Şimdi Ara

### İ.D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ # 2012 GİRİŞLİLER # (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
11
Favori
34.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aytaru

Beyler SA.

Aleykümselâm.
  • vay anasını. işsizlik yapıp hepsini bir solukta okudum. deathwarriorun çilesi neydi öyle. bari yazın klasik okumaya başlayayım da ödev verince okuduğum kitabı seçerim kesin anna karenina seçtiriyorlardır okumuştum onu bu yazıları tercih döneminde okusaydım vazgeçerdim veya epey soğurdum herhalde gerçi sonucun ne geleceği belli değil böyle konuşuyoruz ama, %90 bilkent gene de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

vay anasını. işsizlik yapıp hepsini bir solukta okudum. deathwarriorun çilesi neydi öyle. bari yazın klasik okumaya başlayayım da ödev verince okuduğum kitabı seçerim kesin anna karenina seçtiriyorlardır okumuştum onu bu yazıları tercih döneminde okusaydım vazgeçerdim veya epey soğurdum herhalde gerçi sonucun ne geleceği belli değil böyle konuşuyoruz ama, %90 bilkent gene de.

Niçin soğudun?

• quote:

Orijinalden alıntı: hckr

quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

vay anasını. işsizlik yapıp hepsini bir solukta okudum. deathwarriorun çilesi neydi öyle. bari yazın klasik okumaya başlayayım da ödev verince okuduğum kitabı seçerim kesin anna karenina seçtiriyorlardır okumuştum onu bu yazıları tercih döneminde okusaydım vazgeçerdim veya epey soğurdum herhalde gerçi sonucun ne geleceği belli değil böyle konuşuyoruz ama, %90 bilkent gene de.

Niçin soğudun?

soğurdum dedim soğumadım orası büyük ihtimalle benim okulum olacak nasolsa deathwarrior yazmış ya 38 saat ders diye, beklemiyodum onu gerçi o fizik bölümü okuyormuş benim bölümün ilk senesi onunkinden kolaydır muhtemelen

• Okulun interneti ile torrent nasıl kullanabilir kütüphanede falan ?
  • ßurock kullanıcısına yanıt
    Vuze veya Frostwire ile kullanabilirsin torrenti diğerlerini yakalıyorlar
  • Bilkent pişmanlıkmış arkadaş. Lanet PHIL 243-244 yüzünden psikolojim bozuldu
  • Slade Wilson kullanıcısına yanıt

X

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.