Şimdi Ara

I. Focus ve Focus C-Max kullanıcıları buluşması (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
6.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eup resımlerı emaile gonderırmısın ebalozer@yahoo.com saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kiowa98

eup resımlerı emaile gonderırmısın ebalozer@yahoo.com saygılar

Abi bu resimleri direk üstüne sağ tıkla alabiliyosun ben aldım bile

Bu arada Migros bana uyar da saat 10'da buluşursak ancak yanyana koyacak yer bulabiliriz. Tamam o zaman 11 olsun.

Eup ya sana sormuştum ki:
    "Şaka bir yana sen ne yaptın o sorunu teşhis ne koydular. Vakum mu olmuş, yüksek sıcaklıktan içe büzüşmüş mü? Motor soğutma sıvısı eklediler mi?"

Ben kışkırtıyım biraz diğer tarafı

• quote:

Orjinalden alıntı: efe74

Bana heryer uyar izmirde...Belirleyin geleyim.NOPROBLEM

İlker kardeşim bu arada yeni farlar hayırlı olsun..Güle güle kullan

Teşekkürler, o zaman Bornova Kipa ATM makinalarının olduğu yer diyelim, sanırım bilmeyen yoktur orayı, kalabalık olacağını da sanmıyorum çünkü pazar günü tüm yükü Forum Bornova çekiyor. Orada buluştuktan sonra daha iyi bir yere de geçebiliriz ya da Kipa'nın içinde zaten cafe tarzı yerler var üst katında, orada otururuz. Aslında Kipa'nın otoparkında çok müsait bir alan var, araç park edilmiyor oraya (yedek otopark da denilebilir) ama araçla girilebiliyor. Bankamatiklerde buluştuktan sonra oraya geçilip el freni attraksiyonlarına kadar her türlü numara bile yapılabilir.

Saat 13:30 - 14:00 arası Bornova Kipa bankamatiklerinin bulunduğu yerde toplanıyoruz. Lütfen 14'ü geçirmeyin.

• quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

Saat 13:30 - 14:00 arası Bornova Kipa bankamatiklerinin bulunduğu yerde toplanıyoruz. Lütfen 14'ü geçirmeyin.

Katılmaya çalışacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jumadeus

quote:

Orjinalden alıntı: kiowa98

eup resımlerı emaile gonderırmısın ebalozer@yahoo.com saygılar

Abi bu resimleri direk üstüne sağ tıkla alabiliyosun ben aldım bile

Bu arada Migros bana uyar da saat 10'da buluşursak ancak yanyana koyacak yer bulabiliriz. Tamam o zaman 11 olsun.

Eup ya sana sormuştum ki:
    "Şaka bir yana sen ne yaptın o sorunu teşhis ne koydular. Vakum mu olmuş, yüksek sıcaklıktan içe büzüşmüş mü? Motor soğutma sıvısı eklediler mi?"

Ben kışkırtıyım biraz diğer tarafı

Kiowa Gökhanın dediği gibi resimlere sağ tıkla "Resmi Farklı Kaydet" diyerek bilgisayarına alabbilirsin. Mailinede atabilirim sorun değil benim için fakat Mail adresinin kapasitesi bu kadar resmi alabileceğini sanmıyorum yani hepsi sana ulaşmayabilir.

Hem gökhanın yöntemi ile daha hızlı alabilirsin. Sen bak duruma göre olmazsa mailine atmaya deriz

Gökhan boruya ne olduğunu hiç sormadım. Hatalı üretim olarak sürekli bu tarz sorun ile gelen araçlar var garantiden değişiyoruz dedi.
    Diğer pembe sıvı ise antifriz sıvısıymış ve azalmış. Svıyı eklediler arada bi kontrol edin tekrar azalma varsa kaçak vardır dediler ama usta kaçak yok ya normal eksiltmesi dedi. Durduk yere antifiriz neden eksilir kaçak olmasa onuda anlamış değilim ya neyse arada bi bakıyorum şu için bi durum yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eup -- 14 Şubat 2007; 10:12:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: arikanturk

quote:

Katılmaya çalışacağım.

Sizi de gelecekler listesine ekleyeyim mi?
  • @TRCaPiTaL,
    Kesin söz veremiyorum.
    Listeye kendimi ekletip sonra bir terslik çıkması durumunda sözümden dönmüş olmak istemiyorum ama isterseniz ekleyebilirsiniz tabi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: arikanturk

@TRCaPiTaL,
    Kesin söz veremiyorum.
    Listeye kendimi ekletip sonra bir terslik çıkması durumunda sözümden dönmüş olmak istemiyorum ama isterseniz ekleyebilirsiniz tabi...

Tamam o zaman eklemeyeyim çünkü kesin geleceğim diye söz verenleri eklemek istiyorum, daha sonra bakalım kimler ekecek diye görelim ama mutlaka bekliyoruz seni de, görüşmek üzere.
  • Gelmek için elinden geleni yapacağım. Meteoroloji de Pazar için yağmursuz olacağını rapor etmiş.

Görüşmek üzere...
  • quote:

quote:

Bana heryer uyar izmirde...Belirleyin geleyim.NOPROBLEM

İlker kardeşim bu arada yeni farlar hayırlı olsun..Güle güle kullan

Teşekkürler, o zaman Bornova Kipa ATM makinalarının olduğu yer diyelim, sanırım bilmeyen yoktur orayı, kalabalık olacağını da sanmıyorum çünkü pazar günü tüm yükü Forum Bornova çekiyor. Orada buluştuktan sonra daha iyi bir yere de geçebiliriz ya da Kipa'nın içinde zaten cafe tarzı yerler var üst katında, orada otururuz. Aslında Kipa'nın otoparkında çok müsait bir alan var, araç park edilmiyor oraya (yedek otopark da denilebilir) ama araçla girilebiliyor. Bankamatiklerde buluştuktan sonra oraya geçilip el freni attraksiyonlarına kadar her türlü numara bile yapılabilir.

umarım arabayı alabilirim

• Bir sorum var arkadaşlar..Kız arkadaş veya eş getirme durumu var mı? Ona göre gelelim.Gerçi şahsen erkek erkeğe olursa daha iyi olur çünkü tahminim FULL araba muhabbeti olacak ki kızları bayar bildiğiniz gibi...Ama yok gelsinler derseniz onada eyvallah.Alır geliriz artık
  • Karşıyaka tarafından buluşmaya gidecek arkadaş yoktur herhalde, beni de arkasına alsa da kaybolmasam

Neyse, olmadı cumartesi günü prova yaparım.

Bu arada tahmin edin trcapital arkadaşın aracındaki navigasyon sistemiyle en çok kim ilgilenecek
  • quote:

Bir sorum var arkadaşlar..Kız arkadaş veya eş getirme durumu var mı? Ona göre gelelim.Gerçi şahsen erkek erkeğe olursa daha iyi olur çünkü tahminim FULL araba muhabbeti olacak ki kızları bayar bildiğiniz gibi...Ama yok gelsinler derseniz onada eyvallah.Alır geliriz artık

Bence getirmeyelim, zaten benimki gelmek istemez. Orada durmayacak, öf pöf yapacak, "ben Kipa'yı gezeyim biraz" diyecek ben de delleneceğim. Biz erkek erkeğe takılalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: geekiad

Karşıyaka tarafından buluşmaya gidecek arkadaş yoktur herhalde, beni de arkasına alsa da kaybolmasam

Neyse, olmadı cumartesi günü prova yaparım.

Bu arada tahmin edin trcapital arkadaşın aracındaki navigasyon sistemiyle en çok kim ilgilenecek

Ankara'ya gider gibi yola çıkıyorsun ve tünele girmek yerine Ege Üniversitesi'nin yanından geçiyorsun, kampüs biter bitmez Kipa.

Bu arada navigasyonu da iyice şarj edeyim bari.
  • Hadi arkadaşlar böyle olmak lazım, aynı azmi gösterelim.

I. Focus ve Focus C-Max kullanıcıları buluşması
  • hehehe neden sadece focuscular :) focuscular bulusması olsun ama forumdaki ısteyen herkes gelebılır mesela .. bornova kıpa yada forum bornova iyi bir bulusma yeri olabilir.. yada mavişehir sports ınternatıonal.. blmıorm kabul edermısınız :):)
  • Arada misafir araçlarda var herhalde........
    Yoksa focusların arasındaki casus mu??
    Güzel etkinlik valla başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anshered

hehehe neden sadece focuscular :) focuscular bulusması olsun ama forumdaki ısteyen herkes gelebılır mesela ..

Esprisi orada zaten ama gelen olursa Tanrı misafiridir, buyur ederiz
  • Hadi bakalım İzmir takımı iyi buluşmalar.
  • peki arkadaşlar 18 şubatta glmeye calıscm mısafır olarak :) kesın yer bellimi ? bigunde bız sızı davet edelım mavişehir sports'a biz orda toplanıyoruz genelde ama akşamları 9-10 gibi kalkışlar fln oluyor hatta .. nyse bulustuumuzda konusuurz yuzyuze :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anshered -- 16 Şubat 2007; 16:46:10 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.