Şimdi Ara

### İ.D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ # 2012 GİRİŞLİLER # (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
11
Favori
34.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

ctis yazanları yarısı bıraktı zaten su sayfada bile bırakan 2 3 kişi var 10klarda yapıp ctis yazarsan yazık edersin bilgisayar müh. oku onun yerine

Hakikaten ctis yazanlarda gördüğüm çoğu bölüm değiştirmek istiyor.
  • Hadi yaa.Moralim bozuldu bak şimdi :(

O zaman odtü makinaya kasmaya devam edeceğim.Zor bir ihtimal de olsa ilk 5-6 bine girersem odtü bilgisayar anca gelir.Ama gelirse direk odtü bilgisayar yazarım.Bilkent imkansız gibi birşey zaten...
  • sınava hazırlanırken böyle odtü bilkent çok önemli bir şeymiş gibi geliyor ama aslında değil. imkanın varsa git yurt dışında oku ben öyle diyeyim sana.
  • ctis'i neden birakiyorlar ki? muhendislik olmasa da gayet iyi bolum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hckr

quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

ctis yazanları yarısı bıraktı zaten su sayfada bile bırakan 2 3 kişi var 10klarda yapıp ctis yazarsan yazık edersin bilgisayar müh. oku onun yerine

Hakikaten ctis yazanlarda gördüğüm çoğu bölüm değiştirmek istiyor.

Hocam bunun bir sebebi var mı yani tabiki vardırda sebebi ne ? Ben de yazmayı düşünüyordum..
  • ctis bırakanlardan duydugum kadarıyla başka sebeplerde olabilir ctis bilkentin en kötü yerinde doğu kampüste bir ikincisi ctis ile bilgisayar muhendisligi arasında çok büyük bir fark var şöyle anlatayım bilgisayar mühendisleri neden 1 0 sistemi var diye sorgularken ctisciler sadce kod yazıyorlar o yuzden isin mantigini öğrenmiyorlar haa çok kötü bir bölüm degil bunu kesinlikle söylemiyorum ama yukardaki arkadaş gibi 10k sıralamayla ctis yazmak hiç mantıklı bir iş değil
  • beyler kota sınırı aştım sanırım bağlantı hızım 1 mbit'e düştü, 25 gblik dosya 15 gb de kaldı. hızım ne zaman normale döner bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

beyler kota sınırı aştım sanırım bağlantı hızım 1 mbit'e düştü, 25 gblik dosya 15 gb de kaldı. hızım ne zaman normale döner bilen var mı?

Geç oldu ama Saat 3'te yenileniyor. 03:00'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hckr -- 20 Mayıs 2013; 17:36:58 >
  • Beyler bu makine mühendisliğinin kontenjanının artma ihtimali var mı?Bir de ilk mezunlarını verdiler mi?Ne zaman verdiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Beyler bu makine mühendisliğinin kontenjanının artma ihtimali var mı?Bir de ilk mezunlarını verdiler mi?Ne zaman verdiler?

İlk mezunlar bu sene verilecek. Kontenjan artışı ile alakalı bir bilgim yok.
  • quote:

Beyler bu makine mühendisliğinin kontenjanının artma ihtimali var mı?Bir de ilk mezunlarını verdiler mi?Ne zaman verdiler?

bilkent kontenjan yaz googlea yazıyor kontenjanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finallere çalışasım yok hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 21 Mayıs 2013; 0:02:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sendromkaan

quote:

bilkent kontenjan yaz googlea yazıyor kontenjanlar.

Ona bakmıştım zaten.25 yazıyor ama YÖK tarafından onaylanmamış falan yazıyordu altta.Belki artırırlar diye düşünmüştüm.
    Sağolun cevaplar için.
  • Arkadaşlar merhaba bende bilkent işletmeyi tercih etmeyi düşünüyorum yalnız hazırlıktan dolayı kafam çok karışık benim ingilizcem neredeyse sıfır hazırlıkta çok zorlanacağımı düşünüyorum. Bu duruma sizler nediyorsunuz sizce ingilizce si sıfır olan birisinin hazırlıkta sene sonundaki sınavı geçmesi mümkün mü ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cureshat

Arkadaşlar merhaba bende bilkent işletmeyi tercih etmeyi düşünüyorum yalnız hazırlıktan dolayı kafam çok karışık benim ingilizcem neredeyse sıfır hazırlıkta çok zorlanacağımı düşünüyorum. Bu duruma sizler nediyorsunuz sizce ingilizce si sıfır olan birisinin hazırlıkta sene sonundaki sınavı geçmesi mümkün mü ?

Mümkün. İngilizcesi sıfır gelen çok kişi oluyor zaten. Tek sıkıntı şu ki yaz okuluyla geçiyorlar.Eğer çok çalışırsan dışarda yapılan sınavlarla yaz okulunu vermeden geçebilirsin.

Sonuç olarak bir sene içerisinde geçebilirsin. Ya da yazın bir kitap alır çalışır ikinci kurdan başlarsın yaz okuluna kalmadan da geçersin yine.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba bende bilkent işletmeyi tercih etmeyi düşünüyorum yalnız hazırlıktan dolayı kafam çok karışık benim ingilizcem neredeyse sıfır hazırlıkta çok zorlanacağımı düşünüyorum. Bu duruma sizler nediyorsunuz sizce ingilizce si sıfır olan birisinin hazırlıkta sene sonundaki sınavı geçmesi mümkün mü ?

Mümkün. İngilizcesi sıfır gelen çok kişi oluyor zaten. Tek sıkıntı şu ki yaz okuluyla geçiyorlar.Eğer çok çalışırsan dışarda yapılan sınavlarla yaz okulunu vermeden geçebilirsin.

Sonuç olarak bir sene içerisinde geçebilirsin. Ya da yazın bir kitap alır çalışır ikinci kurdan başlarsın yaz okuluna kalmadan da geçersin yine.

Çok teşekkür ederim inanın beni çok sevindirdiniz. Büyük bir ihtimalle hazırlığa sıfırdan başlayıp sene sonundaki sınava çalışırım.

• quote:

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim inanın beni çok sevindirdiniz. Büyük bir ihtimalle hazırlığa sıfırdan başlayıp sene sonundaki sınava çalışırım.

Daha iyi açıklamak gerekirse: Hazırlığa sıfırdan başlayacaksan yaz okulu sonundaki sınava girip geçersin ya da çok çalışarak dışarıda yapılan sınavlar ile geçebilirsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Daha iyi açıklamak gerekirse: Hazırlığa sıfırdan başlayacaksan yaz okulu sonundaki sınava girip geçersin ya da çok çalışarak dışarıda yapılan sınavlar ile geçebilirsin.

Teşekkür ederim keşke bu kadar düşüneceğime zamanında buraya sorsaydım :).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 11 Haziran 2013; 17:39:56 >
  • Beyler SA.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.