Şimdi Ara

Hyundai Kona ( Ana Konu ) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
19
Favori
99.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cbremre

Philips White Vision H7 %60 almıştım ben de. Tek ampul kullanılmış olarak geldi. Onu taktım denedim. Renk olarak en ufak bir fark yoktu eskisinden. Işık olarak %10 daha iyiydi. Geri gönderdim.

İç aydınlatmada sadece haritaları taktım şimdilik. Ön arka arasındaki ambiyans farkı resimlerde görülebilir..

iç aydınlatma güzel olmuş. Banada ampüller yetersiz geldi. 30 m önümü zor goruyorum.
    Sanırım led yada xenon ampül alıcam. Araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeBeers34

Head up display de gösteriyor mu hız sabitlendiğinde?
    Ben head up display i actigimda sadece hız gösteriyor.
    Arkadaşlar, başka ne yansıtılabiliyor head up display e ?
    head up da sadece hız ve şerit takip bilgilerini gösteriyor.
    yurt dısındaki versiyonlarında navigasyon bilgileride var.
  • myway20 M kullanıcısına yanıt
    smart elite paket bizim araç. Şerit takip sistemi nerede aktif ediliyor?
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

tam hatırlayamadım ama ekran da ayarlar kısmında head up menüsünde sanırım serıt takıp aktif olması lazım
    tekrar bakar söylerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 19 Aralık 2018; 5:30:13 >
  • quote:

Test için 3 gunlugune KONA aldım, 2 gundur test cekimleri devam ediyor. Yarın da Kartepeye gidicem bakalım. Hafta ici test videosu hazir olur.

HUD ile ilgili bir video cekmistim, onu test videosu icine koymayacagim. Ayrı video olarak yayınladim. Belki yardimci olur size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hyundai Kona testim.

Keyifli seyirler

• Eline sağlık.. Keyifli olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbremre

T10 ları buradan aldım. 3030 olmasına dikkat etmek gerek..

T10 3030 Park Led Ampülü 12 Ledli Canbus Beyaz 88,90 TL yerine 27,90 TL

https://urun.n11.com/ampul/t10-3030-park-led-ampulu-12-ledli-canbus-beyaz-P263409193

Farlar için de philips h7 diamond vision söyledim.

Plakalık, orta aydınlatma, güneşlikler için bunu söyledim. Elime malzemeler geçmeden açmak istemedim ama ampuller farklı çıkabilir. Net listeyi bitirince yazarım..

https://m.tr.aliexpress.com/item/32887549104.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32887549104&aff_trace_key=8d105d4e3de741c5a3f748c02f22f79f-1544083101799-09341-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=657amp-wIyAADaYE_I223Tc35hwKA1544459936800

Sisler için hala bakıyorum..

Bu arada hız sabitleyici hız göstermiyor bende. Sizinkilerde de öyle mi?
    sis farlarını taktınız mı ?
    bende amazondan alttaki ürünü aldım bekliyorum.
    SiriusLED H8 Size DRL Fog Light LED 30W 6000k Super

• 1.6 Elite Smart almayı düşünüyorum sıfır olarak. 2019 Ocak ayı için fiyat alan arkadaşlar var mı? Varsa özelden veya burdan yazabilirler mi? Teşekkür ederim

• ben 24 aralık da 2018 model 17 cant KONA 1.6 ELITE DCT (BENZİNLİ) 121.500 e Adana dan bayiden ellerinde son kalanı aldım. Pandizotu da mevcut. sanırım hesaplı aldım. Ancak şehir içi 8.8 uzun yolda 7.4 yaktı sanırım rodaj süresi geçince biraz düşecek. şu anda hyundai fiyat listesine baktım bu aracın fiyatını kaldırmış 18 cantın fiyatını koymuşlar
  • Hyundai Kona 1.6 T-GDI Elite Smart Tek renk

128 bin fiyat aldım ne diyorsunuz alınır mı? 8-10 litre benzini göze alırsak. Ben zaten ağırlıklı olarak yılda 10k kilometreyi geçmem diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL

Hyundai Kona 1.6 T-GDI Elite Smart Tek renk

128 bin fiyat aldım ne diyorsunuz alınır mı? 8-10 litre benzini göze alırsak. Ben zaten ağırlıklı olarak yılda 10k kilometreyi geçmem diye düşünüyorum
    Hocam ikinci elde de aifir ayarindaki araclar 120-125 arası.

Tercih sizin. 3-5 fazla verip sifirini almis olursunuz. Ya da 3-5 az verip, o parayi yakıta vs kullanirsiniz.

• myway20 M kullanıcısına yanıt
    hız göstergesi var. menüden açılıp kapatılıyor.

1.0 style için konuşuyorum ama diğerlerinde de böyledir muhtemelen.

direksiyon üstünde "trip" diye bir tuş var. bu tuşa basarak "speed off" yazan ekrana geliyorsunuz. "trip" tuşunun altında sanırım "reset" diye bir tuş vardı. o tuşa basılı tutunca ekranda "speed off" yazısı "speed on"a dönüşüyor.
  • ANIL A kullanıcısına yanıt
    iyi fiyat
    benzine cok takılmayın ben genelde
    sport modda kullanıyorum ortalama9.5
    eco da 8 altına iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myway20 -- 24 Ocak 2019; 5:41:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KONA ve kar

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

KONA ve kar
    araç belki arazi için değil ama karda cidden çok başarılı. Bizzat tecrübeyle sabit. Yalnız bu 4x4 max 40 km hızla giderken aktif deniyor ama benim yüksek hızlarda da aktif gözüküyor ekranda emin olamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: myway20

araç belki arazi için değil ama karda cidden çok başarılı. Bizzat tecrübeyle sabit. Yalnız bu 4x4 max 40 km hızla giderken aktif deniyor ama benim yüksek hızlarda da aktif gözüküyor ekranda emin olamadım

Alıntıları Göster
    4WD LOCK, arac hızı 30 kmyi gecene kadar torku ön ve arka aksa %50 olarak dagitir. 30 kmyi gecince arac önden cekisi döner ta ki ihtiyac duyuluna kadar, ama arac hizi tekrar 30 km altina dustugunde cekis yine surekli 50/50 dagitilir.
    Yani yuksek hizda 4WD LOCK yaptiginizda arac bu moda geciyor ama hız 30 km uzerindd oldugu icin 50/50 dagitmiyor. Hiziniz 30 km altina indiginde dagitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

4WD LOCK, arac hızı 30 kmyi gecene kadar torku ön ve arka aksa %50 olarak dagitir. 30 kmyi gecince arac önden cekisi döner ta ki ihtiyac duyuluna kadar, ama arac hizi tekrar 30 km altina dustugunde cekis yine surekli 50/50 dagitilir.
    Yani yuksek hizda 4WD LOCK yaptiginizda arac bu moda geciyor ama hız 30 km uzerindd oldugu icin 50/50 dagitmiyor. Hiziniz 30 km altina indiginde dagitiyor.

Alıntıları Göster
    cok tesekkurler faydalı oldu bu bilgiler.
    birde şu farları xenon a çevirebilsek çok iyi olacak

• Selamlar. Pandizot olayını sizinle paylaşmıştım. Şimdi 1.0 motorlu araçları kullanan arkadaşlar varsa bana bagajda ışık olup olmadığını paylaşabilir mi? Ona göre bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Emin olduktan sonra.
  • Arkadaşlar,

Aracı alalı 2 ay oldu. 1200km yapmışım ve ortalama tüketim 9,5da. İstanbul şehiriçi genelde kullanım ve confort modda. Hafta sonu istanbul-izmit arası ortalama 100-110 ile gidince 6,5 ortalama verdi. tabi seri kullanınca 8,0 e çıktı. daha oturması için biraz daha km yapmak lazım.

1 Şubatta istanbuldan 18 jant elite paket için fiyat aldım 131.000tl dediler.

bende sadece 2 sorun var;

1. Araçta motor ısınıp trafikte biraz kalınca içeri çok ağır bir koku geliyor. Yanık ile amonyak karışımı bir koku. klima açınca içeri veriyor kokuyu ve durulmuyor resmen. Servis normal diyor yeni araç egzoz koruyucuları falan fişman ama durulmuyor. Klimayı içerde sirküle tuşu ile çalıştırırsan çok az geliyor koku içeri. Bu normal midir? sizdede oldumu?

2. Bende maalesef klima soğutma modunda görevini yapmıyor. servise bıraktım bakacaklar ama gazı var o kesin. Acaba bu koku bundan kaynaklıda olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.