Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.397
Cevap
221
Favori
1.004.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drcaucasian -- 27 Ağustos 2018; 2:11:37 >
  • Torakoabdominal T kullanıcısına yanıt
    Parça yetkili serviste yerinden çıkarılıp izolasyon bandı ile desteklenerek geri takılacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drcaucasian D kullanıcısına yanıt
    hayır, özelden emlakçısınız demiştinizya hani... il ilçe sormuşsunuz ona cevap verdim

bu başlıkta okumuştunuz emlakçı olduğumu
  • pprodigyy kullanıcısına yanıt
    -Öncelikle prins yada brc kiti olmasına dikkat edin özellikle prins
    -bende prins vs2 di sistemi var tasarrafu oranı gayet iyi çok memnunum %40 tasarrufu yakalıyorım ama bu benim sürüş güzergahımda ve stilimde. Sürüş stili ve güzergah fark ediyor tasarrufa çünkü
    -lpg deposunu bagaja yedek lastiğin bulundugu kısma koyuyorlar herhangi birşekilde bagaj alanınız azalmıyor
    -kablosuz şarj ünitesi bulunmuyor ama özel aparat alıp kullanabiliyorsunuz yaptıranlar oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme ile CarPlay ve Android Auto aktif oluyor diyor bazı internet sitelerinden. Başarabilen?
  • yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Teşekküler verdiğiniz bilgi için. Peki sizin başınıza aynısı geldi mi işe yarıyor mu bu işlem? Sökme takma kolay bir şey midir uzun sürer mi? Ona göre bir zaman ayırıp servise götüreyim.

• Torakoabdominal T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Tucson ile henüz dediğiniz işlemleri yaptıracak sorunlar yaşamadım, aynı zamanda olası sorunların nasıl çözüldüğünü görecek kadar da eski bir Hyundai sahibi değilim ancak önceki araçlarımda ortalama 10-60dk arası süren bir işçilik olayıdır tıkırtı kesme.

Önceden size yakın servise telefon açarak konu hakkında detaylı bilgi almaya çalışıp randevuları ayarlayabilirsiniz.

• Dizeli ile ilgili fiyat bilgisi olan var mı? 1,6 dizel otm gelecek mi? Buralarda daha makyajlısını da göremedik (Hatay).
  • lastkhan kullanıcısına yanıt
    200 üstü olur donanıma göre tahminim. Bu arada bende Hatayda ikamet etmekteyim😊

• quote:

Orijinalden alıntı: pprodigyy

Merhaba arkadaşlar.

-Makyajlı kasası ve fiyat listesi çıktımı?

-2. el eliteplus almayı düşünebilirim ,hangi lpg kitini kullananı tercih etmeliyim?

-Lpg kullanan arkadaşlar yakıt tüketiminizde kayda değer bir düşüş söz konusumu?

-Lpg deposunu bagajamı koyuyorlar.

-Bir de; kablosuz şarz ünitesi var mı elite plusta?

Tşk ederim.
    Atikerin atikfast di çıktı prins vdi 2di ile aynı fiyatıysa yarısı bilginiz olsun

• yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    2.0'ı 200 üstü ama 1,6'sı için benzinli üstüne 20.000 gibi düşünüyorum. Yoksa zor pazarlanır.
    Kona çıktı diye 1-2 ay beklerler sanırım.
  • lastkhan kullanıcısına yanıt
    1,6 elite plusın en son güncel fiatı 184,850. 2.0 ise 250.800 tl 1.6 dizeli donanıma göre bu iki rakamın ortasına konumlandırılacağını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrmm1

1,6 elite plusın en son güncel fiatı 184,850. 2.0 ise 250.800 tl 1.6 dizeli donanıma göre bu iki rakamın ortasına konumlandırılacağını düşünüyorum
    atladığımız bir şey var, 1.6 tgdi güç olarak 1.6 dizeli ezer geçer. diğer otomobil firmalarında bu tip durumlarda motor gücü rekabetini de göz önünde bulundurup, dizel otomobil fiyatını benzinlinin fiyatına yakın seviyede tutuyorlar...

mesela örnek olması açısından, bmw 320d (dizel) ile 328i (benzinli) hemen hemen aynı fiyatta. ikisi de 2000cc ama biri tüketim tasarrufu diğeri güç performans vaat ediyor.

burda da durum böyle olabilir. 1.6 olsa da, tgdi ile 130 beygirlik bir dizel motor ile fiyatlar 170-180bin bandında kalabilir.

zaten başka türlü rakipleriyle rekabet edemez (nissan, kia)

• bu arada abilerimin dediği gibi sonax deri temizleyiciyi aldım.

ama korkuyorum, kimyasallığından ötürü her zaman kullanmak deriyi yıpratır gibi. kokusu bile aşırı keskin.

bunu bırak her hafta kullanmayı (her yıkamada) ayda bir bile kullanmamak lazım. 2-3 ayda bir bile fazla sanki...
  • karotcuabi K kullanıcısına yanıt
    Ağırlıklı olarak koyu renkli kıyafet giyiyorsanız açık renk deri döşemeler yaklaşık 1-2 ayda kıyafetlerin rengini kendi üzerinde belli etmeye başlıyor.

Her yıkamada kullanmak gereksiz olur, zamanla kendiniz de süreci ayarlamaya alışırsınız zaten.

Temizlik bezine çıkan kiri, derideki temizliği ve yumuşaklığı görmek güzel oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Ağırlıklı olarak koyu renkli kıyafet giyiyorsanız açık renk deri döşemeler yaklaşık 1-2 ayda kıyafetlerin rengini kendi üzerinde belli etmeye başlıyor.

Her yıkamada kullanmak gereksiz olur, zamanla kendiniz de süreci ayarlamaya alışırsınız zaten.

Temizlik bezine çıkan kiri, derideki temizliği ve yumuşaklığı görmek güzel oluyor :)
    mikrofiber keafi mi yoksa öneriniz var mı?

çok teşekkürler hocam, bakalım deneyeceğiz.. bir de peder otururken sürünüyor koltuğun kenarına. yani araç yüksek olduğu için binişlerde kenarın ezilme katsayısı normal binek otomobillerden kat kat daha fazla.
  • karotcuabi K kullanıcısına yanıt
    Mikrofiber iyidir, çok ince cam bezi veya su emici çok kalınları olmasa daha iyi olur, standart m.fiber yani.

Ürün sadece temizlik için değil, sonrasında deriyi yumuşacık yapmasıyla da herhangi ıslak mendil vb den farklı.

• Selamlar herkese, aracımı alalı yaklaşık 2 ay oldu. Çok şükür memnunuz şu anlık. Sadece sizlere frenle ilgili bir sorum olacak. Öncelikle her aracın fren pedalı farklıdır ve buna alışmak için belirli bir süre geçmesinin gerektiğinin farkındayım. Şimdi aracı ilk aldığım zamanlar fren gayet hisli ve milim dokunsam tutuyordu. Şu an yaklaşık 3000 km oldu, ya ben araca alıştım ya balatalar alıştı veya başka bir sebepten pedaldan eskisi kadar memnun değilim. Şöyle ki aracın frenlemesinde hic bir problem yok ancak pedalın ilk birkaç santimi çok hissiz geliyor efektif bir frenleme alamıyorum bundan dolayı frene daha fazla basmam gerekiyor bu da trafikte ani birikme vs olduğunda haddinden fazla fren yapmama bir yerde panik frene sebep oluyor. Kısacası sikayetim pedalın ilk güne göre biraz daha hissiz yumuşak ve ufak dokunuşlarla duyarsız kalması. Merakım sizlerde de durum böyle mi ? Bayiye gidip test aracına baktım o da aynıydı ama yine de içim rahat değil. Yorumlariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Selamlar herkese, aracımı alalı yaklaşık 2 ay oldu. Çok şükür memnunuz şu anlık. Sadece sizlere frenle ilgili bir sorum olacak. Öncelikle her aracın fren pedalı farklıdır ve buna alışmak için belirli bir süre geçmesinin gerektiğinin farkındayım. Şimdi aracı ilk aldığım zamanlar fren gayet hisli ve milim dokunsam tutuyordu. Şu an yaklaşık 3000 km oldu, ya ben araca alıştım ya balatalar alıştı veya başka bir sebepten pedaldan eskisi kadar memnun değilim. Şöyle ki aracın frenlemesinde hic bir problem yok ancak pedalın ilk birkaç santimi çok hissiz geliyor efektif bir frenleme alamıyorum bundan dolayı frene daha fazla basmam gerekiyor bu da trafikte ani birikme vs olduğunda haddinden fazla fren yapmama bir yerde panik frene sebep oluyor. Kısacası sikayetim pedalın ilk güne göre biraz daha hissiz yumuşak ve ufak dokunuşlarla duyarsız kalması. Merakım sizlerde de durum böyle mi ? Bayiye gidip test aracına baktım o da aynıydı ama yine de içim rahat değil. Yorumlariniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar
    Hocam bende aracı 3 ay önce aldım . Şuan 2000 küsür kmdeyim, ilk başlarda fren çok hisliydi sanki küçük araba gibi hemen duruyordu ama şuan biraz daha aşağıda başlıyor frenleme , pedala bastığım zaman. Bence normal bir durum , araç birazda ağır olunca frenleme süresi uzuyor hele ki hatchback araçtan geçiş yaptıysanız frenleme mesafesi hatchback araca göre uzun geliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulcalibur053 -- 18 Mayıs 2018; 21:53:0 >

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.