Şimdi Ara

### İ.D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ # 2012 GİRİŞLİLER # (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
11
Favori
34.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

Araç stickeri hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Arkadaşlarım aracılığıyla edindiğim ufak tefek bir kaç bilgim var. İstersen sorunu sor, bilgim dahilinde bir şeyse yanıtlamaya çalışırım.

hallettim şimdi iisbf binasında z-51 i bulmalıyım, hiç bi fikrim yok nerede olduğu hakkında

Binanın girişinde bir cafe var, onun sol tarafındaydı yanlış hatırlamıyorsam.

sağol hocam alıcam yarın :)

07BLueDeViL07

evet geçtim sınavı yatırdım parayı :) bu arada kampüs icinde cidden radar yok galiba?

Rica ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HSPA

quote:

evet geçtim sınavı yatırdım parayı :) bu arada kampüs icinde cidden radar yok galiba?

Sınav sonuçları açıklandı mı? Ben trafik.bilkent.edu.tr 'den bakıyorum sonuç yok diyor.Stars üzerinden baktım mı araç kaydı yapma yeri açılmış.Yalnız benim aracı kabul etmedi nedense:) araç daha önceden kayıtlı gözüküyormuş nasıl oluyorsa

e-mail gelmesi gerekiyordu, benim iki arkadaşı da kabul etmedi kayıtlı falan diyormuş bana demedi nedense :) konuşacaklardı bir şey öğrenirsem haber veririm :)

yandex maili vermiştim ondan olabilir.Yalnız geçmiş olmasam araç kaydını açmazlardı herhalde:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sınav sonuçları açıklandı mı? Ben trafik.bilkent.edu.tr 'den bakıyorum sonuç yok diyor.Stars üzerinden baktım mı araç kaydı yapma yeri açılmış.Yalnız benim aracı kabul etmedi nedense:) araç daha önceden kayıtlı gözüküyormuş nasıl oluyorsa

e-mail gelmesi gerekiyordu, benim iki arkadaşı da kabul etmedi kayıtlı falan diyormuş bana demedi nedense :) konuşacaklardı bir şey öğrenirsem haber veririm :)

yandex maili vermiştim ondan olabilir.Yalnız geçmiş olmasam araç kaydını açmazlardı herhalde:)

sanırım :) geçmişsinizdir ya kolay bir şeydi :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

:) Bende öyle düşünüyorum:) Neyse en iyisi aracı gidip yarın elden kayıt ettirmek, bilkent 3'ün ordaki girişi kullanmaktan bıkmıştım biran önce alalım sticker'ımızı:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

:) Bende öyle düşünüyorum:) Neyse en iyisi aracı gidip yarın elden kayıt ettirmek, bilkent 3'ün ordaki girişi kullanmaktan bıkmıştım biran önce alalım sticker'ımızı:)

direk ana girişten girebiliyoruz, ehliyet bırakarak, hatta bırakmadan girdiğim oldu girdim baktım kimse yok bastım girdim öğlen :) pazardan beri ehliyet bırakıp giriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zavallıcık

quote:

Orijinalden alıntı: pyke

Merhabalar,

2013 OSS sınavında puan yettıgı takdırde Bılkent Unıversıtesı/Turızm dusunuyorum. Bılkent kampusunde oldugunu ogrendım. Kampus hakkında bılgılendırme yapabılır mısınız? Kampus Cayyolu'na yakın mı? Artıları/eksılerı nelerdır? Genel olarak bı degerlendırme gelırse sevınırım.

Ortam nasıl? Memnun mu bolumde okuyanlar?

ben turizmi bıraktım kampüs berbat,okul berbat,bölüm harika en kötü hilton müdürü olur işte :D

niye bıraktın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leonhard euler

quote:

quote:

Merhabalar,

2013 OSS sınavında puan yettıgı takdırde Bılkent Unıversıtesı/Turızm dusunuyorum. Bılkent kampusunde oldugunu ogrendım. Kampus hakkında bılgılendırme yapabılır mısınız? Kampus Cayyolu'na yakın mı? Artıları/eksılerı nelerdır? Genel olarak bı degerlendırme gelırse sevınırım.

ben turizmi bıraktım kampüs berbat,okul berbat,bölüm harika en kötü hilton müdürü olur işte :D

niye bıraktın

okul sistemi
    sabah 6 akşam 6.ben böyle işkence görmedim

ben de bıraktım ve senin yazdıklarını okuyunca (depresyon + okulu bırakınca ferahlama duygusu ) kendimi gördüm ama sınava çalışmaya başladım

• Merhaba.

Beyler ben de Bilisim Sistemleri ve Bilgisayar Teklonojileri Burslu bolumunu dusunuyorum. Buradan cikip biraz emek sarf edersek yuksek lisansimizi Bilgisayar Muhendisligi uzerinde yapip, 'Bilgisayar Muhendisi' statusune gelebilir miyiz ?

Tesekkurler.

Edit : Bolum adi duzeltmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2boas -- 9 Şubat 2013; 18:36:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

niye bıraktın

okul sistemi
    sabah 6 akşam 6.ben böyle işkence görmedim

ben de bıraktım ve senin yazdıklarını okuyunca (depresyon + okulu bırakınca ferahlama duygusu ) kendimi gördüm ama sınava çalışmaya başladım

bu sene mi biraktin :) hangi bolumdun? bende hazirlanmaya basladim hafif hafif istanbul yazmak icin 2 yillik yazicam 4 sene cok uzun

ben bilgisayar mühendisliğindeydim istanbulda matematik düşünüyorum bende

• Arkadaslar bilkent ın erasmus programında amerika universitesi yokmu ben mi yanlıs baktım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

Arkadaslar bilkent ın erasmus programında amerika universitesi yokmu ben mi yanlıs baktım ???

Erasmus sadece Avrupa için geçerli diye biliyorum. ABD için exchange olayları filan var onlara bakabilirsin. Ancak ben her ikisine de bakmıştım güzel okul yok alayı Bilkent'ten dandik okullar. Bir tek California Üniv. var ona da herkes abanıyor anca 4.0'lı yaratık gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

Arkadaslar bilkent ın erasmus programında amerika universitesi yokmu ben mi yanlıs baktım ???

Erasmus sadece Avrupa için geçerli diye biliyorum. ABD için exchange olayları filan var onlara bakabilirsin. Ancak ben her ikisine de bakmıştım güzel okul yok alayı Bilkent'ten dandik okullar. Bir tek California Üniv. var ona da herkes abanıyor anca 4.0'lı yaratık gidiyor.

Tesekkur ederim cevabınız icin.Bir sey daha sormak istiyorum.Bilkentte cift anadal yapılabiliyormu ?
  • yan dal yapanlar var da anadal yapılıyor mu bilmiyorum
  • Çift ana dal yok Bilkent'te. Sadece yan dal var. Önceden varmış çift ana dal ama öğrencinin ana dalındaki başarısını düşürdüğü için kaldırmışlar.
  • arkadaşlar kapsamlı bursla ilgili şöyle bir ifade var sitede:

"Kapsamlı Burs'un içeriğinde Tam Burs'a ek olarak 520 TL tutarında aylık katkı bursu (yılda 8 ay boyunca)"

bu 8 ay kısmı garip geldi bana , mesela Koç'ta 10 ay. hangi 8 aylık dönemde geçerli acaba 520 TL lik aylık katkı?

bir de mesela yaz okuluna kalınca da burslar aynen devam ediyor yazmış sitede, bu aylık katkı ve yurt bursunun yazın da geçerli olduğu anlamına mı geliyor?

teşekkürler
  • 8 ay kısmı akademik dönemler içerisindedir kanımca
  • peki ek olarak yaz okulunda(2 ay yazın)'da katkı bursu oluyor mu?
  • yazın para ödenmiyor sadece takvimdeki 8 veya 9 ayda ödeniyor
  • Beyler puan 451 ygs1 sıram:7600.Bilkent ctis yazmayı düşünüyorum ygs1 sıram 10.000 olursa.Okul puanım 47.Arkadaşlar okul puanıyla birlikte ygs1 puanım 10.000 olur mu_?
  • ctis yazanları yarısı bıraktı zaten su sayfada bile bırakan 2 3 kişi var 10klarda yapıp ctis yazarsan yazık edersin bilgisayar müh. oku onun yerine
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.