Şimdi Ara

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi.. (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.050
Cevap
0
Favori
156.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sercitekin66

3250 sıfır buldum :) 200 e satıyorum habernz olsn :)

http://forum.donanimhaber.com/m_26716225/tm.htm

o kadar düştü ha...!
    6120 aldığım halde 3 yıl önce aldığım 3250yi hala kullanıyorum
    bu şartlarda satmakda istemem zaten...!

• quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN
    satılmadığından eminim. bu gibi siteler çok sık güncellenmeyen yerler. sipariş versen stokta yok diyeceklerdir eminimki. benzer özelliklerde daha yeni birşey ararsan 6120 var.

WhiTeRaVeN sendemi 6120yi gözüne kestirdin...!
  • ben sıfır 3250 almayı düşünüorum yaklaşık fiyatları ne kadrdır bnilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun
  • Selam ArkadaşLar bende aranıza katılmak isterim.. ve size ufak bişey danışmak istiyorum. telefonun alt kısmını ilk çevirdiğimde kameraya geçiyor ikinci yani müzik çalar için çevirdiğimde ise müzik çalar acılmıyor. daha dogrusu bir açılıyor bir açılmıyor. sizce sorunu ne olabilir? birde temeların süresi dolmustur diye bir yazı çıkıyor :(
  • Beyler benim sıfır bi 3250 ye ihtiyacım var xm filan fark etmez 2.telefon olarak alacağım müzik de dinlemem lazım bu telefona vericeğim parayı piyasada sıfır olan bi telefona versem giriş sınıfı telefon alabilirim 3250 çok iyi ancak bayadır piyasada değil ben bir kaç teknosada görmüştüm piyasadan kalktıktan sonra hala kuytuda köşede 3250 görebilen varmı

daha önce 2.el almıştım topici takip edenler bilir 1 ay kullanmadan bıraktım maalesef çünkü hafıza kartı slotunda sorun vardı sonra sıfırı ını aradım o dönem tam 5700 çıkmıştı yine bulamamıştım inşllah zor ama bulabilirim bu sefer
  • arkadaşlar ya ben bu teli 1 yıldır kullanıyorum..ama kötü bi özelliği var tabi bu benim kulllanım hatamdır....arka kapağı tutan tırnakların 2side kırıldı ve kapağı bantla tutturuyorum ve malzemeyei bulamadım acba bana yardım edebilecek var mı?
  • bendede kırıldı onlar bantlamıstım en sonunda arka kapak kayboldu telefonun ustude yok

n78 var suanda onu kullanıorm 3250 ole duruyor o tırnakları bulamassın ama çakma 3250 kasalarının arka kapaklarını taktınmı tırnak olmasa bile dusmuyor tecrube ile sabittir

30ytl ye sahte kasa al canavar gibi takıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

bendede kırıldı onlar bantlamıstım en sonunda arka kapak kayboldu telefonun ustude yok

n78 var suanda onu kullanıorm 3250 ole duruyor o tırnakları bulamassın ama çakma 3250 kasalarının arka kapaklarını taktınmı tırnak olmasa bile dusmuyor tecrube ile sabittir

30ytl ye sahte kasa al canavar gibi takıl

yok yok buldum valla konyada :d 50 ytlye full kasa tırnaklar ve tuş takımıda dhil :D hayt yeni gibi oldu yaaaa..
  • benim alt taraftaki tuş takımı çalışmıyordu, yenisini satan bir yer buldum, alıp takmayı düşünüyorum zira telefonu bayağı sökmüştüm. bunu yapan ve başarılı olan varsa denemek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.