Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Hyundai Haziran zammını açıkladı.
    Araçlarımıza ortalama 400 tl daha zamn gelmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

Bugün Hyundai Haziran zammını açıkladı.
    Araçlarımıza ortalama 400 tl daha zamn gelmiş.

İşin cılkı çıktı artık.
  • niye zam geliyoki 15 hazirandan sonra nasıl satacaklar merak ediyorum.Uzatmasınlar zaten ötv indirimini.Bunlar bindirim yapıyor.Yazıklar olsun.
  • aramıza hoşgeldin.
    fiyat soralım ?

quote:

Orjinalden alıntı: quiet_dead

hoşbulduk daha aracın bügün anlaşmasını yaptık perşembe cuma günü gibi teslim alıcaz araç bulmak çok zor gerçekten bunu bulabildik hemen aldık
  • Önceden çektiğim bir resmi koymak istedim.Buna benzer bir kaç tane daha var bulunca onlarıda koyarım.

• quote:

Orjinalden alıntı: derebeyii

aramıza hoşgeldin.
    fiyat soralım ?

quote:

hoşbulduk daha aracın bügün anlaşmasını yaptık perşembe cuma günü gibi teslim alıcaz araç bulmak çok zor gerçekten bunu bulabildik hemen aldık

21.700 tlye aldık aracı 2-3 tane daha bayi araştırmıştık onlarda da fiyatlar 22bin ile 22.200 arası değişiyordu indirimde yapmıyorlar zaten aracın fiyatı neyse o yok olmaz dersen başka müşteri elbet buluruz diye düşünüyorlar hiç ilgilenmiyorlar doğru düzgün ellerinde az araç olduğu için ve ötvnin sonu geldiği için insanları almaya mecburlar diye düşünüyorlar

• İnternette şuanki zamlı fiyatı 21750, öncesinde sanırım daha düşükken bayilerin o fiyatları istemesi ilginç geldi bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

İnternette şuanki zamlı fiyatı 21750, öncesinde sanırım daha düşükken bayilerin o fiyatları istemesi ilginç geldi bana

evet öyle fiyatlar birbirini tutmuyor her bayi kendine göre fiyat biçiyor

ford da aynı şey olmuştu fiestayı alırken bir bayi 28 bin tl fiyat çekmişti sonra başka bayi 26.750 tl ye bıraktı aracı
  • quote:

Orjinalden alıntı: getz61

niye zam geliyoki 15 hazirandan sonra nasıl satacaklar merak ediyorum.Uzatmasınlar zaten ötv indirimini.Bunlar bindirim yapıyor.Yazıklar olsun.

hyundainin sınıfındaki arabalarla aşağı yukarı aynı fiyat listesine sahip olduğunu,
    ancak satılırken liste fiyatı üzerinden hep indirimli satıldığını bilmiyen yoktur herhalde,
    ötv indirimi uzamazsa fiyatı zamlandırıp aynı sınıf fiyatlarında tutarlar pat diye hyundaiden yaz indirimi
    bahar indirimi kış indirimi diye yılın 12 ayı yine indirimli satarlar
    alışıldık senaryo bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Önceden çektiğim bir resmi koymak istedim.Buna benzer bir kaç tane daha var bulunca onlarıda koyarım.

güzel, sevdim bunu.
  • Arkadaşlar 2007 1.4 dohc hy klm getzimi sattım (20.000 km) onun yerine 2006 61.000 kmde 4 hy klm abs sunrooflu dizel getz aldım . arada sattığım ile aldığım arası 750 lira fark oldu:)Nasıl İçeri girmemişimdir inşallah??
  • slm arkadaşlar ben yeni üye oldum benim 2004 model gez var gecen gün spoyler taktırdım spoyleri takarken siyah cekomastik kulandı arkadaş ve boşluklardan sızıntı yaptı sordum bunlar ne olcak diye dedi abi merak etme cıkar dedi ama tiner gaz yagı denedim cıkmadı bu konuda yardımcı olucak arakdaşlar varsa cok sevinirim şimdiden tşkr kaliteli sohbetler
  • quote:

Orjinalden alıntı: commandos82

Arkadaşlar 2007 1.4 dohc hy klm getzimi sattım (20.000 km) onun yerine 2006 61.000 kmde 4 hy klm abs sunrooflu dizel getz aldım . arada sattığım ile aldığım arası 750 lira fark oldu:)Nasıl İçeri girmemişimdir inşallah??

arada bir yaş ve 40 bin km fark var

ben olsam değiştirmezdim hiç sırf 4 hy abs sunroof için hadi dizel olsa anlarımda dizelde değil
  • 2004 model 1.3 benzinli getz full depo ile ( ağzına kadardolu ) ortalama kaç km götürür arkadaşlar.
    Ben ışık yanana kadar 570 km gitmiştim.
  • quote:

Arkadaşlar 2007 1.4 dohc hy klm getzimi sattım (20.000 km) onun yerine 2006 61.000 kmde 4 hy klm abs sunrooflu dizel getz aldım . arada sattığım ile aldığım arası 750 lira fark oldu:)Nasıl İçeri girmemişimdir inşallah??

zincirli mi kayışlı mı bu modeller
    60000 bakımı da biraz tutuyor da
  • quote:

quote:

ben olsam değiştirmezdim hiç sırf 4 hy abs sunroof için hadi dizel olsa anlarımda dizelde değil

dizel dedi ya arkadaşım.
    bence güzel bir seçim yapmış. ama bu seçiminin tam yerine oturabilmesi için 2006 dizel getzi en az 100bin kmye kadar satmaması lazım. işte o zaman kar etmiş olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar ist

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum benim 2004 model gez var gecen gün spoyler taktırdım spoyleri takarken siyah cekomastik kulandı arkadaş ve boşluklardan sızıntı yaptı sordum bunlar ne olcak diye dedi abi merak etme cıkar dedi ama tiner gaz yagı denedim cıkmadı bu konuda yardımcı olucak arakdaşlar varsa cok sevinirim şimdiden tşkr kaliteli sohbetler

arkadaşım kimyasal madde kullanmana gerek yok. hiçbirşey yapman gerekmiyor. çekomastik silikon maddesinin tek ilacı dondurucu soğuk ortamdır. yani kışın kar yağmasını beklemen gerekiyor. yazın sakın dokunma, temizlemeye çalışırsan sıcaktan daha beter sağa sola bulaşır yayılır daha beter sinirlerin bozulur.

kışın kar yağındca silikon maddesi sertleşir. sertleşen bölümleri tahta parçası, kürdan, plastik buz kazıyıcı gibi maddelerle araç ile silikonun arasına takviye yaparak yavaşça kazırsın, olur biter. dert etme.

denemesini yapmak için çekomastik silikonu fayans gibi kaygan bir malzemenin (araç kaportası da pürüzsüz kaygan malzemedir) üzerine sür biraz, sonra buzdolabının buzluğuna koy, 24 saat sonra çıkar ve silikonu çıkarmaya çalış....
    ne kadar soğuk olursa o kadar kolay çıkar.

• quote:

Orjinalden alıntı: nevzatmatematik

2004 model 1.3 benzinli getz full depo ile ( ağzına kadardolu ) ortalama kaç km götürür arkadaşlar.
    Ben ışık yanana kadar 570 km gitmiştim.

ağzına kadar full dolu ile 650 civarı diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

quote:

zincirli mi kayışlı mı bu modeller
    60000 bakımı da biraz tutuyor da

2006 ve yukarsı zincirlidir yuci
  • quote:

Orjinalden alıntı: ffmsahin

quote:

quote:

dizel dedi ya arkadaşım.
    bence güzel bir seçim yapmış. ama bu seçiminin tam yerine oturabilmesi için 2006 dizel getzi en az 100bin kmye kadar satmaması lazım. işte o zaman kar etmiş olur.

çok pardon her kelimesini okumuşumda bir dizeli atlamışım nasıl olduysa

• 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.