Şimdi Ara

İ-doser kullanıyorum bilen bilmeyen içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor.binaural dalgalar sayesinde beyninize komutlar verebilirsiniz.sorusu olan ya da kullanmaya bi tarafı yemeyen varsa burdayim beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hll knk
  • Bu yolda devam et
  • Ok

• Başta bende placebo ya da milleti kekliyorlar sanmıştım ama cidden 3. denemeden sonra etkisi görülüyor.

• Bunun bir espirisi SP bölümünde geçti , eğer sesler beyni etkileyebilseydi , Youtube'da 1 nisanda herkesi altına sıçtıracak bir ton çalınırdı.
  • Bi ara denedim bi naneye yaramiyo

• Atomu parçaladın knk tbrklr. byss
  • arkadaş kullanıyordu yok içmeden sarhoş ediyormuş yok uyutuyormuş müzikli bişiydi o mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galio1347

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor.binaural dalgalar sayesinde beyninize komutlar verebilirsiniz.sorusu olan ya da kullanmaya bi tarafı yemeyen varsa burdayim beyler

sen denedin mi ?
  • Dozlar mevcutsa pm

• Alkolü 1 kere denedim etki etmedi herkese aynı etkiyi etmiyor ama uykunun en güçlüsünü 4 kere denedim 13.30 da yattım uyandığımda 4.55 gibiydi dozlardan 35 tanesi var isteyenler pm

• denendi çalışmıyor konu kilit
  • quote:

Alkolü 1 kere denedim etki etmedi herkese aynı etkiyi etmiyor ama uykunun en güçlüsünü 4 kere denedim 13.30 da yattım uyandığımda 4.55 gibiydi dozlardan 35 tanesi var isteyenler pm

pm

• laptopumdan gelen fan sesleride aynı etkiyi yaratıyor.
  • dozların hemen hemen hepsini denedim marijuanadan tut alkole kadar + cetamine vs vs etki göstermiyor beyler , siz kendinizi şartlarsanız ancak birşeyler görebilir ya da hissedebilirsiniz yoksa sizi uyutmaya çalışan bir tınıdan ileriye geçemez
  • quote:

Alkolü 1 kere denedim etki etmedi herkese aynı etkiyi etmiyor ama uykunun en güçlüsünü 4 kere denedim 13.30 da yattım uyandığımda 4.55 gibiydi dozlardan 35 tanesi var isteyenler pm

pm
  • herkes imzama dikkat etsin. bu bir uyarıdır
  • Elimde 3 küsür Gb'lık arşiv var. Hiç kullanmadım, tozlu tozlu yatıyorlar. Sıkılıyorum dinlerken gıy gıy. Tabi biraz alttan alttan geliyorlar ama...

• quote:

pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.