Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1348. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cedrus32

Arkadaşlar merhaba, 2016 1.2 elite smart pan sahibiyim. Araçta yakıt harici canımı sıkan bi nokta yok. Yalnız havalandırma sürekli kapalı konumda olsa da fanlardan rüzga geliyor. Bunu engellemenin bir yolu yok mu acaba?

biz yakıttaki şikayetimizi lpg takarak ortadan kaldırdık havalandırma konusunda ise ortadaki klima tuşunun sağındaki tuşa basmanız yeterli olucaktır.
  • Arkadaşlar i20 alma arefesindeyim. Bir bayiden smart hariç elite donanım pan için 60 tl fiyat aldım. Ama yorumlarda hep süspansiyon sertliği ile ilgili şikayetler var. Yani bu süspansiyon meselesi için araç alınmaz ya da bu yüzden arabamı satacağım diyen var mı aranızda? Eskiden 2004 fiesta kullanmıştım. Süspansiyon sertliği yüzünden satmıştım. Bu da böyle midir?
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Hocam lpg konusunda ne önerirsiniz? Markası, kiti, memnun musunuz vs?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

Arkadaşlar i20 alma arefesindeyim. Bir bayiden smart hariç elite donanım pan için 60 tl fiyat aldım. Ama yorumlarda hep süspansiyon sertliği ile ilgili şikayetler var. Yani bu süspansiyon meselesi için araç alınmaz ya da bu yüzden arabamı satacağım diyen var mı aranızda? Eskiden 2004 fiesta kullanmıştım. Süspansiyon sertliği yüzünden satmıştım. Bu da böyle midir?

şimdi süspansiyon sert doğru ancak bunun artısı da var eksiside var mesela araç 1350 kg ve sert süspansiyon virajlarda çok başarılı hiç savurma yapmıyor ama evet süspansiyon sert he ben bunun için aracımı asla satmam b segmentinde alınacak en donanımlı ve güzel araç bence i20
  • quote:

vallaha hocam sizin bütçenizle doğru orantılı olan bir durum bu ben ve 12 arkadaşım bir yer ile anlaştık ve 2 hafta içinde 12 araba montajladık gayette memnunuz atiker grand taktık son sistem lpg kiti ama derseniz benim bütçem 2500-3000 civarı o zaman brc öneririm tamamen size bağlı ama ben ve arkadaşlarım atiker granddan çok memnunuz
  • arkadaşlar 2014 model i20 1.4 otomatik lpg li aracım var, aracımın ilk bakımını 7.000 km de ankara ata hyundaide yaptırdım ama baktım rakamlar tuzlu geliyor 2. bakımını bayram tatili için gittiğim malatyada bilmediğim bir ustaya yaptırdım. Şu an aracım 35 binde ve bakımını bu sefer iyi bir özel servise yaptırmak istiyorum.

30 bin bakımında yağ + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi dışında değişmesi gereken bir şey var mı? Bunun fiyatı ortalama ne kadar?
    Yetkili servisten orjinal ürünleri temin edip dışarda kendi ustamıza bakımını yaptırabilir miyiz?

Son olarak iyi bir özel servis tavsiyeniz var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

arkadaşlar 2014 model i20 1.4 otomatik lpg li aracım var, aracımın ilk bakımını 7.000 km de ankara ata hyundaide yaptırdım ama baktım rakamlar tuzlu geliyor 2. bakımını bayram tatili için gittiğim malatyada bilmediğim bir ustaya yaptırdım. Şu an aracım 35 binde ve bakımını bu sefer iyi bir özel servise yaptırmak istiyorum.

30 bin bakımında yağ + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi dışında değişmesi gereken bir şey var mı? Bunun fiyatı ortalama ne kadar?
    Yetkili servisten orjinal ürünleri temin edip dışarda kendi ustamıza bakımını yaptırabilir miyiz?

Son olarak iyi bir özel servis tavsiyeniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

30 bakımda söylediklerinize ilave olarak fren hidrolik yağı değiştirilmekte yetkili servislerde.fren hidrolik yağı bayilerde ortalama 50 tl civarlarında
    izmir olsa yardımcı olurdum ancak ankara da malesef çevremiz yok

• Ankara afyon arasi ortalama tuketim 4.1 i gordum. Afyon-isparta uzerinden antalya 600 km 150 liralik benzinle geldim. Yari yolda klima acik.

Benzin otm. 2012 sense kislik lastik 4 mola 3 yolcu 3 bavul

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Ankara afyon arasi ortalama tuketim 4.1 i gordum. Afyon-isparta uzerinden antalya 600 km 150 liralik benzinle geldim. Yari yolda klima acik.

gayet iyi değerler hızınız kaçtı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Ankara afyon arasi ortalama tuketim 4.1 i gordum. Afyon-isparta uzerinden antalya 600 km 150 liralik benzinle geldim. Yari yolda klima acik.

gayet iyi değerler hızınız kaçtı

Afyon'a kadar 70 sonrasi karisik maximim 120 gordum ortalama 80 dir buyuk ihtimal. 1 aylik soforum.

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hızlarda normaldir değerler. Film zaten 90-100'den sonra kopuyor. Anlık tüketime bakmaya korkuyorum bu hızlardan sonra. Hele 140 ları görünce su gibi içmeye başlıyor namussuz. Uzun yolda da yavaş gidilmiyor. İnsanın basası geliyor.

• Konyada özel servis yada usta önerin lütfen!

Benli oto servis falan yazmışlar ama bilgiler güncel mi?

Yakın zamanda bakım yaptıran fiyat alan var mı?

• quote:

quote:

vallaha hocam sizin bütçenizle doğru orantılı olan bir durum bu ben ve 12 arkadaşım bir yer ile anlaştık ve 2 hafta içinde 12 araba montajladık gayette memnunuz atiker grand taktık son sistem lpg kiti ama derseniz benim bütçem 2500-3000 civarı o zaman brc öneririm tamamen size bağlı ama ben ve arkadaşlarım atiker granddan çok memnunuz

Şu lpg taktıranlardan biri de kaputu kaldırıp bir fotoğraf paylaşmadıya bir şey demiyorum:D

Bakalım montaj kalitesine.

• quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

quote:

quote:

Şu lpg taktıranlardan biri de kaputu kaldırıp bir fotoğraf paylaşmadıya bir şey demiyorum:D

Bakalım montaj kalitesine.

hafta sonu paylaşırım

• quote:

Hocam bu hızlarda normaldir değerler. Film zaten 90-100'den sonra kopuyor. Anlık tüketime bakmaya korkuyorum bu hızlardan sonra. Hele 140 ları görünce su gibi içmeye başlıyor namussuz. Uzun yolda da yavaş gidilmiyor. İnsanın basası geliyor.

Bu arabayla 100u gecmemek lazim.

• AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Buyurun atiker grand

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Torpidonun içindeki soğutma kapağını açıyorum araba belirli süre gittikten sonra sarsıntı sebebi ile kapak kendi kendine kapanıyor. Bu normal mi benim kapak mı bozuk?
  • Konyada pilot garage oto servisi kullananlar memnun mu?

Tavsiye eder misiniz? Kurumsal bir yer mi?

• Merhaba arkadaslar. 2010 i20 1.4 otomatik select aracima hiz sabitleme eklemek istiyorum. Beyinde bu ozellik var mi? Sonradan acitrma oluyor mu acaba?

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Benim 2012 jump da aynı şekilde hocam çok gevşek o kapak kendiliğinden kapaniyor

• 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.