata bilirmi.Geçen pazar autoshow a gittim.Ordan çektiğim resimleri(3250 ile) bilgisayara attım.Ben kırmızılık filan göremedim.Şu resim koyma olayını anlatan olursa resimleri sizlerle paylaşabileceğim.Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkito

Arkadaşlar birisi bana foruma nasıl resim koyabilirim anlata bilirmi.Geçen pazar autoshow a gittim.Ordan çektiğim resimleri(3250 ile) bilgisayara attım.Ben kırmızılık filan göremedim.Şu resim koyma olayını anlatan olursa resimleri sizlerle paylaşabileceğim.Şimdiden teşekkürler...
    www.imageshack.us e resmi upload et ... linki buraya koy
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.