Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dyorke

jack böyle bişey kapatırmı acaba deli oldum sitelerde lastik arıyom

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██
    185.55.14 olurmu acaba

DYORKE,

dostum aldığın 14 jantlar dışa doğru taştıysa 185 55 14 ancak kapatabilir. yani senin yanağı küçük lastik kullanman lazım gelirki toparlasın yolda aracı, esnemesin sağa sola. 185lik olana da getzde en uygunu 185 55 14 olan lastik.. 185-60-14 lastik 185-55-14ten çevresi bakımından daha büyüktür ve genişlik olarak da esneme yapacağı için lastik taştı gibi görürsün.. aslında orjinal getz jantına en iyi 185-55-14 oturur diye biliyorum.. 175-65-14 de şişme yapıyor yanlardan görmüşsündür orjinal lastiğinde.

• RÖtuş konusunda şöyle söyleyeyim 2 kere yaptırdım iki farklı servis de iyi yapamadı ben kendim boya istedim orjinal boyayı verdiler bana kendim daha sonra resim fırçası aldım ve kendim yaptım ojinalinden farksız oldu..Ufak bi şişe boya isteyin orjinal boyasını ücretsiz veriyolar öyle yapabilirsiniz ve çiziğin boyutuna göre sürersenin yani yoğun mu az mı o zaman daha gzüel görünüyo adamlar haldur huldur sürmüştü bi baktım boyası açık renkse rötuş koyu olmuş ama ben tam tutturdum..
  • Teşekkürleri olmadı haftasonu bir servise uğrayıp isteyeyim, aldığım yerinde servisi açılmadı ki, açılsa da istesek
  • arada bir ya da her yakıt aldığınızda tüketim göstergesini sıfırlıyor musunuz ?

quote:

Orjinalden alıntı: bluegetz

havaların ısınmasıyla birlikte yakıt tüketimi arttı . araba hala şehir içi 7,9 lt gösteriyor
    benzin göstergesi yandığında aracı eşimle fulledik ama maalesef bugün sabah arabanın 400 bin yaktığını hesapladık klima bu kadar tüketimi arttırırmı ? bizde araç az yakıyor diye almıştık ama maalesef az yakmıyor araç 2400 km de ve devirlide kullanmıyoruz
  • quote:

jak daha lastik almadım aracın eski lastiklerini kulanıyom ama jantı algıdım yerde deme amaclı 185.60.14 taktırdım göreyim diye yine kapamadı anlamdım giti nasıl bi lastik bulcam kaca kac mesla

yaw nasıl jant almışsın ebatne jantın 6.5 felan diyecem ama 14 jantta o ebat olmaz sanırım
  • quote:

jack böyle bişey kapatırmı acaba deli oldum sitelerde lastik arıyom

185.55.14 olurmu acaba

55 değil burda önemli olan 185

eğer 185te kapatmıyosa 195 alıcan

tabii 55 felan olmalı

ama 195te 14 jantta komik durur varmı o ebat bilmiyorum ama

• Yol bilgisayarı depoda kalan mazotla 150 km gideceğimi söylüyordu.25 tl euro dizel 10 lt aldım.Yol bilgisayarındaki değer düşmedi.Depo yarım gözüküyor.
  • yol bilgisayarına bakmıyorum ben hesabım belli 650 km

şaşmıyor gibi

şuan 600de ışıkta yanmadı

ışıktan sonra 40km garantisi var sıksam 60ta gider
  • Film çektirmk istiyorum ama tek korkum rezistanslara zarar vereceği.Getzin arka camına uygun perde hala bulabilmiş değilim.Parçacıları tekrar dolaşacağım.Netten alan varsa link verebilirmi.

JackDaniels siz önermiştiniz ama o şekil isteiyorum boydan boya bulmamız mümkün mü?Perde bulduğumda ise ön haric sade arka camlara film çektireceğim.

Arka camında fim kullanan arkadaşlar arkayı görmenizi çok engelliyormu?Sadece arka camlara film cektirsem kötü gözükürmü?Hala karar veremedim.Yardımlarınızı tekrar bekliyorum. Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Film çektirmk istiyorum ama tek korkum rezistanslara zarar vereceği.Getzin arka camına uygun perde hala bulabilmiş değilim.Parçacıları tekrar dolaşacağım.Netten alan varsa link verebilirmi.

JackDaniels siz önermiştiniz ama o şekil isteiyorum boydan boya bulmamız mümkün mü?Perde bulduğumda ise ön haric sade arka camlara film çektireceğim.

Arka camında fim kullanan arkadaşlar arkayı görmenizi çok engelliyormu?Sadece arka camlara film cektirsem kötü gözükürmü?Hala karar veremedim.Yardımlarınızı tekrar bekliyorum. Saygılar...

üstad çok korkmuş gibi yazmışsın ama korkulacak bişey yok.arka filminin koyuluğuna göre akşam sıkıntıyı karkanlıkta yaşarsın yoksa bana kalırsa avantajı çok.arka pandizotu ya da adı herneyse olan kısmı çıkarsan bile arka kısım gözükmüyor.ayrıca milletin sana arkadan selektör yapmalarından etkilenmiyorsun daha ne olsun.perde yaptırmak daha maliyetli bana kalırsa.
    sahibinden.com'daki arabamın ilanı var orda resimlere bakarsın.bi ara koyarım linkini buraya

• quote:

Film çektirmk istiyorum ama tek korkum rezistanslara zarar vereceği.Getzin arka camına uygun perde hala bulabilmiş değilim.Parçacıları tekrar dolaşacağım.Netten alan varsa link verebilirmi.

bün işyerindeki 2 arkadaş baktım film çektirmiş

ayrı ayrı yerlerde

ikiside kapkara görünüyor ama içi döşemeleride felan siyah

arka camlarda kötü durmuyor iyi yapıştırmışlar

arkaya göre tam boy olanlarıda var ama ölçüye bakmak lazım

• quote:

http://www.teknosite.com/Kampanya.aspx?Kmp=244

• quote:

Orjinalden alıntı: jacks

quote:

üstad çok korkmuş gibi yazmışsın ama korkulacak bişey yok.arka filminin koyuluğuna göre akşam sıkıntıyı karkanlıkta yaşarsın yoksa bana kalırsa avantajı çok.arka pandizotu ya da adı herneyse olan kısmı çıkarsan bile arka kısım gözükmüyor.ayrıca milletin sana arkadan selektör yapmalarından etkilenmiyorsun daha ne olsun.perde yaptırmak daha maliyetli bana kalırsa.
    sahibinden.com'daki arabamın ilanı var orda resimlere bakarsın.bi ara koyarım linkini buraya

ARKADAŞLAR , gece ışıklarından rahatsız olupta sırf onun için bi dünya masrafa girip filim veya perde taktırmanıza gerek yok.
    kullanma kitabında rastladım, şaşırdım kaldım, denedim sıkıntım yok benim şuan gece ışıkları konusunda..
    şunu yapın:
    1-aynanın alt orta kısmında bulunan mandalı arkaya doğru itin (ayna biraz aşağıyı göstermeye başlıyor)
    2-sonra aynayı arka camı gösterecek şekilde yeniden ayarlayın
    3-gündüz böyle kullanın

gece de:
    1-aynanın alt orta kısmında bulunan mandalı bu defa öne doğru çekin,
    2-bu kadar...... :)

sıkıntı yok stres yok,

• o mandal o iş için zaten

bunu herkes bilir normalde sanırım

ama arkada araba olmadığında zifir oluyor ve arkayı göremiyorsun

o yüzden sürekli onunla uğraşacağıma perde takıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 29 Mayıs 2009; 1:11:16 >
  • arkadaşlar millet sapık uçaksavar projektörünü far zannedip takmış arabasına, aynayı gece moduna getiriyon da bu defa yan aynalardan gözüme yansıyor, odaklıdır normalde araba farları ama bu taktıkları saçma şeyler güneş gibi odak modak yok her yüne ışık veriyor, yavf trafik de bunları toplasa artık iyi olacak yoksa arka sis farımı sökecem o ışıktan bir tane de ben takacam yerine, tepemi attırana geçici körlük yaşatacam.
  • çakma xenoncular kızıyor ama göz alıyor kardeşim xenon işte

ne olursa olsun

hiçbişey görünmüyor

bide meleketteki arabaların nerdeyse hepsinin farı ayarsız olunca hepten işkence
  • Bugün araç muayene istasyonundan işlemimi gerçekleştirdim.Çoğunda olduugu gibi ben de ''Hafif kusurlu'' olarak tabi.Sebeb te ''Motor No su okunamadı'' ve de sol kısa far ayarı iyi bulunmadı.Başka herhangi bir problem olmadı.Haraççı istasyonuna saat 9 da gittim.Tam 10 da işlem tamamlanmıştı.124 tl harç var.Ondan önce egzost muayenesini yaptırmıştım-yetkili serviste genel bakımla beraber.Bir de mutlaka internetten ''araç borcu(Ceza veya vergi) nu mutlaka sorgulatın.Benim ilk vergi ki onu satan kurum ödüyor yatmamış gözüküyordu.Allahtan makbuzunu atmamıştım.Onu vergi dairesinde işlettim.Eskisi gibi ''Temiz kyagıdı almak şart degil.Hayırlı günler.
    Fakat motor Nosu nasıl okunamadı -bana enteresan geldi.Motor da tertemiz aslında.
    Hayırlı günler.
  • valla standartabağladılar herhal

geçen arkadaşın jettayada aynı kusurları yazmışlar

motor no okunamadı ve sol far ayarsız diye

zaten arkadaşın dediği sistemi oturtmuşlar

30 lira veriyorsun araban sorunsuz öbür taraftan çıkıyor

aracılar kol geziyormuş yine
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

valla standartabağladılar herhal

geçen arkadaşın jettayada aynı kusurları yazmışlar

motor no okunamadı ve sol far ayarsız diye

zaten arkadaşın dediği sistemi oturtmuşlar

30 lira veriyorsun araban sorunsuz öbür taraftan çıkıyor

aracılar kol geziyormuş yine

jack, merdivenköyde mi tuzlada mı öyle?
  • tepeörendekinde demişti arkadaş

tuzla felan kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.