Şimdi Ara

HYUNDAİ İ30 2018 (ANA KONU) {Güncel Bilgiler Burada] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.129
Cevap
9
Favori
85.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -IMAX-

YENİ i30 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL) PLUS + SMART 124.900 tl

ötv indirimli 86.206 tl bayi indirimi ile 83.000 tl

Şu an bayi indirimleri mevcut..Full araca 118.500 TL Fiyat verdiler bana mesela...Bayi indirimi dediler..

Metalik renk değil yalnız opak beyaz renk..
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    plus + smart dahil 118 bin mi dedi ozaman iyi fiyat vermiş buna ötv indirimi eklenince güzel fiyata geliyor :D
  • fiyatlar fena değil, incelemelerde konfor olarak çok iyi demişlerdi, bir test sürüşünü haketti
  • 17.000 tl fark için talisman alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

plus + smart dahil 118 bin mi dedi ozaman iyi fiyat vermiş buna ötv indirimi eklenince güzel fiyata geliyor :D

Aynen hocam bayi indirimi..Bu fiyatı 2 ayrı bayiden aldım sanki anlaşmışlar gibi..Liste fiyatınbdan indirim yapıyorlar işte..Lansman fiyatı indirimi vs vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

fiyatlar fena değil, incelemelerde konfor olarak çok iyi demişlerdi, bir test sürüşünü haketti

Genel anlmada konfor ve yalıtımını çok beğenmişler..Hem yurt dışı hemde yurt içi testler de bu sonuç ortaya çıkıyor..

İşçilik malzemesini de beğendim ben..Sert plastikleri bile Tok yapıda..
  • Talisman 110 bg o kasayo çekmez zaten. Renault şirket arabası piyasada. Alır almaz dökülmesiyle ünlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezginbur kullanıcısına yanıt
    ne 110 bg 2017 160bg icon + 4 opsiyon dahil 108 bin tl ye alınabiliyor
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    hocam senin yazdıgın fiyattan ötv indirimi hesapladım aracın bana gelişi 79.000 tl aynı fiyata megane sedan icon + opsiyonlu da alınabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginbur

Talisman 110 bg o kasayo çekmez zaten. Renault şirket arabası piyasada. Alır almaz dökülmesiyle ünlü.

Talisman 160 lık İcon dan bahsediyoruz,

Allah'ım ya, alır almaz dökülürmüş yok çekmezmiş, tamam neyse...
  • T-gdi ile Crdi arasında fiyat farkı çok az Kimse 2-3 bin lira için dizeli bırakıp benzinli almaz.Benzinli fiyatları biraz daha makul olmalıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -YENİ i30 1.4 MPI STYLE (BENZİNLİ) 75.950 TL

-YENİ i30 1.4 TGDI ELITE (BENZİNLİ) 103.550 TL

-YENİ i30 1.4 TGDI ELITE DCT (BENZİNLİ) 109.550 TL

-YENİ i30 1.6 CRDi STYLE (DİZEL) 95.050 TL

-YENİ i30 1.6 CRDi ELITE (DİZEL) 105.050 TL

-YENİ i30 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL) 111.050 TL

PLUS OPSİYON PAKETİ 7.000 TL

SMART OPSİYON PAKETİ 8.000 TL

PLUS + SMART OPSİYON PAKETİ (DİZEL) 13.850 TL

Plus Paket: Aluminyum görünümlü pedallar, akıllı telefonlar için Kablosuz Şarj Sistemi, elektrikli sürücü koltuğu, parçalı deri döşeme, 8“ Dokunmatik LCD Ekranlı Bilgi-Eğlence Sistemi, navigasyon programı ve Türkiye haritası, Apple CarPlay™ ve Android™ Auto desteği, Full LED Farlar, Ön ve Arka Park Sensörleri

Smart Paket: Kör Nokta Uyarı Sistemi, Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi , Otomatik Acil Fren Destek Sistemi , Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, Uzun Far Asistanı, Akıllı Hız Sabitleyici, Direksiyondan Kumandalı Vites

Plus ve smart paketler; Elite 1.4 TGDI DCT ve Elite 1.6 CRDi DCT ile sunulmaktadır.

• Onu 180 bin liraya satıyorlar. Passat başabaş fiyatı. Renault dünyanınen çok maliyeti düşürülmüş aracı. Her yerinden kırpmışlar, sonra ine maliyet çalışması yapmışlar. Hyundai de böyle bir eziklik yok. Volkswageni geçecek yakında.

• gezginbur kullanıcısına yanıt
    güldürdün sanki maliyet kırpma olayını sadece renault yapıyor vw yapmıyor asıl boş araç vw üretiyor highline da bile çoğu özellik yok
  • fuarda robotları mehter marşı ile oynatmış
  • Volkswageni savunmuyorum. Renaultun ürettiği karton arabalara 10 bin bile verilmez. Zaten o 108 bine bize sattığı arabayı fabrikada 10 bin liraya malediyor.

• Plus ve smart paketler sadece elite dct ile sunuluyor diyor.

O zaman crdi manuel led farlı araç alınamıyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    yazdıkları donanımların dışında vermiyorlar demekki
  • Bu fiyat listesini goren 1.4Tyi niye alsın???

Dizeli dururken kim alır 1.4Tyi bu fiyata???

Bu liste nasıl bir kafayla hazırlandı acaba çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 20 Nisan 2017; 16:41:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Benzin manyakları var dizel düşmanı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.