Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.397
Cevap
221
Favori
1.004.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapıya yakın kabarık yeri mi kastediyorsunuz? Bacağın üst kısmına destek veren. Tam olarak neresi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam olarak bahsettiğiniz yer

• Bende Sonax ın deri temizleyicisini kullanıyorum, kot lekesi vb kolayca çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Bende Sonax ın deri temizleyicisini kullanıyorum, kot lekesi vb kolayca çıkarıyor.
    ürün linki ya da görseli var mı hocam ben de alayım. nasıl ve neyle temizliyorsunu? mikrofiber bez vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karotcuabi

ürün linki ya da görseli var mı hocam ben de alayım. nasıl ve neyle temizliyorsunu? mikrofiber bez vs?

Alıntıları Göster
    “Sonax Deri Temizleyici Koruyucu” olarak Hepsiburada da aratabilirsiniz.

Ürünü mikrofiber beze az miktarda dökerek döşemeleri ovalamanız gerekiyor.

• 2 sorum olacak arkadaşlar:
    1. AutuHold işlevini devreye sokmak için aracı her çalıştırdığımızda vitesin oradaki düğmeye basmamız mı gerekiyor, yoksa bunu default olarak aktif yapmanın bir ayarı var mı? Ben stop edip tekrar çalıştırınca devreye girmiyor, yeniden düğmeye basınca sorunsuz çalışıyor.
    2. Aracın kitabında basınçlı su ile yıkandığı takdirde geri görüş kamerasının, park sensörlerinin, çarpışma önleyicinin radarlarının vs zarar görebileceğini yazmış. Yıkamacıya gidince oradaki elemanlar her yere hunharca suyu basıyorlar, böyle bir şey hiç yaşadınız mı, yoksa Hyundai kitapçıkta biraz fazla mı temkinli davranmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torakoabdominal T kullanıcısına yanıt
    1. Tuşa basmanız gerekiyor her çalışmadan sonra
    2. 1,5 senedir kendim yıkarım aradada yıkattım herhangi bi sorun olmadı ancak zaten basınçlı suyu belli bi mesafeden tutmasını rica edin zira boya içinde sensörler içinde sorun olabilir. Ön panjurda sis farın oldugu kısımda piano black gibi bi malzeme var oraya suyu yakın tutarsanız direk çatlama yapıyo o malzeme ona dikkat etmek gerek

• Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boya, değişeni olmayan, en fazla 30 35 binde, 2016 Elite plus 4*4 düşünüyorum. Kafama takılan bazı şeyler var. Fiyatlar neden çok değişken? Baktığım araçlar hangi fiyat aralığında olmalı? Galerideki araçlara da bakmalı mıyım?

• esmerce kullanıcısına yanıt
    bir ay önce almak için araştırıyordum. bauhaus'ta araç bölümündeki persoenel sonax ı tavsiye etmemişti. meguiars marka ürünü önermişti. aldım ama memnun kalmadım. sonax ile ilgili kullanıcı yorumları daha önemli tabiki. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxhttpxx -- 2 Mayıs 2018; 15:11:11 >
  • homebird kullanıcısına yanıt
    Bende bakıyorum..1 ay önce 115-120 bin bandındaydı değişen kurlarla beraber sıfır fiyatları artınca 2.elede yansıdı şuan 120-125 bandında..bunun üstü isteyen çakallar var ama vermeyin üst limitiniz bu minvalde olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: homebird

Boya, değişeni olmayan, en fazla 30 35 binde, 2016 Elite plus 4*4 düşünüyorum. Kafama takılan bazı şeyler var. Fiyatlar neden çok değişken? Baktığım araçlar hangi fiyat aralığında olmalı? Galerideki araçlara da bakmalı mıyım?
    facebook grubu var orada satmak isteyen arkadaşlar da mevcut bir bakın derim.

aynı aracın 5-10bin km civarlarında iyi kondüsyonda 135bin TL iyi bir rakam olabilir ancak 30-35bin km için 120-125bin arası bi rakam ideal bence. zaten 2018 sıfırları 165bin tl civarında yanlış bilmiyorsam. (kontrol ettim 182bin TL olmuş)

2018 4x4 dtc elite ise 167bin TL olmuş...

değişkenliğin sebebi tipik yurdum insanının malına toz kondurmaması aslında. (emlakçıyım, bu konuda çok muzdaribim. normal sayılacak fiyat aralığında evini teslim eden müşteri bulamadım henüz. hepsi kafadan 100bin ekliyorlar)

dediğim gibi facebookta hyundai tucson tct grubuna bakın derim

• Arkadaşlar bu araç SUV mu, crossover mı? Şunun için soruyorum: İDO'dan bilet alırken otomobil bileti mi SUV bileti mi alıyorsunuz?

• catalyst kullanıcısına yanıt
    Ruhsatta “Otomobil (AF çok amaçlı)” yazdığı için otomobil tarifsesinden ücretlendiriliyorsunuz.

• Sunroofun orta kısmında bulunan çıtadan engebelli yollarda ses geliyor, tıkırtı şeklinde. Bununla ilgili ne yapabilirim, tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?

Başlangıçta bagajdan geldiğini düşündüm, biraz araştırdım, bagajdan ses şikayetleri olanlar varmış, farklı çözümler söylemişler ama kimse kesin bir şey söyleyememiş. Ama dikkatle dinleyince sesin sunroof çıtasından geldiğinden emin oldum, dokununca da titreşim hissediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torakoabdominal

Ruhsatta “Otomobil (AF çok amaçlı)” yazdığı için otomobil tarifsesinden ücretlendiriliyorsunuz.
    Tek kriter bu mu çok emin olamadım. Kamyonet, van falan olmadığı sürece daha büyük SUV'larda da otomobil yazmıyor mu?

• catalyst kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta İDO’da Pendik Yalova arası seyahat ettim, sizinle aynı tereddütü yaşayınca İDO müşteri temsilcisi bu bilgiyi verdi, ruhsatta ne yazdığına bakıyorlarmış.
    Ben de bileti otomobil diye alıp geçtim, bir sorun çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torakoabdominal

Geçen hafta İDO’da Pendik Yalova arası seyahat ettim, sizinle aynı tereddütü yaşayınca İDO müşteri temsilcisi bu bilgiyi verdi, ruhsatta ne yazdığına bakıyorlarmış.
    Ben de bileti otomobil diye alıp geçtim, bir sorun çıkmadı.
    Ozellikle 4x4 olan bazi SUV'lar ruhsatta "Arazi Tasiti" diye geciyormus zannediyorum onlari "Jip" olarak siniflandiriyorlar. Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim.
  • Merhaba arkadaşlar.

-Makyajlı kasası ve fiyat listesi çıktımı?

-2. el eliteplus almayı düşünebilirim ,hangi lpg kitini kullananı tercih etmeliyim?

-Lpg kullanan arkadaşlar yakıt tüketiminizde kayda değer bir düşüş söz konusumu?

-Lpg deposunu bagajamı koyuyorlar.

-Bir de; kablosuz şarz ünitesi var mı elite plusta?

Tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pprodigyy -- 14 Mayıs 2018; 18:11:35 >
  • @drcaucasian

özelden mesaj atmışsınız ancak cevap atamıyorum. istanbul şişlideyim
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.