Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

Açıkçası bakalım, o konudaki bilgiyi de LPG ile ilgili forumda araştırmak lazım. Sizler daha iyi bilirsiniz tabiki ama eski paliomda lovato mu ne vardı, berbbattı, kimseye tavsiye etmeyeceğim tek şey paliolarda lovatodur.

paliolar zaten cins bi motora sahip

bendede vardı 99 modeli 1.4

sırf tüp takılamadığı için ve yakıt masrafından satıp bu getzi aldım işte

1 sene kadar fiat servisinde teknik hizmet vermiş biri olarak diyebilirim ki, palio 1.4 yanlış bir motor seçimi. 1.6 motor kadar yakar, 1.2 kadar performans vermez. Bu o segmentin şansızlığı olmuştur hep. 1.2 motoru yakıt performans açısından almayı düşünenlere tavsiye ederim...

• Bende yakıt masrafından GETZ aldım, 1.4 motor çok saçma bir motor, hiç sevmezdim kendisini
    quote:

quote:

Açıkçası bakalım, o konudaki bilgiyi de LPG ile ilgili forumda araştırmak lazım. Sizler daha iyi bilirsiniz tabiki ama eski paliomda lovato mu ne vardı, berbbattı, kimseye tavsiye etmeyeceğim tek şey paliolarda lovatodur.

paliolar zaten cins bi motora sahip

bendede vardı 99 modeli 1.4

sırf tüp takılamadığı için ve yakıt masrafından satıp bu getzi aldım işte
  • 4 gün bakmadım aramıza bir sürü arkadaşımız katılmış. onlara hoş geldin diyorum.
    ayrıca 35 bine kadar sıfır dizel araç önerilerinizi ya da 20 bine kadar dizel ikinci el araç tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

sorentomuz satıldı, yerine az yakan bi sedan düşünüyoruz.
  • dün galerileri gezdim. özellikle reno ve fiat. clio ve punto yu gördükten ve fiyatlarını öğrendikten sonra hala getz i iyi ki almısım diyorum
    benim de aracımın 45.000 bakımı geldi. 2007 1.5 crdi. yakında yaptıran varmı ne kadar tutuyor. birde yakında servislerde kampanya olacakmı acaba.
  • Servis kampanyaları yazın oluyor sanırsam,bende emin değilim açıkçası, bilen tecrübeli arkadaşalr daha doğru cevap verebilirler
  • Ne oldu arabanızı teslim aldınız mı, ilk izlenmileriniz neler, bizimle paylaşırsanız sevinirim , özellikle benim arabanın renk ve modellinde arabaya sahip olduğunuzdan bilgileriniz benim için daha önemli :)

quote:

Orjinalden alıntı: bluegetz

bende aracımı geçen hafta perşembe aldım mart fiatı bu ve son araçtı abs var araçta.Plaka işlemleri dün yapıldı plakam belli ama çok yoğun olduğu için perşembe plakanın çıkacağını söylemişler babama. Aracıda ya yarın yacuma teslim alacam hayırlısıyla .Bu arada ilden ile bayiden bayiye fiat değişiyor.Ben geçen hafta perşembe 1500 tl kapora verdim kalanıda cuma kapattım.18600 tl ye mal oldu ve bandrolde bu fiatın içinde.
  • Mrb arkadaşlar. 2006 1.4 DOCH yeni kasa Getz'ime kasko yaptırmak istiyorum. Yakın zamanda yaptıranlar varsa fiyatları payalaşabilirler mi ?
  • Orjinalden alıntı: discrepancy

Ne oldu arabanızı teslim aldınız mı, ilk izlenmileriniz neler, bizimle paylaşırsanız sevinirim , özellikle benim arabanın renk ve modellinde arabaya sahip olduğunuzdan bilgileriniz benim için daha önemli :)

Ben aracımı kullandım tek kelimeyle mükemmel.Çok rahat hızlanması durması seri valla benim 2. aracım bu diğerini 2. el almıştım onunla kıyaslayınca iyiki getz almışım diyorum.Sizede şimdiden hayırlı olsun.Rengiyle duruşuyla harika.Sizin araç ne zaman teslim edilecek?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandac

4 gün bakmadım aramıza bir sürü arkadaşımız katılmış. onlara hoş geldin diyorum.
    ayrıca 35 bine kadar sıfır dizel araç önerilerinizi ya da 20 bine kadar dizel ikinci el araç tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

forumda bi arkadaş 2006 model dizel getzi satıyor fullmüş bence bi bak
  • Ben arabayı Salı günnden beri kullanıyorum, 64 km de şuan :), kesinlikle renk, duruş ve özellik akımından harika , bundan önce ki paliodan sonra amiyane tabirle eşekten sanki pumaya kadar binmiş oldum :)
  • quote:

Servis kampanyaları yazın oluyor sanırsam,bende emin değilim açıkçası, bilen tecrübeli arkadaşalr daha doğru cevap verebilirler

mayıs ayında oluyor genellikle

1.5 ay felan beklemen gerekebilir ama o zaman baya yol yaparsın herhal
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandac

4 gün bakmadım aramıza bir sürü arkadaşımız katılmış. onlara hoş geldin diyorum.

KARDEŞİM EĞER DÜŞÜNÜRSEN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM ARAÇ 2006 MODEL DİZEL GETZ ESKİ KASA 14000KM GRİ RENK TEMİZ BAYAN ARABASI SİGARA İÇİLMEMİŞTİR GARANTİLİDİR SERVİS BAKIMLIDIR 15'' ÇELİK JANT VE ZENON FARLARIDA MEVCUTTUR
    FİYATI 17,000 GİBİ DÜŞÜNÜYORUM AMA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM OLUMLU YADA OLUMSUZ CEVAP VERİRSEN SEVİNİRİM ARAÇ FULL YOK YOK
  • quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Mrb arkadaşlar. 2006 1.4 DOCH yeni kasa Getz'ime kasko yaptırmak istiyorum. Yakın zamanda yaptıranlar varsa fiyatları payalaşabilirler mi ?

arkadaşım 2009 model 22000 tl kasko değeri 8 ay vade ile 495 tl kaskoyu AK sigortaya yaptırdım hemen hemen hepsini gezdim en ucuz bu yaptı
  • mersinde sanayide iyi bi usta bilen var mı. Artık servise götürmek istemiyorum arabamı. maraştada olabilir.
  • 17.03.2009 tarihinde bursadan getz aldım ancak halen arabayı teslim alamadım. hyundai bayisi ile görüştüğümde aracın daha gelmediğini söylüyorlar. ötv indiriminden sonra bursadan getz alıpta aracını teslim alan arkadaş varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ummet1963

quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Mrb arkadaşlar. 2006 1.4 DOCH yeni kasa Getz'ime kasko yaptırmak istiyorum. Yakın zamanda yaptıranlar varsa fiyatları payalaşabilirler mi ?

arkadaşım 2009 model 22000 tl kasko değeri 8 ay vade ile 495 tl kaskoyu AK sigortaya yaptırdım hemen hemen hepsini gezdim en ucuz bu yaptı

Benim arabanın bilgilerini yazıyorum. 17.000 TL kasko bedeli ve 750 TL teklif veriyor genelde. Neden böyle pahalı oluyor yav benim kasko

Bu arada dün servise gittim. LPG ve garanti uyumunu sordum. Servisteki usta "O servisle müşterinin ikisinin arasında. Sizin aracınız 2 yıl daha garantili. Biz hiçbir müşterimize bu konuda sorun çıkarmıyoruz"dedi. Merak eden arkadaşların dikkatine..

• arabanın model eskidikçe risk değerini yükselttikleri için yada yeni araba alın diye zorladıkları için bedel yükseliyor

ben arabayı aldığımdan beri 500lira ödüyorum

şuan %65 indirim var güya ama geçen sene 530 lira olan teklif bu sene 560dan aşağı inmedi

nakit ödedimde 500e bağladım
  • Anladım çok sağol arkadaşım. Ya bu yetkili servisler ne vicdansızlar böyle. Orjinal sis farı açtırmak istiyorum. 350 TL fiyat veriyorlar. Özel serviste açtırsam orjinali gibi olmıyor. 2 servisi birbirine çarpıştırıp en ucuz şekilde yaptırmak sanırım.
  • Arkadaşım GETZ ler korede üretiliyor yani ithal otolar.Eğer bayilerde kalmadıysa ki 17 martta sipariş ettiğin normalde gelmesi gerekirdi şimdiye kadar en fazla bi hafta da bu yüzden belki gemiyi bekliyor olabilirler.
  • quote:

arabanın model eskidikçe risk değerini yükselttikleri için yada yeni araba alın diye zorladıkları için bedel yükseliyor

ben arabayı aldığımdan beri 500lira ödüyorum

şuan %65 indirim var güya ama geçen sene 530 lira olan teklif bu sene 560dan aşağı inmedi

nakit ödedimde 500e bağladım

Benim de 15 gün sonra kaskom doluyor ve aldığımdan beri kaskolattığım Anadolu acentası full kasko, 10 taksit 481 TL teklif verdi. Sanırım daha uygununu bulamam o yüzden okeyleyeceğim...
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.